Czy nadwaga jest dla Ciebie dużym obciążeniem? Czy zauważasz częste spadki poziomu energii? Czy cierpisz na brak pewności siebie i depresję z powodu nadwagi? Wtedy zamiast denerwować się, możesz zdecydować się na dietę Isagenix. Ta dieta nie ma na celu tylko odchudzania.

Ta dieta ma również na celu detoksykację i oczyszczenie organizmu z wszelkich zanieczyszczeń. Oprócz oczyszczania i detoksykacji, dieta ma również na celu zastąpienie organizmu niezbędnymi składnikami odżywczymi, minerałami i witaminami, które zapewnią Ci zdrowsze życie. Codziennie jesteś narażony na różne rodzaje toksyn. Z powodu gorączkowego i stresującego życia nie można skoncentrować się na długotrwałej diecie. Tak więc możliwość wyboru łatwej diety isagenix na krótszy okres czasu pomaga zachować zdrowie.

Plan diety Isagenix i jak to działa

Co to jest dieta Isagenix??

Program diety Isagenix to w zasadzie dieta krótkoterminowa, która może trwać od 9 do 30 dni. Ten plan diety zawiera dietetyczne koktajle Isagenix, które pomagają oczyścić organizm z zanieczyszczeń i jednocześnie zastępują zanieczyszczenia w organizmie niezbędnymi składnikami odżywczymi.

Korzyści z diety Isagenix:

Pod koniec diety poczujesz się naenergetyzowany, odmłodzony i zdrowszy. Będziesz mieć lepsze napięcie mięśniowe i wyraźniejszy odcień skóry. Dieta pozwala kontrolować wagę i zdrowie. Będziesz w stanie oprzeć się pragnieniu tego szkodliwego jedzenia, które do tej pory było twoją podstawową dietą. Dieta pomaga zmniejszyć łaknienie i wzmocnić motywację do trzymania się programu. Wszystkie produkty Isagenix są bardzo bezpieczne i skuteczne w redukcji masy ciała.

Dieta Isagenix daje dodatkowe korzyści kobietom:

Kobiety są bardziej podatne na choroby ze względu na obecność niektórych substancji chemicznych, które wchłaniają się w skórę podczas codziennego makijażu. Oprócz przedostawania się toksyn i trucizn z zewnątrz, kobiety, jak każda inna osoba, spożywają również żywność zawierającą chemikalia. Należą do nich ryby, mięso, owoce, warzywa, napoje i inne. Aby chronić organizm przed tymi toksynami, organizm ludzki wytwarza tłuszcz. Tak więc, gdy twoje ciało zacznie oczyszczać zanieczyszczenia, nie będzie musiało produkować takiej ilości tłuszczu, aby zwalczyć trucizny. Tak więc stosowanie produktów Isagenix pomaga organizmowi schudnąć.

Wskazówki, których należy przestrzegać podczas planu posiłków Isagenix:

1. Zawsze pij dużo wody przez cały czas trwania programu

2. Trzymaj się harmonogramu i upewnij się, że postępujesz zgodnie z planerem Isagenix, aby śledzić

3. Najlepiej przekąskę tylko w opcjach przekąsek Isagenix, takich jak E-shoty, aby zaspokoić małe napady głodu

4. Unikaj fast foodów lub soków w puszkach i trzymaj się planu

Czas trwania programu i procesu:

Program diety Isagenix można stosować od tygodnia do miesiąca. Oferuje nawet dzień oczyszczenia, w którym możesz postępować zgodnie z planem na jeden dzień, aby odtruć organizm.

