Współczesne tamilskie imiona dla dzieci, a nawet zwykłe imiona tamilskie, są znane z tego, że są zawsze z klasą. Są fajne i niepowtarzalne, często przypominające ich sztukę i kulturę. Wiadomo również, że rodzice tamilscy są bardzo ostrożni i wybredni, gdy muszą nazywać swoje dzieci. Jeśli zastanawiasz się, jak nazwać swoją córeczkę lub chłopca, spójrz na nasze sugerowane imiona. To z pewnością pomoże złagodzić zmartwienia.

tamilskie imiona dla dzieci

Najnowsze tamilskie imiona dla dzieci dla chłopców:

1. Aariz:

Pierwszym na tej liście jest Aariz, co oznacza „szanowany człowiek”. Aariz to jedno z najlepszych imion dla tamilskich dzieci. Nazwa jest dość popularna w Tamil Nadu i można powiedzieć, że odniosła ogromny sukces w ostatnich latach, chociaż jest to dość tradycyjna nazwa dla twojego małego chłopca.

2. Anosz:

Anosh oznacza „wieczny”. To jedno z najlepszych imion dla dzieci w języku tamilskim. Anosh to naprawdę piękne i eleganckie imię według Tamilczyków. Nazwa pasuje prawie do każdego tamilskiego chłopca i można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych imion tamilskiego chłopca.

3. Anoop:

Jest to jedno z najlepszych imion dla tamilskich chłopców. Imię jest tak piękne, że wszyscy członkowie rodziny to docenią. Znaczenie słowa Anoop jest „piękne”. Nazwa ma wiele innych podobnych znaczeń, takich jak niezrównane lub niezrównane piękno, tak jak każde dziecko jest dla rodziny.

4. Aki:

Aki to dobre imię dla tamilskich chłopców. Znaczenie tej nazwy to „jesień”, która jest naprawdę piękna. Tak dobrze jest porównywać dziecko z porą roku, która sama w sobie jest tak piękna. To jeden z najlepszych sposobów porównania chłopca, gdy jest dzieckiem. Ci rodzice, którzy wybiorą to imię dla chłopca, bez wątpienia zrobią wszystko, co w ich mocy, w jego wychowaniu.

5. Ajay:

Ten brzmi jak imię Marathi, ale jest to imię tamilskie dla chłopców. Nazwa oznacza „zwycięski”. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych nazw dla tamilskich chłopców. To dobre imię, aby nazwać dziecko. Odróżni go od innych dzieciaków w przyszłych latach, a ludzie będą lubić jego imię, co uczyni go ikoną społecznościową.

6. Anbu:

Anbu ogólnie oznacza kogoś, kto ma dobre serce. To świetne imię, aby dać swojemu chłopcu. Nazwa ma kilka innych podobnych znaczeń, takich jak miękkość, miłość itp. Rzeczywiste znaczenie tego imienia to „życzliwość”. Bez względu na to, jaka jest twoja sytuacja, zawsze powinieneś być życzliwy i wykonywać akty życzliwości, ponieważ pod koniec dnia wszyscy jesteśmy ludźmi.

7. Arjun:

Jest to jedno z najlepszych indyjskich imion i jedno z najlepszych imion dla tamilskich chłopców. Znaczenie imienia Arjun to „zaufanie i moc”. Nazwa z pewnością będzie pasować prawie każdemu chłopcu, ponieważ wszystkie mają być odważne. Istnieje kilka innych znaczeń tego imienia, jak paw, syn Lorda Indry itp.

8. Aarja:

Aarya oznacza potężny i szlachetny. To jeden z najlepszych sposobów na nazwanie tamilskiego chłopca. Nazwa oznacza „potężny, szlachetny itp.”. Arya jest niezwykle popularna w Stanach Tamilskich i jest jednym z najlepszych tamilskich imion dla chłopców. Imię będzie pasować prawie do każdego chłopca i na pewno przypomni chłopcu, jakie to szczęście, że ma tak piękne imię, kiedy dorośnie i rozwinie poczucie zrozumienia znaczenia tego imienia.

9. Udekoruj:

Arnish to piękne imię tamilskiego chłopca. To znaczy “Władca Morza”. To imię dziecka w języku tamilskim jest bardzo wyjątkowe.

10. Ajai:

Ajai oznacza “niezwyciężony”. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko pasuje do tego znaczenia i konotacji, nazwa jest dla Ciebie pewna.

