Długie włosy nie obchodzi to hymn panujący dla tego genu, ale z drugiej strony kilka akcesoriów nikomu nie zaszkodzi. Zwykle jest to wygląd głowy łóżka, który rządzi tymi sezonami lub asymetryczny, który zaskoczył świat fryzur, ale klasyczny wygląd zawsze otacza kilka zastosowań akcesoriów, aby urozmaicić wygląd. Dzisiejszy artykuł dotyczy tego, jak długie włosy byłyby tak dobre z użyciem kokardek. Kokardki takie jak muszka to dodatek do włosów, który dodaje ładny wygląd Twoim włosom, dlatego dzisiejszy artykuł jest przeznaczony dla wszystkich tych długowłosych piękności, które chcą kokardy jako przyjaciela.

Style kokardek do długich włosów:

1. Pół kucyka:

kokarda z długimi włosami1

Kokardki sprawiają, że każda fryzura wygląda dobrze, nawet najprostsza. Oto klasyczny przykład, w którym możesz zrobić pół kucyka i nadać mu wyjątkowy wygląd, dodając do niego kokardę. Teraz jest haczyk, zwiąż połowę włosów i zwiąż je w pół kucyka z resztą w dół. Dodaj kokardę, aby wyglądała ładnie.

2. Brokatowy wygląd:

kokarda z długimi włosami2

Teraz na balu masz już przygotowaną sukienkę, ale najważniejszą rzeczą, której teraz potrzebujesz, jest odpowiednia fryzura, która pasuje do wyglądu. Jeśli chcesz wybrać długi, swobodny wygląd, dlaczego nie po prostu ułożyć fryzury z dużą błyszczącą kokardą z tyłu. Dodaj trochę loków do wyglądu.

3. Ukłoniony kucyk:

kokarda z długimi włosami3

Prosty kucyk może być znacznie ładniejszy dzięki prostej, małej kokardce dodanej z tyłu. Za każdym razem, gdy codzienne fryzury Cię znudzą, miej akcesorium z kokardą, które dosłownie Cię wesprze. Po prostu odgarnij włosy do tyłu, a następnie przymocuj wstążkę do krawata.

4. Pleciony łuk:

kokardka z długimi włosami4

Aby uzyskać ten wygląd, zacznij od wygładzenia włosów i pozwól im się ułożyć. Teraz zacznij od przedniego zamka i zacznij go splatać. Kiedy skończysz z przodem w połowie, przypnij go i zacznij od drugiej strony. Możesz nawet dodać drugą warstwę warkocza, a z tyłu po prostu użyj krawata, aby je wszystkie związać. Teraz dla drugiej części użyj kokardy, aby zakryć krawat.

5. Pod łukiem:

kokardka z długimi włosami5

Aby uzyskać taki wygląd, wystarczy związać włosy w niechlujny kok. Fryzura tutaj wykorzystuje kokardę po prostu jako dodatek. Najpierw odgarnij i zbierz włosy. Aby uzyskać ten dokładny wygląd, zacznij od rozdzielenia włosów na dwie części. Warkocz oba, a teraz zwiń je w bułkę. Dodaj łuk poniżej.

6. Kokarda do włosów:

kokardka z długimi włosami6

Przez cały ten czas używaliśmy łuków po prostu jako akcesorium, ale w tym artykule widzimy, jak same włosy przekształcają się w kokardę, dzięki czemu możesz teraz nosić łuk bez konieczności używania go jako dodatkowego akcesorium. Aby uzyskać ten wygląd, musisz znać skomplikowane węzły i detale i wszystko gotowe.

7. Kokarda z kokardą:

kokarda z długimi włosami7

Kok z kokardą jest taki sam jak górna fryzura, ale tutaj zamiast robić kokardkę z całych włosów, użyliśmy kok jako głównego celu. Aby uzyskać ten wygląd, wystarczy odpowiednio zawiązać kok, ale pamiętaj, aby pozostawić wolny zamek. Użyj zamka teraz zapleć warkocz.

8. Łuk:

kokarda z długimi włosami8

To nie tyle fryzura, ile prosty dodatek. Jest to wstępnie wykonana lub wykonana opaska do włosów, w której opaska kończy się w retro kokardce.

9. Boczny łuk:

kokardka z długimi włosami9

Aby uzyskać ten wygląd, zacznij od splotu z boku, a gdy jesteś przy tym, spróbuj dodać do miksu kokardkę do włosów. Na koniec zabezpiecz warkocz krawatem, a następnie zawiąż na nim wstążkę.