Cienie pod oczami są oznaką problemów zdrowotnych. Martwicie się mężczyznami o cienie i worki pod oczami? Chcesz trwałego rozwiązania, jak pozbyć się cieni pod oczami dla mężczyzn? Poniżej przedstawiamy niektóre z 9 najlepszych metod przewodnika mężczyzny, jak radzić sobie z cieniami pod oczami.

Jak pozbyć się męskich cieni pod oczami?

Zastosowane tutaj składniki są całkowicie ziołowe i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Co więcej, jesteś wolny od sztucznych składników, takich jak barwniki czy konserwanty.

Domowe sposoby na pozbycie się cieni pod oczami dla mężczyzn:

Poszukajmy tutaj wymienionych naturalnych środków na usuwanie cieni pod oczami mężczyzn.

1. Masaż olejkiem migdałowym:

Masaż olejkiem migdałowym

Weź kilka kropli olejku migdałowego do miski i zanurz w nim opuszki palców. Delikatnie masuj okolice oczu okrężnymi ruchami przez około 15 do 20 minut. Następnie pozostawić olejek migdałowy na skórze na noc i zmyć następnego dnia rano. Przekonasz się, że ciemne kręgi znikną w ciągu 7 dni.

2. Kostki lodu z herbaty rumiankowej:

Kostki lodu z herbaty rumiankowej

Przygotuj ekstrakt z herbaty rumiankowej i umieść go w tackach na kostki lodu i wstaw do lodówki. Teraz masz te kostki lodu, których możesz alternatywnie używać do leczenia cieni pod oczami. Zacznij od prostego masażu okolic oczu przez około 2 minuty. Możesz to zrobić dwa lub trzy razy dziennie.

3. Maska z jogurtem i sokiem z cytryny:

Maseczka z jogurtem i sokiem z cytryny

Weź wymaganą ilość jogurtu i wymieszaj z sokiem z cytryny. Nałóż tę pastę wokół oczu, masując ją przez 10 minut. Pozostaw opakowanie do wyschnięcia na kolejne 10 minut. Zmyć całkowicie ciepłą wodą.

4. Plastry ogórka i sok z ogórka:

Plastry ogórka i sok z ogórka

Przygotuj świeży sok z ogórka i zastosuj jako tonik wokół oczu. Weź dwa plasterki ogórka i połóż je na oczach. Zostaw to na noc. Umyj twarz następnego ranka. Rób to codziennie, aby usunąć cienie pod oczami dla mężczyzn, aby uzyskać lepszy efekt w ciągu tygodnia.

5. Rozbite jabłko z mlekiem:

Rozgniecione Jabłko z Mlekiem

Jabłka to te, które zawierają najwięcej witamin. Najlepiej sprawdza się również w przypadku cieni pod oczami. Weź niewielką ilość rozgniecionego jabłka wraz ze świeżym mlekiem. Nałóż tę gładką pastę na okolice oczu. Daj delikatny masaż. Zmyć, gdy wyschnie.

6. Pomidorowo-kurkumowa mąka z sokiem z cytryny:

Pakiet Pomidorowo-Kurkuma Sok z Cytryny Gram Mąka

Zdobądź równe miary miazgi pomidorowej, proszku kurkumy i mąki gramowej. Wymieszaj składniki z kilkoma kroplami soku z cytryny na pastę. Nałóż miksturę na cienie pod oczami. Pozostaw do wyschnięcia na 10 minut. Wytrzyj wilgotną bawełnianą szmatką. Powtarzaj tę kurację pod oczami dla mężczyzn trzy razy w tygodniu.

7. Leczenie ekstraktem z zielonej herbaty:

Leczenie ekstraktem z zielonej herbaty

Przygotuj świeżą zieloną herbatę i pozwól jej ostygnąć. Przechowywać w lodówce, aby zachować. Wylej kilka kropel na wacik i rozprowadź na całej powierzchni pod cieniami. Zostaw na noc. Zmyć następnego dnia rano. Możesz też powtarzać to 2 lub 3 razy dziennie przez cały tydzień.

8. Aplikacja soku ziemniaczanego:

Aplikacja soku ziemniaczanego

Ziemniaki są bardzo dobrze znane ze swoich właściwości przeciwdziałających opalaniu na ciemnych kołach. Weź trochę soku ziemniaczanego i nałóż go na cienie pod oczami. Zostaw to na noc. Oczyść twarz po śnie. Używaj go codziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty w leczeniu cieni pod oczami.

9. Uzdatnianie wody różanej:

Uzdatnianie wody różanej

Weź wymaganą ilość ekstraktu wody różanej, który jest łatwo dostępny na rynku. Nałóż go na cienie pod oczami za pomocą wacika. Zostaw to na noc. Umyj twarz następnego dnia. Możesz go używać przez cały dzień wiele razy, przez około 2 tygodnie. Pozbądź się ciemnych kręgów u mężczyzn spowodowanych pigmentacją.

Domowe okłady i zabiegi przypominające tonik zostały opisane pokrótce, aby wszyscy mężczyźni z różnymi typami skóry mogli z nich skorzystać. Wraz z dobrą dietą i stylem życia, możesz skorzystać z jednego z odpowiednich zabiegów omówionych powyżej, aby pozbyć się cieni pod oczami dzięki dobremu Men’s Health. Kontynuuj tę kurację pod oczami dla mężczyzn, regularnie bez przerwy. Odtąd możesz widocznie widzieć najlepsze wyniki.