Chokery przeszły długą drogę od czasów wiktoriańskich. Jest to biżuteria, którą pokochają miłośnicy biżuterii modowej i przedmiotów mało tradycyjnych. Chokery dobrze leżą na szyi i są idealnym uzupełnieniem sukienek z dekoltem lub nawet do podkreślenia tych z dekoltem. Wybierz projekt białego chokera ze względu na jego piękno i kolor oraz wdzięk, którym emanuje.

Stylowe i modne wzory białych chokerów dla kobiet:

Spójrzmy na 9 najlepszych wzorów białych chokerów.

1. Wstążka i metalowy biały naszyjnik:

Wstążka i metalowy biały naszyjnik

Wybierz ten śliczny biały choker z białą wstążką i metalowym łańcuszkiem, który wisi wokół niego. Choker ma klasyczny wisiorek w kształcie serca przymocowany do środka chokera. Łańcuszek chokera jest stylowo udrapowany, z dwóch boków opadających nieco nisko.

2. Koronkowy biały naszyjnik:

Koronkowy biały choker

Ten elegancki choker z wąską, białą koronką ma bardzo delikatną koronkę. Styl jest dość prosty, ale przyciąga wzrok. Użyta koronka może być efektowna lub prosta. Możesz wybrać, jaki fason chokera Ci się podoba, po szerokości koronki. Koronkowy choker może mieć zawieszkę lub być gładki przez cały czas.

3. Tatuaż biały naszyjnik:

Tatuaż Biały Choker

Ten styl chokerów jest bardzo popularny wśród młodych ludzi. Zakrzywione druty chokera tworzą pofałdowany wygląd, który również wygląda jak tatuaż. Choker można nosić z zawieszką na środku lub bez niej. Prosta perła z łezkami wyglądałaby wspaniale nad tym chokerem z tatuażem.

4. Satynowy biały choker ze stretchem:

Biały choker ze stretchem z satyny

Podobnie jak choker ze wstążką, jest to jedyny w swoim rodzaju choker z elastycznej satyny. Biały naszyjnik z chokerem wykonany jest z białej satynowej wstążki, która jest elastyczna, dzięki czemu rozciąga się i ciasno przylega do szyi. Satynowy choker pasuje do strojów wizytowych, a nawet do noszenia na co dzień, które chciałbyś nosić na półformalne imprezy.

5. Gotycki biały naszyjnik:

Gotycki biały naszyjnik

Ten majestatycznie wyglądający biały naszyjnik z chokerem jest dla odważnych osób. Choker ma białą misterną koronkę, która jest szeroka i ząbkowana na brzegach. Końce obszyte są koralikami. Daje to bardzo okazjonalny wygląd, dzięki czemu nadaje się nawet dla narzeczonych. Wybierz ten do noszenia na sukienki i suknie z dekoltem.

6. Choker z piór w kolorze białym:

Choker z piórami w kolorze białym

Zaszalej z tym białym chokerem z piór. Koronkowy choker jest wysadzany białymi piórami, aby nadać modny wygląd. Końcówki nie mają metalowych klamer, ale wstążki można wykorzystać do wiązania węzłów. Choker z piórami wygląda bardzo lekko i przewiewnie i jest modnym dodatkiem do Twojej garderoby.

7. Naszyjnik z białej perły:

Naszyjnik z białej perły

Zdobądź ukochaną osobę tę wyjątkową i ukochaną biżuterię. Ten biały naszyjnik choker jest wykonany ze sznurka pereł, którego rozmiar można zmieniać. Perły to wysokiej jakości perły, które mają swój własny połysk. Wybierz ten naszyjnik z białą perłą jako idealny prezent dla ukochanej osoby.

8. Choker z białego aksamitu:

Choker z białego aksamitu

Ta biżuteria w stylu vintage to z pewnością coś, co możesz dodać do swojej kolekcji garderoby. Wisiorek z sową przymocowany jest do wąskiego chokera z białego aksamitu. Choker sam w sobie jest piękny, ale dodatek prostej sowy w kolorze złamanej bieli sprawia, że ​​jest bardzo atrakcyjny. Aksamitny dotyk chokera jest miękki i gładki dla skóry.

9. Choker z białego złota:

Choker z białego złota

Wybierz coś bardziej formalnego i droższego dzięki temu naszyjnikowi z białego złota. Oszałamiający kawałek jest wykonany ręcznie z wielką starannością, a w chokerze znajdują się różowe szafirowe diamenty. Ten naszyjnik z chokerem w kolorze białym jest idealny na okazję, ponieważ złoto sprawia, że ​​jest cenny.

Białe wzory chokerów są idealne do noszenia na strojach, takich jak ubrania od projektantów. Wybierz je w aksamicie lub złocie, a nawet zaszalej z piórami. Każdy ze stylów podniesie twój iloraz mody.