Dieta GM lub General Motor to siedmiodniowy program dietetyczny, który koncentruje się na naturalnej redukcji masy ciała o około 10 do 17 funtów. Kluczową ideą tego planu jest wchłanianie składników odżywczych z owoców, warzyw i nabiału w celu zwiększenia korzyści zdrowotnych. Wraz z jedzeniem wegetariańskim, dieta GM dla nie-wegetarian zawiera również sporo opcji mięsnych. Mięso jest ważnym źródłem białka, które jest potrzebne do budowy organizmu. Sprawdźmy więc, jak możesz czerpać korzyści z niewegetariańskiego planu diety GM, bez uszczerbku dla swoich zachcianek!

Co to jest plan diety nie-Veg GM?

Pierwsze pięć dni diety GM koncentruje się tylko na owocach i warzywach, a nabiału czwartego dnia. Piąty dzień jest zwykle uważany za ulubiony dzień dla wielu nie-wegetarian, z włączeniem mięsa. Ideą mięsa jest dostarczanie energii za pomocą nagromadzonego tłuszczu i węglowodanów. Może to pomóc w budowaniu mięśni, zamiast zwiększać wagę ciała.

Podczas gdy pierwotnie przepisywane mięso to wołowina, dieta GM w wersji indyjskiej bez warzyw obejmuje opcje takie jak kurczak, ryba, baranina, jajka itp..,

Czy dieta GM jest zdrowa??

Plan diety GM Non-Veg na odchudzanie jest zdrowy, jeśli trzymasz się limitów dawkowania. Możesz codziennie przyjmować około 50 do 60 gramów białka. Zwiększenie tej ilości może odwrócić efekty i zwiększyć wagę ciała. Również mięso z innymi przyprawami może prowadzić do zaburzeń żołądkowych i innych problemów

Jak działa plan diety non-Veg GM??

7-dniowy plan diety GM dla nie-wegetarian to dieta wysokobiałkowa, która może zwiększyć źródła białka w organizmie, a także spalać dodatkowe kalorie. Chociaż jest zdrowe, problemem jest to, że białko może zwiększyć poziom kwasu moczowego w organizmie, który można wypłukać pijąc dużo wody. Ponadto surowe pomidory zażywane wraz z białkiem mogą zneutralizować ten efekt i utrzymać stały metabolizm.

Dieta GM dla nie-wegetarian:

Oto przegląd siedmiodniowego programu diety gm non-veg. Przyjrzyjmy się im.:

Plan diety pierwszego dnia:

Pierwszego dnia diety Gm możesz jeść każdy rodzaj owoców z wyjątkiem bananów. Możesz spożyć dowolną ilość owoców, które możesz strawić pierwszego dnia. Dieta zdecydowanie zaleca spożywanie melonów, zwłaszcza arbuzów w dużych ilościach. Zwiększa to szansę na utratę większej ilości kalorii już pierwszego dnia.

Plan diety na drugi dzień:

Drugiego dnia diety GMO masz pozwolenie na spożywanie wszystkich rodzajów warzyw, niezależnie od tego, czy są gotowane czy surowe. Zapominając o węglowodanach złożonych, powinieneś zacząć dzień od zjedzenia dużego ziemniaka z masłem. Możesz wykluczyć część masła, jeśli ci nie odpowiada.

Plan diety trzeciego dnia:

Trzeciego dnia diety gm powinieneś mieć kombinację warzyw i owoców. Rodzaj warzyw i owoców oraz ich ilość będą zgodne z Twoim wyborem. Jednak trzeciego dnia nie wolno spożywać ziemniaków ani bananów.

Plan diety czwartego dnia:

Czwartego dnia diety gm należy spożyć trzy szklanki mleka i osiem bananów. Możesz je spożywać z zupą jarzynową, w ograniczonej ilości. Nie powinieneś spożywać niczego poza tymi.

Plan diety na dzień 5:

W piątym dniu diety gm można jeść ryby, kurczaka, wołowinę lub baraninę. Możesz połączyć mięso z pomidorami. Musisz także zwiększyć zużycie wody, aby wypłukać kwas moczowy z organizmu.

Plan diety na szósty dzień:

Szóstego dnia diety gm można spożywać nieograniczoną ilość ryb, wołowiny, kurczaka lub baraniny wraz z innymi warzywami.

Plan diety siódmego dnia:

Siódmego lub ostatniego dnia diety GMO możesz spożywać warzywa, soki owocowe i brązowy ryż.

Jak utrzymać wagę po 7 dniach planu diety nie-Veg GM??

Po zakończeniu diety GM należy zmierzyć wartość swojego BMR lub podstawowej przemiany materii i odpowiednio obliczyć wymagane kalorie. Na tej podstawie możesz wybrać odpowiedni niewegetariański plan posiłków, który spełni Twoje wymagania. Na przykład, jeśli twój BMR jest niski, możesz wybrać plan 1200 kalorii. Jeśli jest wyższa niż 2000 kalorii, możesz wybrać plan 1500 kalorii.

Wskazówki, jak unikać przybierania na wadze po niewegetariańskim planie diety GM:

Nie pozwól, aby Twoja ciężka praca poszła na marne z pobłażaniem jedzenia! Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby kontrolować swoją wagę nawet po zakończeniu programu:

  • Po okresie ścisłej diety nie przeskakuj nagle do poprzedniej rutyny.
  • Powoli wprowadzaj „nową” żywność do swojej diety.
  • Unikaj wysokokalorycznych potraw, takich jak smażone śmieci, przetworzone lub bogate w skrobię.
  • Zmniejsz spożycie węglowodanów i pracuj nad spożyciem białka.
  • Przejdź na zdrową żywność, taką jak zielona herbata, zamiast kawy, herbaty lub produktów cukrowych.
  • Pij co najmniej 3-4 litry wody dziennie.
  • Nie pomijaj ćwiczeń.

Plan diety Non-Veg Gm gwarantuje pozytywne zmiany w Twoim organizmie. Jednak, jak w przypadku każdego planu dietetycznego, wymaga całego skupienia i uwagi. Aby uzyskać dobry wynik, musisz trzymać się planu „do kropki”. Nawet najmniejsze czasy oszustwa nie są dozwolone w ciągu 7 dni. Po prostu wyznacz sobie plątaninę, osiągalne cele i zacznij pracować nad osiągnięciem każdego z nich – Powoli, ale na pewno!