Plan diety GM lub General Motor Diet Plan to 7-dniowy program dietetyczny. Koncentruje się na zdrowym i czystym odżywianiu, aby umożliwić naturalną utratę wagi. W przeciwieństwie do innych programów, które wymagają dużej ilości mięsa lub czystego głodu, dieta wegetariańska GM może zrównoważyć je obie. Przepisuje obfitą porcję świeżych owoców, warzyw, brązowego ryżu i innych zdrowych opcji, aby zaoferować szeroką gamę opcji dla wegetarian. W rzeczywistości jest to rozkosz dla miłośników warzyw, ponieważ każdego dnia skupia się na różnych potrawach z wegetariańskiego planu posiłków. W tym artykule dowiemy się szczegółowo o diecie GM Veg!

Plan diety Gm Wegetariańska

Co to jest dieta Veg Gm??

Wegetariańska dieta GM to 7-dniowe wyzwanie, w którym można objadać się różnymi produktami, takimi jak owoce, warzywa, nabiał i brązowy ryż. Jest to przyjazny dla Indian program dietetyczny, który pozwala zastąpić wołowinę, pierwotnie zaleconą w głównym planie diety GM. Wiele roślinnych źródeł białka, takich jak soja, doskonale zastępuje mięso, dzięki czemu jest idealne dla wegetarian.

Czy dieta GM jest zdrowa??

Plan diety Veg GM jest uważany za jeden z najzdrowszych sposobów na szybką utratę wagi. Zgodnie z planem, opierając się na ekskluzywnej diecie składającej się z owoców, surowe lub gotowane warzywa mogą oczyścić system wewnętrzny i wypłukać toksyny. Może również poprawić trawienie i tempo przemiany materii, dzięki dużej ilości błonnika pokarmowego w tych produktach. Dieta zapewnia również naturalny blask na skórze, a także szczuplejsze marnotrawstwo pod koniec wyzwania.

Jak działa plan diety Veg GM??

Dieta Veggie GM działa poprzez dostarczanie organizmowi niskokalorycznych produktów o niskiej zawartości węglowodanów, takich jak owoce i warzywa. Dzięki temu organizm może wykorzystywać zgromadzone tłuszcze i węglowodany do wytwarzania energii. Minimalizuje również apetyt na jedzenie dzięki dużej ilości naturalnych cukrów w owocach, co pośrednio pomaga w utracie wagi.

Plan diety GM Wegetariańska:

Normalna dieta GM wymaga spożywania mięsa przez kilka dni w ramach regularnego planu diety. Ale to oczywiście nie jest realna opcja dla tych, którzy są ścisłymi wegetarianami i weganami. Ten indyjski plan diety GM jest zatem zmodyfikowaną wersją zwykłej diety – jest to czysto wegetariańska wersja oryginalnej diety GM.

Dzienny harmonogram planu diety GM Wegetariańska wersja indyjska:

Podobnie jak normalna dieta GM, wegetariańska wersja oryginalnej diety GM ma siedmiodniowy harmonogram, którego należy przestrzegać, aby schudnąć. Poniżej podano dietę GM na czacie, której należy ściśle przestrzegać każdego dnia:

#Dzień 1:

Możesz jeść tylko owoce. Jest to podobne do normalnej diety GM, tylko owoce mogą być spożywane przez ciebie pierwszego dnia. Wszystkie rodzaje owoców można spożywać we wszystkich ilościach. Dozwolone są wszystkie owoce z wyjątkiem bananów. Dzieje się tak, ponieważ są bogate w potas i węglowodany. Twoje dzienne spożycie wody powinno normalnie wynosić około 10 lub 12 szklanek przez cały dzień.

#Dzień 2:

Na drugi dzień można zjeść ziemniaki i wszelkiego rodzaju warzywa. Na główny posiłek dnia musisz zjeść jedną filiżankę pieczonego ciasta. To zapewni Ci energię na cały dzień. Do obiadu i kolacji należy dodać przystawki z warzyw. Warzywa są dobre do tej opcji, ponieważ dostarczają organizmowi dużo energii do funkcjonowania.

