Dobre wieści! Jesteś w 4 dniu 7-dniowego programu odchudzania GM Diet Weight Loss, co oznacza, że ​​zbliżasz się do swojego kamienia milowego. Dzisiejszy dzień będzie poświęcony jedzeniu bananów i mleka, na które bardzo tęskniłeś przez pierwsze 3 dni diety. Czy to tylko dwuskładnikowa dieta? Zobaczmy, jak wygląda Plan Diety GM – Dzień 4, wraz z niezbędnym planowaniem i przygotowaniami, które pomogą Ci płynnie przejść obok.

Spis treści:

Jak przygotować organizm na 4 dzień diety GM??

Dieta GM Dzień 4 Przykładowy plan posiłków

Dieta GM Dzień 4 Ćwiczenia

Pokarmy, których należy unikać w dniu 4 diety GM

Dlaczego to działa?

Jak będziesz się czuł pod koniec dnia 4 diety GM??

FAQ

Dieta Gm Dzień 4

Jak przygotować organizm do diety GM – dzień 4?:

Czwarty dzień planu diety GM rzuca kilka niezwykłych wyborów dietetycznych dla programu odchudzania! Dziś musisz przygotować swoje ciało na trzyskładnikową dietę składającą się z zupy dietetycznej GM, bananów i mleka. Nie możesz zakraść się do żadnej innej żywności, w tym owoców i warzyw. W pewnym sensie trzeba więc przygotować się mentalnie na trzymanie się nieco „nudnej” diety!

Nie musisz się jednak martwić o reakcję organizmu. Dzień 1, 2 i 3 przygotowały go już na nieoczekiwaną zmianę diety. Tak więc prawdopodobnie poczujesz się aktywny i lżejszy w dniu 4. Ponadto unikniesz intensywnych przygotowań do posiłków, ponieważ wszystko kręci się wokół banana i mleka!

Dieta GM – Przykładowy plan posiłków na dzień 4:

W dniu 4 zalecamy zaopatrzenie się w banany i mleko. Unikaj pełnotłustego mleka i trzymaj się odtłuszczonego mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Ponadto, jeśli jesteś weganinem, możesz wybrać alternatywy na bazie roślin, takie jak mleko owsiane, mleko sojowe, mleko migdałowe itp. Jeśli jesteś nienawidzący bananów, wybierz owoce bogate w węglowodany, takie jak mango, kantalupa, kiwi itp..

Jak co drugi dzień programu, przygotuj odpowiednią ilość Zupy GM do spożycia wraz z wyszczególnioną listą produktów spożywczych.

Przyjrzyjmy się teraz przykładowej diecie GM 4:

Śniadanie:

Zacznij dzień od jednego lub dwóch całych bananów i szklanki ciepłego odtłuszczonego mleka (lub mleka wegańskiego). Możesz także pokroić banany na cienkie plasterki i dodać je do miski z mlekiem, aby zastąpić poranne płatki zbożowe.

Poranna przekąska:

Możesz mieć 1 banana i 1-2 szklanki wody. Utrzymuj lekką przekąskę i nie obciążaj brzuszka.

Lunch:

Przygotuj koktajl mleczny z 1 lub 2 bananami i szklanką mleka. Niektórzy wolą dodawać smaki, takie jak kakao w proszku. Więc możesz też spróbować. Upewnij się, że pijesz odpowiednią ilość, aby zaspokoić swój poziom głodu. Zjedz miskę zupy dietetycznej GM razem z nią.

Wieczorna Przekąska:

Napij się jednego lub dwóch bananów i wypij 1-2 szklanki wody. Spróbuj także mrożonych lodów bananowych, które można przygotować, zamrażając dwa banany i mieszając je w gładką pastę. W razie potrzeby dodaj mleko, ale unikaj cukru.

Obiad:

Zjedz 1-2 banany i szklankę ciepłego mleka. Możesz spożywać zupę dietetyczną GM, aby uzupełnić poziom energii i zneutralizować kubki smakowe.

