Cienie i opuchnięte oczy to częste problemy, o które wszyscy się martwią. Nie będzie dobrze wyglądał na Twojej twarzy i nie da się go ukryć makijażem. Zapalenie naczyń krwionośnych wokół oczu powoduje cienie i opuchliznę oczu. Powodem może być zmęczenie, brak snu, zmęczenie stresem lub problemy zdrowotne. Cienie pod oczami zmniejszają twoją pewność siebie. Dostępne są produkty na cienie pod oczami. Ale może być drogi i może nie być odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Naturalne domowe środki zaradcze są po to, aby zmniejszyć ten problem. Jedną z najlepszych metod na pozbycie się cieni pod oczami i podpuchniętych oczu jest torebka herbaty. Korzyści z torebek herbaty na cienie pod oczami są niewiarygodne.

Jak używać torebek z herbatą na cienie pod oczami?

Kofeina jest powszechnym składnikiem wszystkich zabiegów na oczy. Głównym powodem jest to, że kofeina pomaga obkurczać naczynia krwionośne wokół oczu, a tym samym zmniejsza obrzęki i cienie. Oprócz kofeiny torebki herbaty zawierają również przeciwutleniacze i garbniki. Taniny odpowiadają za smak i kolor herbaty, a także mogą stymulować zdrowe krążenie krwi. W ten sposób pomaga napiąć skórę. Możesz więc użyć torebek z herbatą do leczenia cieni pod oczami. To prosta metoda, którą możesz zrobić w domu, kiedy tylko masz wolny czas. Torebki herbaty rumiankowej, zielonej, miętowej i tylnej nadają się do usuwania cieni pod oczami, obrzęków, a także mają właściwości przeciwzapalne i antyalergiczne.

Torebki na herbatę na cienie pod oczami:

Torebki na herbatę na ciemny krąg pod oczami

Jak to zrobić:

 • Weź dwie torebki herbaty (spróbuj wybierać herbatę w torebkach o wysokiej zawartości kofeiny). Możesz wybrać czarną herbatę lub zieloną herbatę w torebkach.
 • Weź filiżankę gorącej wody i włóż do niej torebki herbaty
 • Teraz wyjmij torebki z herbatą z kubka i włóż do pojemnika
 • Przechowuj ten pojemnik w lodówce przez 20 minut
 • Po 20 minutach wyjmij go z lodówki i wyciśnij, aby usunąć nadmiar płynu
 • Teraz jest gotowy do użycia

Jak złożyć wniosek:

Połóż się i załóż tę torebkę herbaty na oczy. Zrelaksuj się przez 15 do 20 minut. Następnie ostrożnie wyjmij torebki z herbatą i umyj twarz, aby usunąć plamy z twarzy

Jak używać:

Możesz to robić codziennie, jeśli masz czas, w przeciwnym razie rób to co najmniej raz lub dwa razy w tygodniu. Więc używaj torebek z herbatą na opuchnięte oczy, cienie i uzyskaj piękne oczy.

Maska do oczu z zielonej herbaty:

Maska do oczu z zielonej herbaty

Jak to zrobić:

Główne składniki tej maski to

 • 1 szklanka parzonej zielonej herbaty ekologicznej
 • 1 szklanka pokrojonego w kostkę ogórka
 • 4 łyżki żelu Aloe Vera
 • 2 łyżki oleju kokosowego z pierwszego tłoczenia
 • 2 łyżki miodu organicznego

Połącz wszystkie składniki w blenderze i zmiksuj, aż uzyskasz gładką pastę. Możesz przelać go do słoika i przechowywać w lodówce do wykorzystania w przyszłości. Wypróbuj tę maskę z zielonej herbaty w torebkach, aby pozbyć się cieni pod oczami.

Jak złożyć wniosek:

Zanurz waciki w tej mieszance i nałóż pod oczy. Pozostaw na 15 minut i umyj twarz wodą.

Jak używać:

Możesz użyć tych torebek herbaty na cienie pod oczami raz lub dwa razy w tygodniu. Rób to co tydzień, aby uzyskać oczekiwany efekt.

Teabag ma moc usuwania cieni i opuchlizny pod oczami. Nie wyrzucaj zużytych torebek herbaty, użyj ich, aby pozbyć się cienia pod oczami. Są to sprawdzone metody i nie mają żadnych skutków ubocznych. Możesz to robić raz w tygodniu, aby uzyskać piękną twarz. Stosowanie naturalnych środków jest lepsze niż stosowanie sztucznych produktów, które mogą uszkodzić twarz.