Najlepsze dobrodziejstwo związane z posiadaniem głowy pełnej włosów aż do połowy pleców jest znane tylko odpowiedniej osobie noszącej włosy. Chodzi o to, że z długimi włosami możesz z łatwością uprawiać dowolną fryzurę. Długość włosów rekompensuje wszystkie inne krytyczne punkty.

Najlepsze długie fryzury dla cienkich włosów

Kiedy mówimy o cienkich włosach, zwykle mamy na myśli głowę pełną miękkich i pięknych włosów, które byłyby delikatną niespójnością, nie za gęste i nie za cienkie. Dzięki temu możesz łatwo zwiększyć objętość włosów i jednocześnie zmniejszyć objętość, kiedy chcesz.

1. Niewielka emo:

długie fryzury dla cienkich włosów1

Fryzura Emo widziała klasyczne powstanie dwa do trzech lat temu i stało się jasne, że ta fryzura zostanie. Fryzura Emo zawiera fryzury Goth z nieco większą krawędzią. Ta fryzura zawiera ostre przednie grzywki z ostrymi końcami oraz swobodnie płynące włosy z tyłu. Chociaż nie jest to pełny wygląd emo, ma do tego podpowiedź.

2. Proste przypięcie:

długie fryzury dla cienkich włosów2

To jedna z najłatwiejszych fryzur, która zajmuje zaledwie minutę lub dwie. W tym celu dokładnie przeczesz włosy, a następnie weź przedni lok z prawej strony, teraz odciągnij go do tyłu i przypnij do lewej tylnej strony. Teraz weź kolejny przedni zamek z drugiej strony i przypnij go z prawej strony.

3. Przypięty kucyk:

długie fryzury dla cienkich włosów3

Zacznij od drażnienia włosów z przodu. Podziel włosy na dwie części, a następnie zabezpiecz dolną warstwę krawatem. Przed związaniem włosów upewnij się, że dwa przednie zamki są wolne. Z górną warstwą stwórz teraz zapętlony kucyk, przepuszczając górną warstwę przez dolny kucyk. Z przodu dwa zamki zwiń je i przypnij kucykiem.

4. Boczny warkocz:

długie fryzury dla cienkich włosów4

W przypadku cienkich włosów dobrym wyborem jest boczny warkocz, ponieważ pomoże ci uzyskać objętość włosów. Zacznij od zaplecenia przodu włosów i przesuń je na bok. Zbierz resztę włosów na bok, a teraz włącz przedni warkocz i zacznij od głównego warkocza.

5. Zapętlony wygląd:

długie fryzury dla cienkich włosów5

Aby szybko naprawić włosy, zawsze wybieraj ten niesamowity, zapętlony wygląd. Możesz zostawić go jako kucyka lub po prostu zapętlić go bardziej na bułkę. Idealny na wesela, wieczory randkowe, a nawet do codziennej szkoły. Zawiąż niskiego kucyka, a następnie zrób pętlę z przodu. Teraz przeprowadź kucyka przez pętlę. Ponownie utwórz kolejną pętlę dla bułki.

6. Idź po Ombre:

długie fryzury dla cienkich włosów6

Jeśli masz głowę pełną cienkich długich włosów bez znaczących loków, zawsze możesz polegać na kolorze włosów, aby urozmaicić swój wygląd. Podobnie jak na tym zdjęciu, wypróbuj odcienie ombre, które definiują delikatne przejście kolorów z jednego na drugi.

7. Wodospad:

długie fryzury dla cienkich włosów7

Warkocz z wodospadem dobrze wyglądałby na cienkich włosach, ponieważ wyraźne rysy warkocza są uwydatnione, a jednocześnie powstaje raczej szykowna, ale urocza fryzura. Możesz użyć warkocza wodospadowego z tyłu głowy, a resztę włosów użyć do innego stylu.

8. Fale na plaży:

długie fryzury dla cienkich włosów8

Aby dodać objętości idealnie cienkim włosom, wybierz miękkie fale na plaży. Można to osiągnąć za pomocą miękkich wałków, w których włosy tak naprawdę nie zwijają się, ale przedstawiają miękkie faliste loki.

9. Warkocz przedni:

długie fryzury dla cienkich włosów9

Jest to jedna z najprostszych fryzur, w której tylko przedni zamek jest brany i wiązany w warkocz. Przypnij warkocz z tyłu głowy.