Na rynku dostępnych jest wiele programów fitness, które obiecują zapewnić pożądany wygląd korzystania z ich produktów. Podobnie na rynku dostępny jest nowy program fitness, który dokładnie to, co mówi – P9OX. Mówi, że zostaniesz oszukany w 90 dni i jeśli będziesz ściśle przestrzegać programu, na pewno to zrobisz.

Tajemnice planu diety P90x

P9OX jest zbudowany w oparciu o pomieszanie mięśni. Nie musisz być sprawny do tego programu fitness, ale z pewnością będziesz musiał być przygotowany psychicznie. Program fitness składa się z 12 płyt DVD zawierających różne ćwiczenia. Kiedy ćwiczysz regularnie, twoje ciało powoli się do tego przyzwyczaja i buduje odporność na to ćwiczenie. Ale harmonogram pracy P9OX pozwala organizmowi zgadywać, więc nigdy nie wie, co będzie dalej. P9OX obejmuje kickboxing, trening sercowo-naczyniowy, pomiary warstw, trening oporowy, rozciąganie itp. To zmusza serce, płuca i mięśnie do pracy w maksymalnym tempie, aby wykonać każdy ruch. P9OX zawiera również kalendarz do śledzenia wyników, przewodnik fitness, plan żywieniowy i 12 płyt DVD.

Od momentu wprowadzenia tego produktu na rynek recenzje i oceny otrzymane od klientów były tylko pozytywne. Przed przystąpieniem do tego programu fitness dobrze jest dowiedzieć się wszystkiego o tym programie fitness, ponieważ ten program fitness wymaga zaangażowania, dlatego będziesz musiał zainwestować dużo energii i czasu, aby osiągnąć swój cel. Aby lepiej zrozumieć, możesz również sprawdzić filmy i historie dotyczące P9OX online, aby uzyskać szerszą perspektywę na temat tego nowego programu fitness.

Ci, którzy zdecydują się na użycie P9OX jako środka na odchudzanie i ujędrnienie swojego ciała, są przed wyzwaniem. Na początku użytkownik może czuć się wyczerpany, a także odczuwać ból barków, pleców, ramion, mięśni tułowia, pośladków i klatki piersiowej. W tym treningu określone mięśnie są używane jako stabilizatory dla następnego mięśnia, dzięki czemu mięśnie doznają całkowitego wyczerpania pod koniec treningu.

Ważne jest również, aby pamiętać, że P9OX wymaga dużej przestrzeni do treningu. System P9OX wymaga maty do jogi, drążka do podciągania, opasek na ręce lub ciężarków. Jednak system Deluxe P9OX jest dostarczany z zapasem na 30 dni lub opaskami regenerującymi mięśnie P9OX, napojami regenerującymi mięśnie i drążkiem do podciągania. Nie ma znaczenia, którą wersję systemu P9OX zamówisz, ponieważ jest to świetna opcja do ćwiczeń w domu. Jest to również bardzo pomocne dla zapracowanych pszczół, ponieważ długość większości płyt DVD nie przekracza jednej godziny.

W systemie P9OX istnieją trzy fazy i są to:

1. Faza rozdrabniacza tłuszczu.

Ta faza ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Wraz ze spadkiem tkanki tłuszczowej zmniejsza się również Twoja energia. Dlatego faza 1 powinna być przedłużona tylko wtedy, gdy musisz stracić dużo tłuszczu, w przeciwnym razie czas trwania tej fazy może zostać skrócony.

2. Faza Wzmacniacza Energii.

Jest to bardziej zaokrąglony, rozsądny i długoterminowy plan żywieniowy, a problemy napotykane w tej fazie są stosunkowo mniejsze. Ta faza może być kontynuowana tak długo, jak chcesz, jeśli czujesz się świetnie i masz dużo energii.

3. Faza Maksymalizacji Wytrzymałości.

Na tę fazę należy zapracować. Tylko jeśli chcesz mieć ciało lekkoatletyczne, powinieneś przejść do tego kroku. Dzieje się tak, ponieważ ta faza wypycha Twoje ciało do granic możliwości, więc jeśli nie chcesz wysportowanej sylwetki, możesz pominąć tę fazę.

System P9OX to niesamowity i wymagający sposób na kształtowanie i modelowanie sylwetki. Więc jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, kontynuuj ten plan.