11. Balan:

Balan oznacza “żywy”. Jeśli Twoje dziecko jest zawsze w ruchu i tętni życiem, to imię prawdopodobnie należy do niego. Balan jako imię dziecka w języku tamilskim jest również nazywany Bala jako pseudonim.

12. Charan:

Nazwa odnosi się do „pokornej osoby”. Charan to bardzo popularna współczesna nazwa tamilska, która jeszcze nie straciła na popularności.

13. Chaitan:

Chaitan jest teraz popularną nazwą. Nazwa oznacza „świadomość” i jest w użyciu od bardzo dawna.

14. Deva:

Imię, które odnosi się do Pana, Deva to nowoczesna i klasyczna mieszanka czystego imienia tamilskiego. Oznacza “bóstwo” w języku tamilskim i jest popularnym wyborem dla wielu religijnych rodziców.

15. Dhir:

Dhir oznacza “mądry”. Nazwa jest potężna i jest dobrym imieniem dla dzieci na liście dla wszystkich tych uroczych małych chłopców.

16. Daiwik:

Daiwik musi być bardzo rzadkim i niezwykłym imieniem. Nazwa oznacza “łaskę Boga” i jest bardzo wyjątkową nazwą wśród Tamilczyków.

17. Desikan:

Desikan to czysta tamilska nazwa, przejęta z literatury. Imię oznacza “chłopiec narodowy” i ma również religijne odniesienie do Pana Wisznu.

18. Duraivel:

Kolejne odniesienie do Pana, Lord Murugan jest jednym z najpopularniejszych imion w Tamil Nadu.

19. Eashan:

Eashan to imię noworodka w języku tamilskim i symbolizuje zarówno Pana Śiwę, jak i Wisznu.

20. Enian:

Eniyan oznacza “młody”. To kolejne popularne imię dziecka w języku tamilskim.

21. Falgun:

Falgun odnosi się do określonego miesiąca według kalendarza hinduskiego. Byłoby to zatem odpowiednie dla wszystkich chłopców urodzonych w tym okresie.

22. Giri:

Imię Giri to kolejne popularne imię dziecka w języku tamilskim dla młodych chłopców. Giri oznacza “górę”.

23. Guhan:

Guhan ma odniesienie do Lorda Murugana. Pan ma wielu bhaktów. Jeśli jesteś również wielbicielem Lorda Murugana, Guhan może być twoim wyborem dla twojego małego chłopca.

24. Hanish:

Hanish odnosi się do Pana Shivy. Jeśli jesteś żarliwym wielbicielem Pana Shivy, to imię to jest idealne dla twojego syna.

25. Hardik:

Hardik to nowoczesna nazwa tamilska. Nazwa oznacza “z serca”, a nazwanie swojego dziecka oznaczałoby, że wyrażasz szczere szczęście z powodu jego narodzin.

26. Hemant:

Innym imieniem dla dziecka w języku tamilskim dla twojego chłopca może być Hemant, ponieważ odnosi się do części zimy, która jest uważana za najpiękniejszą porę roku.

27. Ilesz:

Ilesh oznacza “Pan Ziemi”. Nazwa ma silny związek mitologiczny.

28. Iniyan:

Iniyan oznacza “słodki”. Nazwa jest autentyczną nazwą tamilską, która była bardzo popularna.

29. Jagan:

Nazwa Jagan odnosi się do “wszechświata”. Jagan to bardzo popularne imię w Tamil Nadu.

30. Jairaj:

Nazwa oznacza “Pan zwycięstwa”. Nazwanie swojego syna Jairaj oznaczałoby, że w rzeczywistości masz nadzieję i błogosławisz go na zwycięstwo we wszystkim, do czego dąży.

31. Karuń:

Karun oznacza “współczujący”. Imię najlepiej nadaje się do tego, aby dokładnie powiedzieć dziecku, jak ma się zachowywać reszcie świata. Ta nazwa jest częścią nowoczesnej listy nowych nazw Tamilów.

32. Lalit:

Lalit oznacza “piękny”. To imię będzie słodkim imieniem dla twojego przystojnego chłopca.

33. Manijan:

Maniyan to znane imię wśród Tamilczyków. Oznacza „klejnot” i będzie dobrym sposobem na wskazanie światu i rodzinie, że twój syn jest w rzeczywistości twoim klejnotem.

