Z głową pełną włosów, najnowszym zmartwieniem, które utrzymuje Cię w nocy, są różne sposoby na urozmaicenie wyglądu bez narażania ciężkich loków. Rzecz w długich włosach polega na tym, że każdy nowy styl lub fryzurę można łatwo wdrożyć, ponieważ Twoja długość nadrabia wszystko inne.

Najlepsze fryzury na długie falowane włosy

Ale te same stare, te same stare włosy mogą być trochę za dużo na nudne dni. Potem znowu złe dni włosów niszczą idealne fale i tak dalej. Oto lista niektórych z najlepszych fryzur, które możesz wybrać z długimi, płynącymi lokami.

Różne fryzury z długimi falującymi włosami dla dziewczynek:

Mała Bułka:

fryzury na długie falowane włosy1

W przypadku tych włosów postaraj się bardziej je ścisnąć. Możesz spróbować zapleść włosy poprzedniego wieczoru, aby następnego ranka zachować kształt włosów i uzyskać eleganckie loki. Teraz podziel włosy od górnej połowy i za pomocą małego krawata ułóż je w niechlujny kok. To idealna fryzura na wietrzne lata, kiedy możesz trzymać włosy z dala od twarzy i nadal nosić je tak, jak lubisz.

Wysoki kucyk:

fryzury na długie falowane włosy2

Do tej pory słowo kucyk stało się zbyt popularne i chcesz włączyć do niego trochę zabawy. Zbierz wszystkie włosy z tyłu, odwracając głowę do góry nogami, aby uzyskać dobrą kroplówkę. Po dokładnym przeczesaniu i pozostawieniu kosmyka włosów od dołu, zwiąż resztę w wysokiego kucyka. Teraz użyj pojedynczego zamka, aby zawinąć go wokół podstawy, aby ukryć opaskę.

Plecy warkocz:

fryzury na długie falowane włosy3

Stwórz warkocz z tyłu głowy, po prostu używając tej techniki. Wydziel włosy z każdego z dwóch przednich zamków i zacznij je splatać osobno. Gdy skończysz, zamiast zabezpieczać je krawatem, zabezpiecz je za pomocą szpilki. Teraz cofnij go i przymocuj szpilki do głowy.

Puff z przodu:

fryzury na długie falowane włosy4

To dość prosta codzienna fryzura, którą możesz wybrać. To może być odpowiednie na wieczór filmowy, a nawet do szkoły. Zwinąć lub zgnieść włosy z tyłu. Teraz użyj miękkiego zaciągnięcia z przodu, drażniąc przód, a następnie zabezpiecz go szpilkami. Możesz nawet drażnić tył głowy, aby uzyskać głośność.

Warkocz wodospadu:

fryzury na długie falowane włosy5

Wypróbuj warkocz wodospadu na swoją ciężką grzywę. Zazwyczaj warkocze wodospadowe wyglądają niesamowicie z falującymi włosami, ponieważ falowanie włosów jest wydobywane głośno za pomocą swobodnie opadających włosów, które dobrze komponują się z resztą. Zacznij od jednej strony i powoli przechodź na drugą.

Niechlujny niski bułka:

fryzury na długie falowane włosy6

Jeśli nadal martwisz się fryzurą na ślub w przyszłym tygodniu, nie szukaj dalej, ponieważ oto idealna fryzura dla Ciebie. Zacznij od zakręcenia włosów, aby jeszcze bardziej zdefiniować swoje fale. Teraz użyj pojedynczych kawałków loków i złóż je i przypnij, aby uzyskać ten wygląd.

Pełny rocznik:

fryzury na długie falowane włosy7

Podobnie jak w latach 90., oto kolejna klasyczna fryzura, którą możesz wybrać. Użyj drażnienia i uderz go, aby stworzyć ten wygląd.

Warkocz górny:

fryzury na długie falowane włosy8

To dość prosty i ekscytujący wygląd na codzienną próbę. Weź górne przednie zamki i zawiąż je w warkocz. Teraz dobrze przekartkuj warkocz, aby dodać mu objętości i zabezpiecz go pod pozostałymi zamkami bocznymi za pomocą szpilek.

Fałszywe sztuczki:

fryzury na długie falowane włosy9

Pamiętaj o klasycznych fryzurach faux bob popularnych w latach 90-tych. odwróć spojrzenie z tymi zdefiniowanymi silnymi falami.