Fryzury Pixie rządzą teraz sceną mody. Historia chochlików sięga wstecz do stron z bajkami dla dzieci, gdzie Piotruś Pan i jego wróżka Dzwoneczek będą kołysać najgorętszym letnim stylem. Zwykle są one ograniczone w długości, ale mogą mieć zakres od chłopca przyciętego na krótko po sztuczny bob. Pixie są nie tylko idealnym letnim guru, ale także wyznacznikiem trendów. Dawno minęły czasy, kiedy kobieta w długich warkoczach symbolizowałaby piękno. Z różnorodnością fryzur pixie robiących swoje rundy, oto lista sensacyjnych pixie.

1. Kanciasty wygląd:

długie fryzury pixie1

Kanciasta pixie jest zawsze preferowana przez wielu nie tylko ze względu na elegancki boczny zamek, ale także ze względu na modną fryzurę. Zazwyczaj włosy są rozdzielone od skrajnego końca, przycięte i ułożone do perfekcji tak, że jedna strona loka częściowo opada niedbale na twarz wystając niż reszta włosów.

2. Fryzura Pixie Shag:

długie fryzury pixie2

Kudłata fryzura została zainspirowana wyglądem piór, w których końce włosów lub loki opadają niedbale w pomieszany, niechlujny sposób, często wywołując uczucie wezgłowia łóżka. Ta pixie jest podzielona na warstwy, w których górna warstwa jest krótka i chrupiąca, a dolna warstwa opada pod spodem.

3. Wygląd podwójnej blokady:

długie fryzury pixie3

W tym pixie włosy, głównie boczne loki, są starannie ułożone na czole, ale w przeciwieństwie do kanciastego wyglądu, tym razem obie strony zgłosiły się na ochotnika, aby były dłuższe niż reszta włosów. Włosy z tyłu są krótkie tuż nad karkiem.

4. Pixie z funkiem:

długie fryzury pixie4

Często widywane wśród tłumów na koncercie rockowym, funkowe pixie są bardzo rzadkie, ale wciąż stanowią wyraz stylu. Włosy są tutaj gładkie i proste i w przeciwieństwie do innych, które kończą się na karku, te włosy ciągną się do końca, nieco dłuższe niż zwykle. Korona głowy ma jednak miękki, krótki zamek.

5. Grubsze włosy:

długie fryzury pixie5

Dla grubszych piękności, wróżka tutaj jest idealna w swoim rodzaju. Włosy, cała wiązka kończy się u podstawy szyi i podczas gdy jedna strona jest krótko przycięta i puszysta tuż nad uszami, druga połowa zakrywa całe czoło, ale sięga aż do policzków.

6. Fala boczna:

długie fryzury pixie6

Tutaj w tej pixie widzimy inny zestaw loków z boku, gdzie włosy w przeciwieństwie do innych nie są proste ani kanciaste, ale raczej miękkie fale lub loki na końcu ukazujące nieco bardziej kobiecą stronę. Zazwyczaj te fryzury można stylizować za pomocą uroczego klipsa, aby dodać efekt wyglądu.

7. Pixie Pixie:

długie fryzury pixie7

Ta pixie ma granatowe golenie na pozostałej części głowy, gdzie włosy są krótkie i kanciaste. Włosy zaczynają powoli rosnąć, gdy zbliżają się do korony. Z przodu włosy są lekko ścięte w puchowy kosmyk, który pozwala na czesanie włosów z boku. Zamknięcie warstw zdecydowanie udowodniłoby gęstość, jednocześnie pokazując styl.

8. Dziewczęca strona:

długie fryzury pixie8

Tutaj pixie jest w najlepszym przypadku, gdy odrobina dziewczęcej miesza najnowsze trendy i tworzy klasyczny styl. Ten wygląd można podkreślić miękką wstążką lub klipsem.

9. Hipsterska Pixie:

długie fryzury pixie9

Kamień Sharon, fryzura Miley Cyrus jest dość znanym wyglądem, który poparło wiele celebrytów i tworząc z tego wygląd, oto hipsterski wygląd pixie, który ma miękki Mohawk, a boki są ogolone i wygładzone.