Zazwyczaj etniczne sukienki i garnitury Churidar są lekceważone przez większość pań w tym celu; to stare dziwne cieniowanie. Większość kobiet lubi być w konwencjonalnym stroju, ponieważ staje się centralnym punktem fascynacji. Bawełniany garnitur churidar to kolejny konwencjonalny strój, który jest potwornie widoczny wśród indyjskich pań, a dodatkowo jest znany wśród pań na całym świecie.

Bawełniane wzory churidar

Dlaczego churidary są tak nazywane??

Dżinsy churidar są krojone pod kątem, aby były rozciągliwe. Churidary są zazwyczaj dłuższe niż noga i są mocno zabezpieczone guzikiem kostki. Dodatkowa długość tchu opada jak nakładki i wygląda jak bransoletki leżące na dolnej części nogi, stąd nazwa „Churidar” – „Churi”, co oznacza bransoletkę.

Charakterystyczne rodzaje nowych modnych wzorów bawełnianych churidar w Indiach:

Poniżej znajdują się różnorodne bawełniane wzory Churidars, które można nosić o każdej porze dnia i na każdym wydarzeniu.

1. Proste bawełniane churidary dla dziewczynek:

Proste bawełniane churidary dla dziewczynek

Zaczynają się od zewnętrznej części podudzia i oprawiają w lekki kształt Hitlera. Najlepsze na lato, wiosnę i czas zbiorów, Straight Cotton Churidary są niezwykle przyjemne i oferują elastyczność w zakresie rozwoju.

2. Najnowsze bawełniane salwary churidar:

Najnowsze bawełniane salwary churidar

Ludzie powinni omówić najbardziej znane i konwencjonalne wzory szyi churidar z bawełny. Te salwary są zmiennie dostępnym i pomocnym wyborem dla każdej damy. Aby pokazać przemyślane zgięcie nóg, te doskonałe produkty są niezbędne dla każdej kobiety. Te najnowsze churidar pokazują nieznaczne fałdy i gherę wokół brzucha, a po udach, tekstura lub materiał pasują do celu, jakim jest zrobienie z głębi serca, nawet zagnieceń.

3. Mroczne Churidary na okazje:

Mroczne churidars na okazje

Te bawełniane wzory Churidars są przeznaczone na królewskie okazje i noszone na wyjątkowo wyjątkowym wydarzeniu każdej kobiety. W dzisiejszych czasach nosi je duża część fashionistek. Miejscowi nazywają je Pajami Suit, ponieważ są wzmacniane przez królewskie rodziny w całych Indiach.

4. Proste churidary z czerwonej bawełny:

Proste churidary z czerwonej bawełny

Te Churidary są dodatkowo najbardziej uwielbiane przez indyjskie damy ze względu na ich zacienienie. Czerwień to wiecznie zielone cieniowanie, które jest niekwestionowanym wymogiem każdego damskiego magazynu. Więc po co siedzisz mocno? Pospiesz się i zdobądź też jeden dla siebie.

5. Brilliant Glows Churidar Cotton:

Brilliant Glows Churidar Cotton

Naturalne jest, aby przyspieszyć jak te kolekcje Cotton Churidars, których nazwa pochodzi od niezmierzonego miejsca znanego z kultury Indii! Możesz odkryć różne zdjęcia Churidars w stylu podstawowej odzieży, które są obecnie dobrze znane wśród pionierów.

6. Churidar bawełniany w kolorze Minty Blue:

Bawełna Churidar w kolorze miętowo-niebieskim

Rzeczywiście, motywację tę czerpali z strojów bazowych tych ludzi. Kiedyś nosili wyjątkowe rodzaje bazy, które najwyraźniej są ciasne od dolnych części nóg, warstwy Churidarów leżą długo między nogami, oferując nieskazitelny wygląd dla twojego etnicznego zainteresowania. Ten rodzaj salwarów lub konwencjonalnej liczby niezawodnie przyciągał masę w przemyśle formowym.

7. Szarawe churidar dla kobiet:

Szara churidar dla kobiet

Te indyjskie style Churidars są niezwykle eleganckie i piękne. Opadają na osłonę twoich nóg i przyklejają się do twojego ciała, tak jak robią to Churidary. Pakistańskie garnitury modowe, kameez lub kurta, zmieniły swoją hańbę projektową i są połączone z tego rodzaju salwarami.

