Garnitury salwarowe Churidar kurti są znane od wieków i od czasów, gdy powstały stroje salwarowe. Tradycyjny indyjski strój można rozpoznać po garniturach churidar salwar kameez. Od czasu do czasu nabierają modnego stylu zed, tradycyjne garnitury salwarowe stają się zwrotami akcji dzięki transformacji, która wygląda ładniej niż wcześniej za każdym razem, gdy pojawia się w nowym projekcie. Garnitury churidar salwar kameez można teraz nosić na wąskich dżinsach lub dopasowanych do kostek salwarach lub legginsach. Kurta churidar mająca rękawy churidar i łatę na chipolacie lub jakąś przyciągającą wzrok różnicę w części choli kurti wygląda świeżo i nowość w świecie odzieży i strojów.

Churidar Kurta Designs

Niewielka różnica projektu i wzoru na kurti nadaje strojowi spektakularny wygląd. Krótkie kurtis, które mają rękawy churi lub są bez rękawów, nadają spektakularny wygląd kobietom, które chcą mieć na nich tradycyjny wygląd. Wręcz przeciwnie, długie kurtis o długości do kostek lub długości podłogi kurti wygląda jednocześnie niesamowitymi projektami, które reprezentują tradycyjny wygląd projektów churidar kurta. Dzięki temu dzisiejsza moda wprowadziła anarkali kurta, które bardzo przypominają nam najnowsze projekty churidar kurta.

Piękne i stylowe wzory Churidar Kurta dla kobiet w trendzie:

Przyjrzyjmy się 15 najlepszym projektom churidar kurta dla pań.

1. Denim Churidar Kurta:

Denim Churidar Kurta

Fajne denimowe projekty kurta churidar są jednymi z najmodniejszych i stylowych kurta, które z pewnością chciałby mieć. Fajna tkanina dżinsowa to taka, którą każda kobieta chce nosić. Niebieski odcień denimu i czerwony akcent wykończenia w kurcie podkreślają strój.

2  Bez rękawów Churidar Kurta z Dupattą:

Churidar Kurta bez rękawów z Dupatt

Bez rękawów churidar kurta wygląda uroczo dla każdej kobiety. Połączenie różowego złota i żółtego jest tak odświeżającym, jasnym połączeniem, które hipnotyzuje wszystkie oczy. Designerski haft na szyi nadaje również tradycyjnego charakteru strojowi.

3. Dopasowany zestaw churidar:

Dopasowany zestaw churidar

Dopasowany zestaw do projektowania churidar kurti z churidar salwar wygląda idealnie na tradycyjny wygląd. Dwa nacięcia na kurti lekko z przodu to nowy projekt w tym samym stylu pendżabskim. Boczne cięcia wyglądają inaczej i stylowo.

4. Anarkali Churidar Kurta:

Anarkali Churidar Kurta

Anarkali churidar kurti jest obecnie jednym z najmodniejszych stylów. Rozkloszowana spódnica sukienek anarkali wygląda tradycyjnie i przepięknie. Rękawy z churidaru i część kurty z choli wyglądają drastycznie odlotowo.

5. Mid Cut Churidar Kurta:

Mid Cut Churidar Kurta

Średnio krojony styl kurti churidar z rękawami churi i w połączeniu z churidar salwar to jeden z najbardziej niesamowitych wzorów. W pełni haftowana kurta w ciemnych kolorach wygląda wspaniale na uroczystościach i rzeczywiście jest strojem imprezowym.

6. Krótki Churidar Kurta:

Krótki Churidar Kurta

Krótki zestaw churidar kurti jest obecnie noszony mniej, ale projekt takiego połączenia jest z pewnością piękny. Kobiety o niskim wzroście wyglądają oszałamiająco w takiej szytej kurcie. Churidar salwar w połączeniu z churidar kurtą dobrze pasuje do dziewcząt o takiej wysokości.

7. Plisowany Churidar Kurti:

Plisowany Churidar Kurti

Genialny letni strój może być na tyle wspaniały, by być tak niesamowitym. Plisowany wzór churidar kurti ze zwykłymi guzikami Choli i w pełni drukowaną spódnicą, która wydłuża się tuż nad kostkami, wygląda niesamowicie. Dopasowana zwykła dupatta i churidar salwar jest tym, w czym każda dziewczyna chciałaby się świecić.