#Dzień 3:

Trzeciego dnia możesz jeść wszelkiego rodzaju owoce i warzywa. Te owoce i warzywa mogą być spożywane przez cały dzień, gdy jesteś głodny, w tym przekąski w południe. Możesz je jeść od śniadania do kolacji. Sok owocowy jest również opcjonalny, oprócz wody. Wszystkie warzywa są dozwolone, z wyjątkiem ziemniaków. Banany nie są jeszcze dozwolone.

#Dzień 4:

Na ten dzień możesz jeść banany i mleko. Bananowy koktajl mleczny lub niektóre odmiany bananów i mleka mogą być spożywane przez cały dzień. Na obiad i kolację można zjeść zupę jarzynową w porcjach. Koktajle bananowe to dobra opcja na śniadanie i przekąski w południe.

#Dzień 5:

Na ten dzień możesz zjeść brązowy ryż i pomidory. Ponieważ jest to dieta wegetariańska, w tym dniu nie możesz jeść mięsa, więc zamiast tego otrzymujesz brązowy ryż. W tym celu możesz ugotować jedną szklankę brązowego ryżu i spożywać ją z ośmioma do dziesięciu pomidorami w ciągu dnia.

#Dzień 6:

Na ten dzień można zjeść kiełki, brązowy ryż i pomidory. W tym celu możesz ugotować jedną szklankę brązowego ryżu i spożywać ją z ośmioma do dziesięciu pomidorami w ciągu dnia. W tym dniu można również spożywać warzywa w postaci zupy lub innej potrawy.

#Dzień 7:

W tym dniu możesz spożywać dwie filiżanki brązowego ryżu. Dzięki temu możesz mieć wszystkie rodzaje owoców i warzyw. Pod koniec tego tygodniowego harmonogramu diety GM powinieneś stracić 2-3 kg. Twoja skóra byłaby rozświetlona, ​​a Ty poczułabyś się odtruta, zdrowa i świeża. Możesz powtarzać tę dietę tak często, jak to konieczne.

Jak utrzymać wagę po 7 dniach diety wegetariańskiej GM??

Utrzymanie wagi po diecie jest dla wielu dużym wyzwaniem. Brak świadomości na temat wytycznych żywieniowych może odwrócić całą ciężką pracę, którą wykonałeś w ciągu ostatnich 7 dni. Oto, co musisz zrobić po Planie Diety GM Veg na odchudzanie:

Po zakończeniu diety GM należy zmierzyć wartość swojego BMR lub podstawowej przemiany materii i odpowiednio obliczyć wymagane kalorie. Na tej podstawie możesz wybrać odpowiedni niewegetariański plan posiłków, który spełni Twoje wymagania. Na przykład, jeśli twój BMR jest niski, możesz wybrać plan 1200 kalorii. Jeśli jest wyższa niż 2000 kalorii, możesz wybrać plan 1500 kalorii.

Wskazówki, jak unikać przybierania na wadze po planie diety Veg GM:

Tylko dlatego, że twój plan diety się skończył, twoje ograniczenia żywieniowe jeszcze się nie skończyły. Aby utrzymać stałą wagę i zbierać „owoce” swojej pracy, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  • Po okresie ścisłej diety nie przeskakuj nagle do poprzedniej rutyny.
  • Powoli wprowadzaj „nową” żywność do swojej diety.
  • Unikaj wysokokalorycznych potraw, takich jak smażone śmieci, przetworzone lub bogate w skrobię.
  • Zmniejsz spożycie węglowodanów i pracuj nad spożyciem białka.
  • Przejdź na zdrową żywność, taką jak zielona herbata, zamiast kawy, herbaty lub produktów cukrowych.
  • Powiedz nie alkoholowi.
  • Pij co najmniej 3-4 litry wody dziennie.
  • Nie pomijaj ćwiczeń.

Dieta wegetariańska GM ma na celu przynieść pozytywną zmianę w sposobie odżywiania! Pomaga rozpoznać dobroczynność naturalnych produktów spożywczych, takich jak owoce i warzywa, które są wystarczające, abyś mógł dalej działać. Nawet po diecie zaleca się ograniczenie węglowodanów i skupienie się bardziej na jedzeniu świeżej i surowej diety, aby utrzymać system w czystości. Nie tylko pomaga w utrzymaniu wagi, ale także poprawia ogólne samopoczucie!