Metalowe chokery to idealne chokery, które nadają bardziej odważny wygląd i dodają męskiego uroku. Te chokery nie są delikatne i zwykle nosi się je do bardziej pół casualowych i casualowych strojów. Wybierz metale, takie jak złoto i srebro, między innymi na chokery. Metalowe dławiki mogą mieć cienkie druty lub grube i masywne metalowe opaski.

Najnowsze i piękne metalowe chokery dla dziewczynek ze zdjęciami:

Oto najlepsze projekty biżuterii z metalowymi chokerami dla młodych pań w modzie.

1. Metalowy naszyjnik:

Metalowy Choker

Ten fajny błyszczący metalowy choker to średniej wielkości metalowa opaska inspirowana serią Terminator. Ten choker wygląda super fajnie i nadaje ci heavy metalowy styl. Połącz go z ciemnymi szminkami, aby uzyskać bardzo elegancki wygląd. Metalowy naszyjnik jest idealny dla młodych dziewczyn.

2. Cienki złoty metalowy naszyjnik:

Cienki złoty metalowy naszyjnik

Chcesz czegoś bardziej wyrafinowanego? Wybierz ten błyszczący złoty cienki metalowy naszyjnik, który dobrze leży na szyi. Jest to bardziej element biżuterii wieczorowej. Można go łączyć również z bardziej asymetrycznymi sukienkami. Złoto prześwituje i nadaje bogaty wygląd.

3. Metalowy naszyjnik w stylu egipskim:

Metalowy naszyjnik w stylu egipskim

Wyglądaj wspaniale jak Kleopatra w tym metalowym naszyjniku w stylu egipskim. Naszyjnik ma cienkie metalowe elementy, które są połączone w naszyjnik. Obejmuje nie tylko dwa pasma, ale także jedno, które opada w kierunku górnej części klatki piersiowej. Daje bardzo tradycyjny wygląd, który można łatwo łączyć zarówno z indyjskim, jak i zachodnim stylem.

4. Polerowany metalowy naszyjnik:

Choker z polerowanego metalu

Jest to polerowany metalowy naszyjnik, który ma ozdobne zawieszki z wiszącymi koralikami. Metalowy naszyjnik ma cienkie metalowe druciki splecione w pętle. Drobne koraliki są ładne i sprawiają, że choker wygląda bardzo kobieco i uroczo. Ten choker można nosić na imprezę i dopełnia Twój wygląd.

5. Masywny metalowy naszyjnik:

Masywny metalowy choker

Biżuteria z metalowym chokerem to najlepsza opcja dla dziewczyn, które chcą czegoś odważnego i miejskiego. Ten masywny metalowy choker w stylu łańcuszka doskonale nadaje się do odważnego wyglądu. Do centralnego wisiorka przymocowany jest kryształowy kamień. Jest to idealne rozwiązanie do codziennego użytku.

6. Geometryczny metalowy naszyjnik:

Geometryczny metalowy naszyjnik

Obecnie modne są metalowe chokery w geometrycznych kształtach. Pasują do wszelkiego rodzaju strojów. Stosowane kształty są zwykle w połączeniu ze sobą. Ten metalowy naszyjnik ma kształty diamentów. Detale są genialne dzięki białym, czarnym i srebrnym kolorom, które uzupełniają się nawzajem.

7. Naszyjnik choker z różowego złota:

Naszyjnik choker z różowego złota

Metalowy naszyjnik choker w kolorze złotym jest bardzo popularny jako element biżuterii wieczorowej. Użyte tu różowe złoto jest bardzo subtelne. Dwuniciowy naszyjnik w stylu projektanta ma pikantny design. Dobrze komponuje się ze współczesnymi strojami w kolorze czarnym lub białym. Wybierz to, jeśli chcesz zwiększyć swój iloraz mody.

8. Spiralny metalowy naszyjnik:

Spiralny metalowy naszyjnik

Ta wyjątkowa metalowa choker ma kształt spirali w kształcie litery S. Nie ma zapięcia do zapięcia chokera. Samą spiralę można umieścić na szyi i powoli zacisnąć, aby dopasować ją do szyi. Projektantka jest bardzo stylowa i szykowna. Wybierz je w wybranym przez siebie metalu, takim jak srebro lub złoto.

9. Złoty przewodowy metalowy naszyjnik:

Złoty przewodowy metalowy naszyjnik

Ten metalowy złoty naszyjnik to coś, co wyróżnia się i stanowi wspaniałe modowe oświadczenie. Prawie czterożyłowy dławik z drutu metalowego jest średniej grubości i obejmuje cały obszar szyi. Połącz go z formalnymi lub pół casualowymi strojami.

Metalowe chokery najlepiej nadają się do ciężkiego stylu ulicznego. Masywne i druciane metalowe chokery wypełniają szyję i sprawiają, że wyglądasz na wytrzymałą. Wybierz metalowe chokery w kolorze złotym, różowym, srebrnym itp. Dostępne style to m.in. egipski, spiralny i geometryczny.