Jesteś Dzień 7! Poklep się po plecach, ponieważ dzisiaj zakończysz 7-dniowy program odchudzania z dietą GM. Ta podróż w żadnym wypadku nie jest łatwa i wymaga dużej wytrwałości. Poza przemianą fizyczną program ma również na celu stworzenie poczucia radości i satysfakcji z dbania o swoje ciało. Zrozummy więc, jak wygląda Plan Diety GM – Dzień 7, wraz z zasadami, ćwiczeniami i przykładową tabelą posiłków.

Spis treści:

Jak przygotować organizm na 7 dzień diety GM??

Dieta GM Dzień 7 Przykładowy plan posiłków

Ćwiczenia 7 dnia diety GM

Pokarmy, których należy unikać w 7 dniu diety GM

Dlaczego to działa?

Jak będziesz się czuł pod koniec 7 dnia diety GM??

FAQ

Jak przygotować organizm do diety GM – dzień 7?:

Dzisiaj możesz jeść wszystkie swoje ulubione owoce, warzywa i ryż, tak jak w te „normalne” dni. Jedyną różnicą będzie wielkość porcji i ograniczenie niektórych produktów spożywczych. Lepiej zaopatrzyć się w świeże owoce i warzywa, które jadłeś przez pierwsze 3 dni diety. Oprócz całych owoców zaleca się również spożywanie świeżo przygotowanych soków owocowych, które energetyzują i oczyszczają organizm z toksyn.

Tylko pamiętaj, aby nie dodawać do tych soków dodatkowego cukru, a puszkowanym lub butelkowanym odmawiaj NIE.

Dieta Gm Dzień 7

Dieta GM – Przykładowy plan posiłków na dzień 7:

Siódmego dnia Planu Diety GM zjesz posiłek złożony z różnorodnych warzyw, soków owocowych i jednej lub dwóch filiżanek brązowego lub białego ryżu. Oprócz tego możesz również spożywać zupę GM Diet, gdy jesteś głodny. Musisz zbilansować te produkty, aby uzyskać prawidłowe odżywianie bez odczuwania ciężkości w żołądku.

Przyjrzyjmy się przykładowemu planowi diety GM – dzień 7 w wersji indyjskiej:

Śniadanie

Zacznij dzień od miski brązowego lub białego ryżu. Chodzi o to, aby produkty bogate w skrobię i węglowodany trzymać przez pierwszą część dnia. Podawaj z miską gotowanych warzyw. Zaspokój apetyt na deser jednym lub dwoma plasterkami owoców.

NOTATKA: Jeśli nie podoba ci się pomysł spożywania ryżu wcześnie rano, zastąp go dużą porcją owoców, takich jak papaja, melon, z 2-3 szklankami wody

Poranna przekąska:

Możesz wypić jedną szklankę jagód lub jedną szklankę soku owocowego. Unikaj stosowania opatrunków, takich jak gęsta śmietana, miód lub glazura owocowa.

Lunch:

Miej jedną małą miskę białego lub brązowego ryżu. Możesz również zjeść naleśniki ryżowe z warzywami lub sałatką z kiełków moong dal. Zjedz jeden plasterek owoców, takich jak guawa, muskmelon itp., aby zaspokoić swoje zachcianki na słodycze.

Wieczorna Przekąska:

Wypij 1 szklankę soku z arbuza lub zjedz małą porcję owoców, a następnie popij 1-2 szklankami wody.

Obiad:

Kolacja powinna być bardzo lekka i nie obciążająca żołądka. Więc trzymaj się zupy GM Diet lub miski warzyw i niektórych owoców. Wypij 2-3 szklanki wody dla lepszego trawienia.

NOTATKA:

  • Zwiększ ogólne spożycie płynów dla lepszego trawienia
  • Spróbuj poeksperymentować z przepisami, które obejmują te składniki, aby Twój posiłek był ciekawszy

Dieta GM – Dzień 7 Ćwiczenia:

Ponieważ jesteś „prawie” na regularnej diecie, musisz dobrze ćwiczyć, aby pozbyć się nadmiaru kalorii. Utrzymuj tempo dnia 6 i kontynuuj te treningi. Możesz lekko wzmocnić intensywność ćwiczeń, aby uzyskać sprawniejszy i lżejszy. Jeśli nie jesteś bywalcem siłowni, to przynajmniej podejmij jakąś formę cardio, taką jak szybki marsz, jazda na rowerze, szybki marsz itp..

