Mogę oprzeć swoją sprawę zapewniając, ile razy cierpiałem na owrzodzenia, budziłem się rano i nie mogłem mówić, ponieważ warga ocierał ranę o zęby, lub miałem problem z żuciem z powodu okrągłej pszenicznej białej rany nie pozwoli na żucie jedzenia. Wszyscy szukamy łatwych domowych środków, aby wyleczyć problemy, z którymi się borykamy, jeśli nie alternatywy idź do lekarza.

domowe sposoby na owrzodzenia rakowe

Jestem pewien, że wielu z nas przeszło przez te bolesne dni, kiedy głupi mały ból zrujnował cały dzień, ponieważ nie potrafisz prawidłowo mówić, prawidłowo jeść, a nawet prawidłowo się śmiać. Znane również jako owrzodzenia jamy ustnej, afty są chorobami wrzodowymi, które często powstają w okolicy jamy ustnej na dziąsłach, wewnętrznej stronie ust, a nawet na wewnętrznej części jamy ustnej. Zwykle po prostu przychodzą i odchodzą na własną rękę, ale nawet wtedy zdarzają się chwile, kiedy spędzają swój słodki czas na blaknięcie i te dni są dość zakłócające harmonię. Za każdym razem, gdy się zdarzają, musisz się zastanawiać, dlaczego wciąż się powtarzają? Powodem jest głównie brak odpowiedniego odżywiania w organizmie, zwłaszcza niedobory witaminy B, żelaza lub cynku. Czasami przyczyną może być również stres lub uszkodzenie komórek tkankowych. Przyczyną takiego bólu może być również słaby układ odpornościowy.

Ale kiedy te owrzodzenia powtarzają się w kółko, zdecydowanie potrzebne jest ścisłe, stabilne lekarstwo. Podczas gdy na coś i na wszystko jest jakieś lekarstwo, afty są czymś, co można łatwo wyleczyć po prostu siedząc w domu.

Kuracja „Siedź w domu”:

Uważaj na to, co jesz:

Jedz prawidłowo

Pierwszą rzeczą powinno być ostrożne jedzenie. Zwłaszcza unikanie owoców cytrusowych, takich jak pomarańcze lub winogrona, a nawet owoców takich jak jabłka lub ananasy, ponieważ pogarszają one obszary wrzodów. Również twoje wewnętrzne usta mogą być uczulone na niektóre pokarmy, takie jak orzechy, czekoladki lub jakiekolwiek warzywa. Więc zanim wpadniesz w kolejny wrzód, podejmij właściwe decyzje.

Zachowaj zdrowe, świeże usta:

Następna powinna być praca nad zdrowymi ustami. Wystarczy odwiedzić sklep medyczny i kupić krem ​​do jamy ustnej lub płyn do płukania jamy ustnej, aby zachować czystość i czystość jamy ustnej. Ale to wszystko jest przed środkami ostrożności przed rakiem.

Mokra torebka na herbatę:

Kiedy już cierpisz z powodu bólu, wypróbuj przydatne przedmioty, aby wyleczyć ból. Na przykład mokrą torebkę herbaty. Jeśli używasz zwykłej herbaty w proszku w pojemnikach, wkładasz ją do miękkiej muślinowej szmatki lub po prostu kupujesz torebki z herbatą w sklepie spożywczym, a kiedy skończysz używać jej do herbaty, mokrą torebkę z herbatą można docisnąć do raka. Herbata zawiera kwas garbnikowy, który oprócz zmniejszenia bólu leczy również wrzody.

Aloes:

aloevera 4

Widzisz roślinę aloesu ozdobioną na swoim tarasie. Czas ściąć liść i wykorzystać go dla jakiejś korzyści. Czysty żel Aloe Vera ma specjalne właściwości w natychmiastowym leczeniu wrzodów. Po prostu nakładaj i ponownie nakładaj żel z wewnętrznego miąższu liścia rośliny na wewnętrzną wargę.

Proszek do pieczenia:

soda oczyszczona 854

Również mieszanka sody oczyszczonej, soli i nadtlenku wodoru jest dobrym opakowaniem do leczenia wrzodów. Po prostu wymieszaj go w paczce, np. jednej łyżce wszystkiego, a następnie nałóż na dotknięty obszar. Jeśli roztwór jest zbyt mocny, rozcieńcz go wodą.

Cebule:

Cebula

Zwykła cebula też jest na nią dobrym lekarstwem. Surowy kawałek cebuli przyciśnięty do raka może go wyleczyć. Częstym lekarstwem jest również szałwia ziołowa, której używamy w dressingach i do gotowania.

Ałun:

Poza tym zwykły lód lub ałun, który można kupić w pobliskim sklepie, może pomóc w wyleczeniu bólu. Ałun natychmiast zmniejsza zaczerwienienie wraz z bólem.

Mleko Magnezji i Benadryl:

mleko

Podczas gdy Benadryl ma łagodne działanie znieczulające, oba składniki mają kojące właściwości powlekania, które pokrywają ranę, tworząc warstwę na wierzchu, co również zmniejsza ból podczas tarcia, a tym samym pomaga.