8. Gładka spódnica Churidar Kurti:

Gładka spódnica Churidar Kurti

Gładka rozkloszowana spódnica i nadrukowane choli to jeszcze jedna niesamowita kobieta, która wygląda wspaniale. Projekt Churidar kurta z tak niesamowitym połączeniem designu wygląda tradycyjnie, jeszcze do dzisiejszego trendu w modzie. Długość do kostek kurta i churidar salwar nadaje strojowi niesamowity wygląd.

9. Asymetryczny brzeg Churidar Kurta:

Asymetryczny Hem Churidar Kurta

Dzięki designerskiemu wyglądowi nadawanemu różnorodnym wzorom salwar kameez, uwielbiany design jest obecnie podziwiany również przez miłośników mody. Asymetryczny hem projekt churidar kurti stał się stylowym garniturem, który stał się częścią każdej garderoby.

10. Długość kostki Churidar Kurta:

Do kostek Churidar Kurta

Churidar kurta o długości do kostek to jeden z gorących trendów, który jest ulubionym wśród pań w tym sezonie. Niezależnie od tego, czy są to dziewczęta o niskim wzroście, czy o wysokich, boczne cięcia do kostek churidar kurtis wyglądają niesamowicie na każdym.

11. Churidar Kurta z nadrukiem Bandhini:

Bandhini Drukowane Churidar Kurta

Bandhini print churidar kurti jest znany na całym świecie od wielu lat, odkąd wprowadzono dzieło bandhini. Nadruki bandhini wyglądają tak tradycyjnie, a jednocześnie fajnie. Dopasowany churidar salwar i dupatta to pełny zestaw stroju.

12. Haftowane Choli Churidar Kurta:

Haftowane Choli Churidar Kurta

Haftowane wzory choli kurta churidar to jeden wspaniały wzór, w którym kobiety wyglądają niesamowicie. Kobiety o uroczym wzroście wyglądają uroczo w takich projektach.

13. Luźny ścieg Churidar Kurta:

Luźny ścieg Churidar Kurta

Luźny ścieg workowaty churidar kurta to jeden uroczy projekt, który wygląda elegancko i fajnie na panie w okresie letnim. Workowaty, ponadwymiarowy ścieg kurta churidar wygląda na nędzny, ale stylowy dodatek do ubioru damy.

14. Na co dzień drukowane Churidar Kurta:

Casual Drukowane Churidar Kurta

Swobodny opatrunek może być również dynamiczny dzięki stylowi projektowania churidar kurti. Prosta, szaro-cieniowana kurta z kwiatowym nadrukiem może wyglądać równie niesamowicie, jak inny projektant stroju salwar kameez. Salwar i dupatta z nadrukiem klockowym nadają kurti . tradycyjny akcent.

15. Czarny churidar Kurta:

Czarny Churidar Kurta

Czarni nigdy nie byli przestarzali w żadnym sezonie. Lata rzadko wybierają czerń, ale funkcja wewnętrzna ubrana w czarny strój może z pewnością zaprosić czarnego churidar kurti z podobnym czarnym churidar salwar i projektantem z nadrukiem lub haftem dupatta.

Z drugiej strony kolory również odgrywają istotną rolę w uatrakcyjnianiu i efektowności stroju. Dobranie odpowiednich kolorów i odpowiednie dopasowanie do nich nadaje opatrunkowi spektakularny wygląd. Zwykłe kolory wyglądają wspaniale w projektach churidar kurta, ponieważ zwykłe kolory nadają pełne znaczenie projektowi churidar. Podczas gdy odzież drukowana ma w sobie również swoje własne znaczenie stylu. Hafty i łaty również wyglądają niesamowicie dzięki wzorowi churidar. Wybór idealnej pary salwarów ma również duży wpływ na styl mody churidar kurta. Churidar salwar jest znanym i ulubionym stylem salwaru. Ale salwar pathani lub salwar Patiala również wygląda niesamowicie z krótkim salwarem churidar.