Fryzura kudły jest tam od dawna i powoli i systematycznie ten wygląd teraz rządzi stronami z modą. Kiedy mówimy o wyglądzie kudłatego, zwykle obejmuje on wielowarstwowy wygląd, który można rozpoznać po piórze lub cięciu krokowym, ale w znacznie bardziej chrupiący sposób. Współczesne czasy wymagały znacznie szerszej palety, znacznie szerszego wachlarza stylizacji, a fryzura kudłata to po prostu kolejna fryzura podążająca za trendem. Często te fryzury mają loki lub grzywkę, a nawet bez nich. Tak czy inaczej, tutaj jest szereg niektórych długich fryzur, które możesz zaimplementować na sobie.

1. Miękkie rozstanie boczne:

fryzura z długimi włosami1

Jeśli chcesz jednocześnie profesjonalizmu i dobrej zabawy, w tym samym stylu, nie szukaj dalej. Ta miękka fryzura z rozcięciem z boku jest właśnie tym, czego chcesz. Tego rodzaju fryzury zwykle dodają włosom objętości i osobowości, a jednocześnie zapewniają zabawny wygląd. Często możesz dodać fantazyjne klipsy lub opaski, aby podkreślić ten wygląd.

2. Księżniczka Shag Cut:

fryzura z długimi włosami2

Dla tych długowłosych piękności mamy idealne rozwiązanie dla Twoich włosów. Shag zwykle tworzy wiele warstw na twoich włosach, nadając im miękki, musujący wygląd. Na wierzchu z długimi warkoczami na samym końcu i miękkimi puchowymi lokami z przodu. Warkocz lub dwa mogą poprawić wygląd, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej kusząco.

3. Pióra wewnętrzne:

fryzura z długimi włosami3

Wewnętrzne pierzaste warstwy mają znacznie wysublimowany i spokojny wygląd w porównaniu z innymi. Jest to idealny wygląd do biura lub innych formalnych wydarzeń i często można go zmienić za pomocą dodatku do włosów. aby utrzymać szorstką grzywę, użyj prostownicy, aby przygładzić włosy.

4. Dla mężczyzn:

fryzura z długimi włosami4

Fryzury kudły są nie tylko dostosowane do populacji kobiet, a oto klasyczny przykład tego, jak ty jako facet zawsze możesz nosić boczne loki przy użyciu tej fryzury. Dla chłopców zamki są celowo utrzymywane niedbale i nierówne, co nadaje im wygląd wezgłowia łóżka. Często można go wygładzić lub stonować za pomocą lakieru do włosów i szczotki do tyłu.

5. Dawne czasy:

fryzura z długimi włosami5

Dawne czasy to złote czasy i styl, który w dzisiejszych czasach uciekł, aby przywrócić te złote czasy. Oto klasyczny wygląd ze starego lookbooka, który jest przestarzały, może nadal być czymś lub dwoma z niewielkimi modyfikacjami. Ten wygląd ma lekkie rozstanie na środku i kudły pojawia się, gdy boki są wygładzone w postaci krótkich i ostrych loków.

6. Miękkie loki:

fryzura z długimi włosami6

Do tej pory musisz się zastanawiać, czy ty i twoja kręcona grzywa może kiedykolwiek spróbować jednej z tych fajnych fryzur kudłatych, a odpowiedź jest właśnie tutaj, na tym zdjęciu. Wygląd zaczyna się od miękkiego przedziałka z boku, a zamiast sportowych, ostrych loków na zewnątrz włosy są pięknie zwinięte, aby zapewnić miękki wygląd.

7. Hardkorowy front uderzeń:

fryzura z długimi włosami7

z grzywką na przodzie opadającą i opadającą nad brwiami, ten wygląd jest określany jako hardcore ze względu na ostrość warstw, które są wywinięte na zewnątrz, a jednocześnie nadają bardzo poniżający wygląd.

8. Cięcie fali na plaży:

fryzura z długimi włosami8

Podobnie jak loki, fale na plaży niosą ze sobą nutę miękkiego feminizmu i dlatego można je włączyć do wielu kudłatych fryzur. Zazwyczaj włosy są gęste dzięki upewnieniu się, że loki są miękkie i przycięte.

9. Dla cienkich włosów:

fryzura z długimi włosami9

Shag jest zawsze najlepszy do strzyżenia o delikatnej konsystencji, dlatego oto klasyczny przykład tego, jak radzić sobie z problemami z cienkimi włosami, po prostu przycinając włosy do wielu warstw loków.