8. Wytnij Churidary z bawełny:

Churidars Cut Work Cotton

Tkane, zdobione prace na obrzeżach, prace naprawcze są obecnie częścią pożądanych bawełnianych churidarów. Są to inaczej nazywane churidarami papierosowymi. Niektóre z nich są również dostępne za darmo w stylu Palazzo, które można łączyć z krótkimi lub długimi kurtisami, aby wstrząsnąć wzorem. Te bawełniane modele Churidars są numerem jeden wśród modeli.

9. Greenland Handloom Green Churidars:

Greenland Handloom Green Churidars

Można je nosić z długimi do podłogi kurtisami lub kameezami i pakistańskimi garniturami, aby uzyskać ekstremalny imperialny wygląd. Te Churidary zachowują tę samą szerokość u tomu i dodatkowo u podstawy. Dają królewski wygląd, jeśli pasują do gustownej kurty.

10. Projektant dynamicznych churidarów do cieniowania:

Projektant dynamicznego cieniowania churidarów

Ten typowy rodzaj odzieży bazowej jest wzorowany i czule przyjmowany przez kobiety chodzące do szkoły lub pionierki. Są dostępne w różnych kształtach, doskonałych krojach i stylach w sektorach biznesowych i dobrze pasują do każdego rodzaju ciała. Czy to krzepka dama, czy skłaniaj się do tego, pogodnie ukryj swoje skazy.

11. Na co dzień drukowane Churidary:

Churidary z nadrukiem na co dzień

Dla radosnego stanu umysłu i wydarzenia, nasze rękawy niezawodnie podążają za drukowanymi, prostymi bawełnianymi Churidarami. Czy można bezpiecznie powiedzieć, że tak nie jest? Mają szczególne zarysy lub zwyczajowe motywy, które wyglądają zupełnie niepoważnie, ale wzorowo. Ten rodzaj odzieży bazowej jest bardzo lubiany przez damę w każdym okresie. Ze względu na krótkowzroczność można je nosić na każdą okazję.

12. Designerskie bawełniane churidary:

Designerskie Churidary Bawełniane

Jak sama nazwa wskazuje, pomysłodawca Churidars proponuje całkowicie nietuzinkowe zapowiedzi stylu z alternatywnych rodzajów salwarów. Oczywiście potrzebujesz czegoś niezwykłego, gdy wybierasz się na wyjątkową okazję, i w ten sposób twoja podstawowa odzież z kurtą powinna mieć niezrównany wygląd. Ten nowoczesny wzór jest nowym najbardziej lubianym przez młode panie i panie do biura.

13. Nowe modne dim churidar:

Nowe modne churidars dim

Dim Colors są niezawodnie wzorowane i szykownie noszone przez każdą młodą damę lub dojrzałe kobiety. Mogą one przyjemnie dostosować indyjskie zwyczajowe tematy i zachodnią łatwość, aby nadać szokujący wygląd na imprezach klubowych i uzyskać jej, uroczystości i promocje weselne.

14. Odcienie srebrno-szarego:

Odcienie srebrno-szarego

Tony ciemnych odcieni są również nieśmiertelnym wzorcem stylu konwencjonalnych pań. Pamiętaj, aby wybrać najlepsze ozdoby lub klejnoty z wyglądu i uzupełnij swój swobodny wygląd grubymi klejnotami i obcasami scenicznymi. Połącz je z krótkimi kurtisami, tunikami lub długimi kurtisami to nowy, najbardziej lubiany wygląd popularnej masy damskiej.

15. Zwykłe churiady w jasnym kolorze z bawełny:

Churidary w jasnym kolorze z bawełny

Mocne bawełniane kurtisy z tą lekką podstawą do cieniowania oferują wspaniałe formalne wyszukiwanie i eleganckie, łatwe zainteresowanie; biegnij po drukowanego kurtisa noszącego wysoki kok i zapadający się uchwyt. Wypróbuj każdy rodzaj pięknych spodni, ponieważ różne rodzaje spodni mają coś, co nie podoba się noszącemu.

Popularność churidaru wśród pań to idealny zarys stroju, który bezbłędnie odwzorowuje kształty i zagięcia ciała noszącego oraz skutecznie zakrywa negatywne elementy. Gładki wzór bawełnianego churidaru nadaje całemu strojowi eleganckiego i zaawansowanego zainteresowania i może być noszony zarówno przez młode, jak i rozwijające się panie..