Pokarmy, których należy unikać na diecie GM – Dzień 7:

Przyjrzyjmy się teraz pokarmom, których należy unikać w siódmym dniu planu diety GM:

  • Owoce takie jak banany, gruszki, krem ​​jabłkowy itp..
  • Warzywa takie jak ziemniaki, słodkie ziemniaki itp.
  • Cukier
  • Olej lub masło więcej niż 1 łyżka dziennie
  • Sosy kupione w sklepie
  • Soki w Puszkach
  • Zimne napoje

Dlaczego to działa?:

Dieta Dnia 7 polega na spożywaniu owoców, warzyw i zbóż w zdrowych porcjach. Te wymienione produkty mogą pompować wystarczające ilości witamin, minerałów, błonnika pokarmowego i innych niezbędnych składników odżywczych, których organizm był pozbawiony. Jest to również ostatni dzień diety, a jutro wznowisz swoją rutynę. Potrzebujesz więc odpowiedniego planu posiłków, aby powoli przywrócić swoje ciało na właściwe tory, a dokładnie to, co zrobi dla Ciebie dieta dnia 7!

Jak będziesz się czuł pod koniec diety GM – dzień 7?:

Prawdopodobnie zakończysz dzień z poczuciem spełnienia i satysfakcji. Nie jest łatwo pokonać te przeszkody i wreszcie udało ci się to, jak prawdziwy mistrz! Do końca 7 dnia zauważysz zdrową utratę wagi o 4-5 kg*. Twoja talia wydaje się szczuplejsza i węższa niż kiedykolwiek. Objawy takie jak ból głowy, zaparcia, drażliwość itp. znikną, a zamiast tego będziesz pełen energii.

*Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.

Więc chłopaki! W ten sposób możemy zakończyć dzień 7 planu diety GM. Chociaż program dobiegł końca, podstawowe zasady, takie jak niskie spożycie kalorii, wysokie spożycie wody, ćwiczenia itp. będą obowiązywać przez kilka następnych dni w celu utrzymania wyników. Czy zacząłeś już dietę? Jeśli tak, podziel się z nami swoimi doświadczeniami!

ZASTRZEŻENIE: Treść napisana w tym artykule służy wyłącznie celom informacyjnym i nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Przed wypróbowaniem jakiegokolwiek nowego planu dietetycznego, w tym wspomnianego w tym artykule, należy zasięgnąć porady lekarza lub przeszkolonego lekarza.

Często zadawane pytania:

1. Czy mogę jeść pszenicę zamiast ryżu w diecie GM – plan dnia 7??

Odp.: Nie! Dieta GM zabrania spożywania pokarmów zawierających gluten, w tym pszenicy. Jeśli więc nie lubisz ryżu, spróbuj zastąpić go kaszą jaglaną, komosą ryżową itp. Trzymaj się zalecanych porcji, aby uzyskać lepsze rezultaty.

2. Czy ponowne rozpoczęcie dnia 1 po 7 dniu diety Gm jest w porządku??

Odp.: Musisz zrobić przerwę co najmniej 5-7 dni pomiędzy każdą sesją diety GM. Lepiej też skonsultować się z dietetykiem przed powtórzeniem programu, ponieważ dieta GM pozbawia organizm wielu pożywnych pokarmów.

3. Dlaczego po obiedzie czuję się ciężko?

Odp.: Musi to być spowodowane spożyciem nadmiaru żywności. Kolacja musi być najlżejszym posiłkiem dnia. Zaplanuj zjedzenie kolacji o 19:00 lub 20:00 zamiast przepychania jej zbyt późno w nocy. Unikaj pokarmów bogatych w skrobię lub węglowodany i trzymaj się zup, sałatek lub czegoś bardzo lekkiego.