NOTATKA:

 • Indyjska wersja GM Diet 4 nie różni się od oryginalnej tabeli, ponieważ banany są szeroko dostępne w Indiach.
 • Pamiętaj, aby pić odpowiednią ilość wody, aby uniknąć odwodnienia.
 • Spróbuj ograniczyć liczbę bananów do 6 (małych) i 4 (dużych) (podziel odpowiednio owoce w ciągu dnia)
 • Cukier i słodziki nie są dozwolone

Dieta GM – Dzień 4 Ćwiczenia:

Ponieważ czwartego dnia spożywasz dietę bogatą w węglowodany, możesz podjąć treningi o umiarkowanej intensywności. Zacznij chodzić na siłownię lub idź na energiczny spacer, jogging, jogę itp. Możesz także ćwiczyć ćwiczenia oddechowe, aby oczyścić ciało i umysł. Intensywne ćwiczenia nie są zalecane, ponieważ Twoje ciało może nie być jeszcze do tego przygotowane.

Pokarmy, których należy unikać na diecie Gm – Dzień 4:

Masz długą listę pokarmów, którym możesz powiedzieć NIE w czwartym dniu planu diety GM:

 • Owoce
 • Warzywa inne niż określone dla zupy dietetycznej GM
 • Całe mleko
 • Ziarna
 • soczewica
 • Rośliny strączkowe
 • Produkty mleczne inne niż mleko odtłuszczone
 • Jajka
 • Mięso
 • Alkohol
 • Cukier, sztuczne słodziki

Dlaczego to działa?

Eksperci, którzy zaprojektowali tę dietę, twierdzą, że pierwsze 3 dni są wypełnione pokarmami bogatymi w błonnik, które mogą wydalić toksyny, a nawet kluczowe minerały. W tym procesie detoksykacji tracone są składniki odżywcze, takie jak sód i potas i ważne jest, aby dostarczyć je z powrotem do organizmu. Czwartego dnia robisz to, jedząc banany przez cały dzień. Picie mleka wzbogaconego może szybko dostarczyć organizmowi wapnia i witaminy D.

Jak będziesz się czuł pod koniec diety GM – dzień 4??

Wiele osób, które zdecydowały się na dietę GM, uważało, że Dzień 4 to prawdziwy test na wytrwałość. Spożywanie całodziennej diety bananowo-mlecznej nie jest łatwe, zwłaszcza po przyzwyczajeniu się do smacznych owoców i pieczonych warzyw w poprzednich dniach. Jednak nie poddawaj się jeszcze, ponieważ w najbliższych dniach posiłki będą coraz lepsze, a wraz z nimi wyniki odchudzania!

Prawdopodobnie tego dnia poczujesz się bardziej aktywny, energiczny, bez bólu głowy. To dobry znak, że organizm przyzwyczaja się do zmian i dobrze reaguje.

Pod koniec 4 dnia diety GM poczujesz się pewniej niż kiedykolwiek. Jesteśmy pewni, że nie możesz się doczekać piątego dnia diety GM, który ma dla ciebie naprawdę „dobre” jedzenie w sklepie. Utrzymuj więc poziom motywacji na stałym poziomie i poczekaj, aż prawdziwa zmiana nadejdzie w kolejnych dniach!

ZASTRZEŻENIE: Treść napisana w tym artykule służy wyłącznie celom informacyjnym i nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Przed wypróbowaniem jakiegokolwiek nowego planu dietetycznego, w tym wspomnianego w tym artykule, należy zasięgnąć porady lekarza lub przeszkolonego lekarza.

Często zadawane pytania:

1. Jeśli mleko jest dozwolone na diecie GM – dzień 4, czy mogę wypić razem z nim kawę lub herbatę??

Odp.: Nie! Kawa i herbata zawierają kofeinę, która może zaburzać metabolizm i trawienie. Unikaj więc tych dwóch napojów. Zamiast tego możesz wypić 1-2 filiżanki herbaty ziołowej lub soku z limonki. Nie dodawaj do niego cukru ani żadnego innego słodzika.

2. Mam ochotę na maślankę w dniu diety Gm 4. Czy to jest w porządku??

Odp.: Niektórzy twierdzą, że maślanka działa dobrze w czwartym dniu diety GM. Tylko upewnij się, że dobrze rozcieńczyłeś go wodą. Nie spożywaj jogurtu ani twarogu z pełnotłustym mlekiem. Usuń tłustą, kremową warstwę, aby ograniczyć zbędne tłuszcze.

3. Czy miód jest dozwolony z mlekiem??

Odp.: Chociaż miód jest naturalnym słodzikiem, zawiera cukry. Dlatego nie może być częścią diety. Spróbuj ograniczyć apetyt na słodycze. Zamiast tego pomyśl o możliwym wyniku programu, aby odwrócić uwagę.