Długie włosy mogą być ogromnym problemem lub błogosławieństwem w nieszczęściu. Kiedy twoje włosy są naprawdę dobrej jakości, możesz je po prostu puścić i iść z prostym – nie potrzebuję stylizacji – wyglądem. Jeśli jednak chcesz wyglądać nieco bardziej wyrafinowanie, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić ze swoimi włosami.

Fryzury dla długich włosów

Wszystkie te style zaczynają się od czesania włosów, aż staną się gładkie i lśniące. Możesz nawet użyć teksturowanego lakieru do włosów, aby wyglądało, jakbyś zapłacił za kosztowną wizytę w salonie, jeśli wiesz, o co mi chodzi. Ale w sumie poniższe fryzury są łatwe do zrobienia i nie zajmują zbyt wiele czasu.

9 najlepszych fryzur dla długich włosów:

1. Skręcone kucyki:

FRYZY DLA DŁUGICH WŁOSÓW1

W przypadku tej fryzury musisz najpierw podzielić włosy na trzy segmenty i związać je w osobne kucyki. Następnie weź pierwszy i złóż go na siebie i dodaj do drugiego. Powtórz proces dla drugiego. Ostateczny wygląd wygląda mniej więcej tak.

2. Prosty, niech to luźny styl:

Fryzura długie fryzury 2

Jeśli masz długie, proste włosy, nie musisz z nimi wiele robić. Rozczesz i upewnij się, że ma odpowiednią konsystencję, a następnie po prostu puść. Oczywiście musisz je wysuszyć suszarką, aby były proste i reprezentacyjne, ale potem twoje włosy wykonają resztę pracy.

3. Wysoko przycięta bułka:

FRYZY DLA DŁUGICH WŁOSÓW3

Jest to dość łatwa do zrobienia fryzura i nie zajmuje więcej niż minutę. Jeszcze mniej, gdy przyzwyczaisz się do robienia tego codziennie. Utrzymuj włosy wysoko i skręcaj tak, jak podczas robienia kucyka. Niech się skręci nad sobą i klipsem na górze. Niech końce opadną, aby dopełnić wygląd.

4. Boczny warkocz:

FRYZY DLA DŁUGICH WŁOSÓW4

Jeśli szykujesz się na imprezę i szukasz czegoś bardziej skomplikowanego niż powyższe, wybierz ten styl. Zbierz włosy z jednej strony. Następnie weź górną połowę i zapleć ją, zaczynając od lewej górnej strony. Czytając po prawej, odsuń warkocz, a następnie przypnij go w połowie, pozwalając, aby końcówka zmieszała się z resztą włosów.

5. Wiązane włosy:

FRYZY DLA DŁUGICH WŁOSÓW5

Jest to proste do zrobienia i można je również przerobić na kucyka lub bułkę. Podziel włosy na dwie połowy – lewą i prawą. Weź środkowe końce dwóch połówek, tak aby pozostało trochę włosów pomiędzy nimi, i zwiąż je. Następnie weź resztki dwóch połówek i zawiąż je ponownie.

6. Formalny wygląd:

FRYZY DLA DŁUGICH WŁOSÓW6

Prosty, ale formalny wygląd to taki, w którym włosy są otwarte, ale przód zmieciony. Oddziel przednią połowę włosów od tyłu. Podziel przednią połowę na dwie, a następnie weź połowę z lewej strony i zamieść ją do tyłu i przypnij po prawej stronie. Następnie weź prawą połowę i przesuń ją z powrotem, przekręć przez przyciętą lewą połowę i przypnij również ten koniec.

7. Brudny warkocz:

FRYZY DLA DŁUGICH WŁOSÓW7

Prosty warkocz boczny z kilkoma luźnymi pasmami pomysłowo ułożonymi, aby Twoja twarz wyglądała ładniej, to również doskonała fryzura.

8. Pleciony kucyk:

FRYZY DLA DŁUGICH WŁOSÓW8

Zwiąż dolny segment włosów w kucyka. Następnie weź górny segment i zapleć go od obu końców do środka. Następnie dodaj go do kucyka.

9. Przypięty warkocz:

FRYZY DLA DŁUGICH WŁOSÓW9

Mężczyzna wyrafinowany francuski warkocz zaczynający się od spodu włosów. Następnie złóż i upnij u góry. Niech końce opadną i użyj szpilek, aby zabezpieczyć luźne pasma.