Sukienki ciążowe na lato to jest to, czego szukasz? Cóż, nie martw się, ponieważ pozwalamy Ci połączyć esencję letniego upału z rosnącymi hormonami, dzięki czemu stajesz się jedną kobietą, na którą wszyscy patrzą pomimo dodatkowych kilogramów dziecka. Oczywiście chodzenie nago w letnim upale nie wchodzi w grę, więc dlaczego nie pozwolić sobie na ubrania, które wydobędą to, co najlepsze w Twojej modzie, jednocześnie podkreślając, jak dumną jesteś mamą. Możesz czuć się świetnie z tymi 9 strojami, które są odpowiednie na lato i sprawią, że poczujesz się tak samo fajnie, jak w rosnącym upale.

Najlepsze letnie sukienki podczas ciąży:

1. Klasyczna płynąca sukienka ciążowa:

sukienki ciążowe na lato

Ta jest klasyczna lekka sukienka ciążowa, dopasowana zarówno do materiału, jak i koloru. Będzie Twoim ciepłym faworytem, ​​jasnym i stylowym. Zawsze możesz poszukać eleganckiego elementu na szyję, który sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze lepiej. Połącz to z klinem, jeśli chcesz. Sukienka jest lejąca i dlatego natychmiast podkreśli Twój brzuszek, dzięki czemu będziesz wyglądać idealnie od chwili, gdy wyjdziesz.

2. Sukienka maxi w talii Imperium:

Letnie sukienki podczas ciąży - sukienka maxi w talii Empire

Często zdarza się, że krótsze rąbki sukienki są jeszcze bardziej podciągnięte ze względu na brzuszek dziecka. Niezbyt ładna scena. Może zamiast tego spróbować sukienki maxi, która uwzględnia rosnącą talię i jest luźna w talii, a jednocześnie doskonale skrojona. Brzmi jak umowa, dopóki nie będziesz mógł wrócić do swoich starych dobrych krótkich sukienek, prawda?

3. Bump Hugger:

Letnie sukienki podczas ciąży - The Bump Hugger

Nic nie jest lepsze niż obcisła sukienka o dopasowanym kroju, która wydobywa z Ciebie to, co najlepsze. Kiedy jest gorąco i nie masz ochoty ukryć swojego guza, pozwól sukience, aby świat dowiedział się o nadchodzącym macierzyństwie.

4. Kwiaty są w:

Letnie sukienki podczas ciąży - kwiaty są w

Nic nie przebije kwiatowego wzoru, który sprawi, że poczujesz się jak na tropikalnej wyspie na wakacje. Zwłaszcza, gdy lato i kwiaty są wszystkim.

5. Sukienki blokujące kolor:

Letnie sukienki podczas ciąży - sukienki blokujące kolor

Blokowanie kolorów to coś więcej niż trend i wystarczająco dużo powiedziane, ponieważ nawet dziecko wie, jakie to wytworne.

6. Myśl wibrująco:

Letnie sukienki podczas ciąży - myśl o żywych kolorach

Temperatura rośnie, a wraz z nią pojawia się potrzeba, by wyglądać i czuć się kolorowo. Bądź energiczny i nie podawaj powodów, aby twój mózg zaczął wątpić w twoje wyczucie mody.

7. Królowa w kropki:

Letnie sukienki podczas ciąży - The Polka Dot Queen

Zabawna sukienka w polki to właśnie to, co sprawi, że poczujesz się jak królowa świata, gdy masz nadwagę i stres z powodu ciąży.

8. Zasznuruj to:

Jeśli masz wątpliwości, krzycz na sznurowadła i daj z siebie wszystko na eksperyment i bądź odważny. Tkanina może być kłopotliwa, jeśli nie jest to Twój zwykły styl, ale z pewnością sprawi, że Twój brzuch będzie wyglądał szykownie i stylowo. Wypróbuj jasnobrązowe koturny do obuwia, a nigdy nie pożałujesz swojego wyboru.

9. Sznurek dżinsowy:

Letnie sukienki podczas ciąży - dżinsowy sznurek

Jeśli Twoje kończyny puchną, a sukienka otulająca ciało nie wchodzi w grę, nie martw się! Dżinsowa sukienka jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Jeśli jesteś wysoka, może to być tylko Twój rodzaj odzieży ciążowej. Idealny materiał sam w sobie jest dobrodziejstwem.

Letnie sukienki ciążowe są właśnie tym, czego potrzebujesz, aby poczuć i wyglądać jak śliczna mama. Wyjdź na zewnątrz czując się pewniej niż kiedykolwiek i nie wysadzaj swojego stylu, ponieważ jesteś zbyt leniwy. Sukienki są łatwe do założenia i sprawiają, że wyglądasz „och tak idealnie” – brzmi jak to, co musisz wypróbować!?