Firma Herbalife została założona w 1980 roku. Za pośrednictwem marketingu wielopoziomowego sprzedaje produkty, które są wykorzystywane do różnych celów. Herbalife Diet Plan znany jest również z szybkiego i łatwego programu odchudzania z wykorzystaniem różnych koktajli proteinowych oferowanych przez firmę. Produkty te są dostępne w większości krajów i można je łatwo zamówić online.

dieta ziołowa

Wszystkie produkty firmy mają charakter ziołowy, mają niską zawartość tłuszczów i kalorii, są naturalnie wytwarzane i zaprojektowane tak, aby powodować utratę wagi, gdy są stosowane zgodnie z odpowiednimi zaleceniami żywieniowymi. Utrzymuje potrzeby organizmu i równoważy spożycie białka i błonnika, które dbają również o narządy i ogólne funkcjonowanie organizmu pod względem fizycznym. Oto jak należy postępować zgodnie z planem diety Herbalife.

Plan diety Herbalife na szybkie odchudzanie:

Krok 1

Zaczynasz od zastąpienia śniadania koktajlem proteinowym Herbal Life. Dostępna jest w siedmiu różnych smakach do wyboru. Upewnij się, że wybierasz jeden ze swoich wyborów, ponieważ wynagrodzi to dwa posiłki dziennie, których nie można oszukać.

W blenderze weź szklankę mleka sojowego lub mleka beztłuszczowego i dodaj dwie miarki proszku do koktajli. Dodaj filiżankę wybranych owoców, takich jak jagody, banany lub brzoskwinie i zmiksuj, aby uzyskać smoothie.

Krok 2

Koncentrat ziołowy musi być włączony do rutyny śniadaniowej. Ten koncentrat to mieszanka herbat ziołowych, która zwiększa metabolizm organizmu, co prowadzi do wzrostu energii, która pomaga również spalić dodatkowe kalorie. W zestawie znajduje się również tabletka kompleksu multiwitaminy, którą należy zażyć po śniadaniu.

Krok 3

Lunch zastępuje shake z Herbal Life Meal Shake. Aby przygotować koktajl, należy dodać dwie miarki mieszanki do koktajlu do szklanki mleka sojowego lub mleka beztłuszczowego z filiżanką świeżych owoców. Wymieszaj je wszystkie razem w blenderze. Mężczyźni o wadze powyżej 200 funtów muszą dodać kolejną miarkę mieszanki posiłków. Do tego dołączona jest tabletka z kompleksem multiwitaminowym, którą należy popić wodą.

Krok 4

Ponieważ posiłki zastępowane są zdrowymi koktajlami, częściej odczuwasz głód, a ten głód należy zaspokoić zdrowymi przekąskami. Przechowuj w żywności o wysokiej zawartości białka, aby uzyskać zdrowe przekąski w domu i pracy. Możesz również zdecydować się na sałatki ze świeżych warzyw i surowe warzywa.

Krok nr 5

Kolacja powinna być normalna i prosta. Powinna być bogata w białko i obowiązkowo zawierać warzywa gotowane na parze i sałatki z dressingiem octowym. Na deser preferowane są świeże owoce i zażywana jest kolejna dawka tabletki multiwitaminowej.

Krok nr 6

Aby utrzymać nawodnienie organizmu, należy pić dużo wody i innych płynów. Pij świeże soki, aby uniknąć niepotrzebnego spożycia cukru. Alternatywnie spożywanie owoców cytrusowych, takich jak pomarańcze zamiast soku, również zwiększa spożycie błonnika, co jest zdrowsze.

Dzięki temu planowi diety Herbalife ważne jest, aby oprzeć się pokusie spożywania dodatkowych kalorii i tłuszczów. Ćwiczenia, szybki marsz i inne sposoby na spalanie kalorii powinny być dostosowane do skutecznej utraty wagi, a także do zaspokojenia zmieniających się potrzeb organizmu.

Daj nam znać, jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy dotyczące planu diety Herbalife. Chętnie udzielimy Ci najlepszych rozwiązań i odpowiedzi.