Chokery wracają do mody. Uważano, że ta biżuteria ze złotej ery została dawno zapomniana. Teraz, wraz z powrotem, branża modowa i jubilerska testuje najnowsze projekty chokerów. Chokery są noszone przez dziewczęta ze względu na ich proste, ale stylowe wzory. Chokery mogą być wykonane ze skóry, zamszu, aksamitu, koronki lub innego materiału. Dopasowują się do szyi ciasno, ponieważ mają zapięcia, magnesy lub styl węzła. Wybierz jeden z tych wspaniałych chokerów dla dziewczynek do noszenia na studia lub po prostu na imprezę.

Najnowsze i piękne projekty chokerów dla dziewczynek z obrazami:

Spójrzmy na 9 najlepszych chokerów dla dziewczyn.

1. Skórzany naszyjnik dla dziewczynek:

Skórzany naszyjnik dla dziewczynek

Wybierz ten fajny choker z czarnej skóry, aby dziewczyny wyglądały uroczo i szykownie. Skórzany naszyjnik jest wydrążony i ma kształt serca. Maleńkie serduszka są wycinane w ciągłej pętli. Choker dobrze przylega do szyi.

2. Naszyjniki sznurkowe:

Naszyjniki sznurkowe

Wybierz bardzo uproszczone podejście z tym naszyjnikiem z chokerem ze skórzanej liny dla dziewczynek. Naszyjnik ma dwa różne uroki na każdym końcu, które wyglądają bardzo artystycznie. Naszyjnik ze skórzanej liny można zawiązać w formie kokardy, aby nadać mu fajny wygląd.

3. Aksamitny naszyjnik dla dziewczynek:

Aksamitny naszyjnik dla dziewczynek

Dodaj stylu swojemu wieczorowemu strojowi dzięki temu gładkiemu aksamitnemu chokerowi w kolorze głębokiego fioletu lub czerni. Miękki w dotyku i przyjemny w dotyku aksamit jest bardzo przyjemny na szyi. Choker jest ściśnięty pośrodku i przymocowany do niego wisiorek. Ten szczególny wisiorek ma kryształowe serce.

4. Kryształowy naszyjnik z kryształu górskiego:

Kryształowy naszyjnik z kryształu górskiego

Kryształowy rhinestone to bardzo kolorowa opcja dla Ciebie, jeśli lubisz błyszczeć. Te ładne drobne kamyczki osadzone w chokerze uzupełniają każdy kolorowy strój. Ten choker wykonany jest z trzech rzędów kryształów i wypełnia okolice szyi. Idealnie nadaje się również dla dziewczynek do noszenia na prostych topach.

5. Zamszowy naszyjnik dla dziewczynek:

Zamszowy naszyjnik dla dziewczynek

Ten cienki damski naszyjnik ze sztucznego zamszu jest idealnym strojem do college’u. Użyty zamsz jest elegancki i ma srebrne koraliki ułożone na całej długości chokera. Jest to bardzo komplementarna biżuteria do noszenia w dowolnym momencie, czy to na dzień, czy nawet na wieczór, czy na wieczorną imprezę.

6. Chokery w kształcie zwierząt dla dziewczynek:

Chokery w kształcie zwierzątka dla dziewczynek

Wybierz swoje ulubione wisiorki ze zwierzętami i nadaj im osobisty charakter dzięki tym uroczym wisiorkom w kształcie zwierzątka dla dziewczynki. Wisiorek umieszczony jest pośrodku naszyjnika i wykonany ze srebra lub innego metalu. Szczegóły na każdym wisiorku są w porządku i dodają uroku.

7. Rozciągliwy choker dla dziewczynek:

Choker ze stretchem dla dziewczynek

Ten jest dla odważnej i odważnej dziewczyny! Wybierz ten choker ze względu na żywe kolory i elastyczny materiał. Choker wykonany jest ze skrzyżowanej liny, a kolorowe koraliki przeplatają się w równych odległościach. Jest to dość szeroki choker, więc zakrywa cały obszar szyi.

8. Magnetyczny naszyjnik dla dziewczynek:

Obroża magnetyczna dla dziewczynek

Jeden z najnowszych projektów chokerów, ten magnetyczny choker dla dziewczynek idealnie pasuje do szyi każdego rozmiaru. Choker jest wykonany ze skóry i ma pośrodku zawieszkę z kryształu. Zapięcie magnetyczne pozwala na bardzo bezproblemowe mocowanie, w przeciwieństwie do wiązania innych chokerów na supeł.

9. Choker z podwójną nicią dla dziewczynek:

Dwuniciowy naszyjnik dla dziewczynek

To piękno z pewnością doda blasku Twojemu ogólnemu urokowi. Złoty naszyjnik z dwóch nici jest bardzo prosty, a jednocześnie niezwykle wykwintny. Wspaniała zawieszka z gwiazdką dodaje charakteru temu chokerowi. Choker wypełnia obszar szyi i można go sparować na wieczorne wyjście.

Chokery dla dziewczynek to cienkie jednonitkowe naszyjniki wykonane ze skóry lub innego materiału. Chokery posiadają centralną zawieszkę, która dodaje uroku i urody. Wybierz wisiorki, które są znaczące lub odważne w żywych kolorach.