Emo to w zasadzie uliczne słowo dla kultury inspirowanej Gotami, w której ciemne podteksty lub kolory z ciemnym odcieniem są w zasadzie ich preferencjami. Zaczynając od ubrań po akcesoria, emo generalnie jest preferowane przez młode pokolenie, głównie w wieku nastoletnim, mimo że dominujący styl gotycki wciąż jest tu i ówdzie. Jako stały trend, wspierany przez wielu młodych w swojej fazie, fryzury inspirowane tym gatunkiem znalazły się na jednej z list wyznaczających trendy. Oto lista niektórych fryzur inspirowanych emo, które możesz przymierzyć.

Najpopularniejsze fryzury Emo dla długich włosów:

1. Simpleton:

fryzury emo na długie włosy

Ta fryzura tutaj jest najlepsza, jaką można uzyskać w formalnej gotyckiej fryzurze, w której włosy nie są podobne do cięcia emo, ale nadal mają cechy w kawałkach. Mimo że nie jest to hardcorowe emo, możesz uprawiać jedną z tych fryzur i łatwo przekazać ją do fryzury emo z miękkimi, mieszalnymi kolorami na zamkach półtonowych, aby dodać efekt.

2. Długie warkocze:

fryzury emo na długie włosy2

Emo zazwyczaj daje bardzo surowe, hardkorowe uczucie z rozrzuconymi lokami na całym czole i włosami pociętymi na ostre, spiczaste końce. Jeśli jednak chcesz dodać trochę modyfikacji do swoich włosów, zawsze możesz wybrać te miękkie warkocze z tyłu zamków. Oddziel włosy od karku i zapleć je odpowiednio w dół.

3. Wstążki:

fryzury emo na długie włosy3

Aby dodać dziewczęcy akcent do swojej pięknej fryzury, gdy jesteś przy niej z włosami emo, równie dobrze możesz dodać trochę feminizmu do swojego wyglądu. Tutaj włosy zaczynają się puchem z krótszymi warstwami na powyższej części. Natomiast włosy pod koniec wyprostowały się w dłuższym lokem ze wstążką z boku.

4. Funk to:

Fryzury emo dla długich włosów4

Właściwe warstwy fryzury emo zawsze mierzy się wielością. Zwykłe aspekty obejmowałyby niechlujne, pierzaste włosy przycinane etapami. Jednak często, jeśli chcesz bardziej hardkorowego wyglądu, możesz zdecydować się na to emo zmieszane z odrobiną funku, która utrzyma zabawę w funku, a jednocześnie stworzy ekscytujący wygląd.

5. Bandana:

fryzury emo na długie włosy5

Wygląd bandany to tylko dodatek do fryzury emo. Na początek podziel włosy na dwie strony, zwykle dłuższe loki są rozdzielone, podczas gdy kilka przednich loków jest oddzielonych chustką zawiązaną z tyłu głowy. Warstwy włosów można następnie nałożyć na bandanę, aby dodać im objętości i osobowości.

6. Podwójne odcienie:

Fryzury emo na długie włosy6

Zabawa jest w kolorach, a im bardziej sprawisz, że Twoje emo będzie wyglądało kolorowo, tym bardziej ekscytująco będziesz wyglądać. Włosy są w dwóch kolorach: zielonym i czarnym, zarówno kontrastowym, jak i pociągającym. Całe włosy są w stanie naturalnym, a brzegi loków mają piękny miętowozielony odcień. Można dodać do tego klips lub wstążkę, aby dodać do wyglądu.

7. Masywne loki:

fryzury emo na długie włosy7

Jest to znacznie bardziej miękki wygląd emo, w którym włosy, choć rozchylone i stylizowane w stylu gotyckim, nadal zachowują sprężyste loki, które zaczynają się ciężkie z przodu i powoli tonują, tworząc tylko miękkie fale pod koniec.

8. Przednie uderzenia:

Fryzury emo dla długich włosów8

Jest to wyjątek od zwykłego wyglądu emo, w którym włosy zamiast kanciastych zakrywają cały oddech w stylu chińskiego front bang. Włosy jak zwykle zaczynają się od delikatnego grzywki z przodu, a następnie opadają na późniejszych partiach.

9. Emo z kucykiem:

fryzury emo na długie włosy9

Nawet z fryzurą emo możesz całkiem nieźle ułożyć kucyki. Oddziel dłuższe loki od miękkich z przodu i ułóż je na kucykach.