Jeśli planujesz 30-dniową dietę, oto lista produktów, które dostajesz w swoim opakowaniu:

  • 4 IsaLean Shakes
  • 2 Oczyść na całe życie
  • 1 Przekąski Isagenix
  • 1 naturalny akcelerator
  • 4 sztyfty hydratu
  • 1 IsaFlush
  • 1 Iconix Najwyższy
  • 1 broszura instruktażowa

Procedura:

Koktajle dietetyczne Isagenix:

Koktajle dietetyczne Isagenix zawierają wymagane ilości białka, węglowodanów, niezbędnych witamin i minerałów. Są koktajlami zastępującymi posiłek i są odpowiednie, aby spełnić wymagania Twojego organizmu.

Dla osób, które wolą coś zjeść wraz z koktajlami, można spożywać ograniczone ilości orzechów lub nie więcej niż 2 gotowane białka na przekąski.

Oto przykładowy plan diety Isagenix Shake:

1. Zacznij dzień od szklanki ciepłej limonkowej wody

2. Zjedz na śniadanie Isagenix Ionix Supreme i IsaLeanShake

3. W międzyczasie zjedz trochę warzyw, orzechów i przekąsek Isagenix

4. Zjedz IsaLean Shake na kolację

Co jeść i czego unikać:

Oto lista produktów, które możesz jeść w trakcie tego programu:

1. Warzywa takie jak marchew, brukselka, brokuły, fasola, ziemniaki, szpinak, tykwy, cebula, czosnek, imbir, dynia i groszek

2. Owoce: jabłka, pomarańcze, limonka, guawa, jagody, arbuz, melon piżmowy, kiwi, winogrona, brzoskwinia

3. Nabiał – Ograniczone ilości niskotłuszczowego mleka, jogurtu, sera i masła

4. Suszone zioła

5. Soczewica

6. Świeże soki owocowe i warzywne, woda kokosowa

7. Ograniczone ilości oliwy z oliwek

8. Chleb wieloziarnisty lub pszenny

9. Nie więcej niż dwa białka jaj dziennie

Powiedz NIE następującym:

1. Śmieciowe jedzenie

2. Ciasta i wypieki

3. Hi Tłuste i Pikantne jedzenie

4. Mięso takie jak wołowina, indyk, wieprzowina

5. Cukierki i żywność cukrowa

Produkt dietetyczny Isagenix

Dieta Isagenix jest w pudełku. Nie musisz tracić czasu w domu towarowym, aby kupić ten produkt. Możesz kupić produkt online od niektórych wiarygodnych sprzedawców i dokonać płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Produkt zostanie dostarczony na wyciągnięcie ręki. Produkt zawiera gotową do użycia butelkę z czytelną instrukcją użycia w środku. Możesz także wykreślić swoje postępy. W pudełku znajduje się również płyta DVD, którą można obejrzeć. Firma daje gwarancję zwrotu pieniędzy, więc nie musisz się o nic martwić.

Skutki uboczne diety Isagenix:

Chociaż program dietetyczny jest podobno bezpieczny i nie zawiera groźnych skutków ubocznych, ważne jest, aby zrozumieć możliwe skutki, których można doświadczyć, zanim spróbujesz:

1. Nietolerancja laktozy: białko mleka i serwatki w koktajlach może powodować reakcje alergiczne u osób z nietolerancją laktozy.

2. Przedawkowanie białka w diecie może powodować zaburzenia trawienia prowadzące do biegunki

3. Nieprawidłowe odżywianie się między każdym posiłkiem i dobre samopoczucie tylko na koktajlach, może powodować nudności, zawroty głowy

4. Ze względu na wysoką zawartość białka w diecie, Twoje nerki mogą być narażone na nadmierne zużycie wody w ciągu dnia

5. Zajadanie się bogatym jedzeniem wraz z przyjmowaniem planu żywieniowego może prowadzić do przybierania na wadze

Możesz przyjąć to proste podejście i zastosować w swoim życiu. Możesz uzyskać wiele korzyści z diety, które pomogą Ci osiągnąć długoterminowe cele i przynieść całkowitą zmianę stylu życia. Podaruj swojemu ciału ucztę, na którą naprawdę zasługuje!