Zwykle, z długimi włosami, chcesz uprawiać otwarty styl freestyle i zastanawiasz się, jak inaczej dobrze pracować z tymi włosami. Dlatego weź wskazówkę z tych podanych fryzur i rozkołysz otwarte włosy bez obaw.

Długie, otwarte fryzury zawsze były wszechstronne i bezproblemowo nadawały klasyczny i elegancki wygląd. Niezależnie od tego, czy jest to impreza imprezowa, wycieczka, czy strój formalny, długie, otwarte fryzury zawsze wyróżniały się w czołówce większości kobiet.

Mamy nadzieję, że dzięki tej liście modnych i najlepszych otwartych fryzur na długie włosy znalazłeś nowe pomysły, tak jak je lubisz!

9 prostych fryzur dla kobiet z długimi włosami:

Przyjrzyjmy się 9 najlepszym otwartym fryzurom na długie włosy.

1. Eleganckie zamki:

Łatwe otwieranie fryzur dla długich włosów

To dość łatwa fryzura dla długich, cienkich włosów. Rozłóż włosy od środka i dokładnie je przeczesz. Możesz nawet zdecydować się na krótkie warstwy lub zamki z przodu, tylko trochę, aby dodać trochę objętości. Lakier zdecydowanie stonowałby włosy, aby uniknąć niepotrzebnego puszenia się włosów.

2. Hipis Doo-Rag:

Proste fryzury dla kobiet z długimi, otwartymi włosami

Aby uzyskać idealny, wesoły wygląd hipisa, w letnie południe wypróbuj tę fryzurę z miękkim białym szlafrokiem z azteckim nadrukiem lub luźną białą bluzką. Spróbuj użyć lokówek do włosów, aby uzyskać subtelną nutę falistości, a następnie zawiąż wokół głowy szmatkę lub szalik, aby uzyskać ten wygląd.

3. Sztuczna część boczna:

długie fryzury z otwartymi włosami dla kobiet

Do tej fryzury trzeba dużo drażnić i trochę więcej lakierowania włosów. Po prostu rozłóż włosy na bok i zacznij od drażnienia, aby uzyskać większą objętość włosów. Teraz użyj lakieru do włosów, aby zablokować objętość. Często sądząc przy okazji, że możesz dodać akcesorium lub dwa do tego wyglądu.

4. Idź po luźne loki:

otwórz długie fryzury

Nagłówek wystarczył, aby udowodnić cały sens tej fryzury. Curl zawsze poprawia wygląd włosów i dodaje im miękkiej objętości. W tym celu użyj mocnego wałka lub lokówek, aby dodać podpowiedzi do loków. Rozłóż włosy od środka, jeśli masz owalną twarz, a w przypadku twarzy w kształcie serca lub rombu użyj zagiętych na bok grzywek.

5. Miękkie warstwy:

długie otwarte fryzury

W tej fryzurze boczne grzywki są szybko przesuwane na bok. Jest to klasyczna fryzura warstwowa z miękkimi tępymi grzywkami zawiniętymi po wewnętrznej stronie. Boczne zaczesanie lub boczne rozstanie włosów po prostu dodaje tekstury do stylu, ponieważ warstwowy wygląd zawsze dobrze komponował się z bocznymi przedziałkami. Możesz nawet wyprostować wygląd lub podkręcić grzywkę na zewnątrz dla odmiany.

6. Mieszanka fuzji:

fryzura na długie otwarte włosy

Jesteś gotowa z przyciętą bluzką i rocker dżinsami, a przed koncertem brakuje tylko idealnej fryzury. Miękka zima na zewnątrz chce, abyś miał otwarte i luźne włosy, ale chcesz miękkiego, naturalnego wyglądu, który doda im elektryzującego szoku. Użyj grzywki i warkoczy i dodaj życia.

7. Fale vintage:

otwarte długie włosy dla kobiet

Wybierz boczne przedziałki od jednego kącika głowy, a następnie dokładnie rozczesz włosy. Ta fryzura zawiera w sobie miękki i raczej naturalny wygląd. Użyj loków i zmiękczaczy, aby dodać gładkie fale. Ta fryzura w jakiś sposób przypomina te dziewczyny Bonda w błyszczących sukniach, a teraz możesz też uzyskać taki wygląd.

8. Przednie uderzenia:

długie fryzury dla kobiet

To idealna fryzura dla pięknej dziewczyny, takiej jak ty, w której słodkość miesza się z elegancją. Są to gęste przednie grzywki w stylu francuskim, ale możesz też użyć warstw do tego wyglądu.

9. Fale na plaży:

fryzura dla kobiet z długimi, otwartymi włosami

Fale na plaży są gdzieś pomiędzy warstwami i falami, ale z lekko hipisowskim akcentem. Są lekkie i mają objętość.