34. Maha:

Ogólnie słowo Maha oznacza „bardzo duży”. To dobre imię, aby nazwać tamilskiego chłopca. Maha oznacza również gazelę. To właściwie jedno z najlepszych imion dla tamilskich chłopców.

35. Maari:

Maari oznacza deszcz i jest to jedno z najlepszych imion dla tamilskich chłopców w historii. To dość stara nazwa i nadal jest używana w większości rodzin tamilskich.

36. Mehul:

Mehul ma prawie takie samo znaczenie jak poprzedni, czyli „deszcz”. Słowo to jest naprawdę piękne imię i będzie pasować chłopcu. To jedno z najlepszych imion dla tamilskich chłopców.

37. Nirusz:

Nirush odnosi się do króla z Mahabharaty. Może to być tradycyjne imię dla tamilskiego dziecka, o którym możesz pomyśleć.

38. Rithul:

Rithul jest osobą „poszukującą prawdy”. To imię zachęci również twojego syna do podróżowania ścieżką prawdy.

39. Promień:

Znaczenie imienia Ray to „doradca”. To naprawdę dobre imię dla chłopców urodzonych w rodzinach tamilskich. Nazwa będzie odpowiednia dla prawie każdego dziecka, które urodziło się w rodzinie tamilskiej. Promień ma również kilka innych znaczeń, takich jak „królewski, promień światła itp.”. Nazwa jest również skrótem od Raymond.

40. Ramu:

To religijne imię dla tamilskiego dziecka. Nazwa oznacza w rzeczywistości imię zwierzaka Lorda Rama i dlatego można powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych tamilskich imion dla chłopców. Nazwa jest naprawdę piękna i należy czuć się szczęśliwym, że jest tak nazwana, ponieważ ma ona ogromne znaczenie dla historii religijnej Indii.

41. Radża:

Podstawowe znaczenie tej nazwy to „przewidywanie”. Nazwa ma też inne znaczenie, czyli Król. Rajah będzie odpowiedni dla prawie każdego tamilskiego chłopca. Imię pomoże sprawić, by ten dzieciak wywarł inny wpływ na swoich przyjaciół, ponieważ czyni go królem wśród zwykłych ludzi.

42. Rohin:

Znaczenie imienia Rohin to „wznoszący się”. Wskazuje początek czegoś nowego, tak jakby coś nowego narodziło się na tej ziemi, aby spowodować zmianę dla dobra wszystkich.

43. Saswin:

Saswin to dość niezwykła nazwa. Oznacza „kreatywny myśliciel” i może być idealny dla Twojego dziecka.

44. Taman:

Thaman odnosi się do imienia Boga i jest bardzo popularną nazwą tego miejsca.

45. Ułagan:

Ulagan oznacza “światowy” i jest to imię prosto z literatury.

46. ​​Ulhas:

Ulhas oznacza “rozkosz” lub “radość”. Podobnie jak to, jak twój mały chłopiec przynosi radość, ta nazwa najlepiej pasuje do wyrażenia tego, co dla ciebie znaczy.

47. Utaman:

Uthaman to ktoś, kto jest „prawdomówny”. To nowe imię dla dziecka w języku tamilskim to dobry wybór dla tych z was, którzy szukają czegoś z klasą.

48. Vaishnav:

Vaishnav to trafna nazwa dla wszystkich, którzy są zagorzałymi wyznawcami Pana Wisznu.

49. Vayun:

Vayun oznacza “żywy”. To może być dobre imię dla twojego super aktywnego i energicznego chłopca.

50. Wasan:

Nie ma wielu imion w języku tamilskim, które zaczynają się na „W”. Jest jednak ten. Wasan oznacza „bożka”. Oznacza to, że dziecko noszące to imię jest oznaczone jako bożek. To naprawdę prestiżowe imię i dziecko prawdopodobnie podziękuje matce i ojcu za nazwanie go tym niesamowitym imieniem, gdy będzie wystarczająco dorosły, aby zrozumieć znaczenie.

51. Yarlchelvan:

Znaczenie tego imienia to „miły”. Oznacza to, że tak nazwane dziecko wykazuje oznaki życzliwości. To może być kolejne dobre imię dla twojego chłopca.

tamilskie imiona dla dzieci

Nowoczesne imiona tamilskie dla dziewczynek:

1. Adhja:

Aadhya oznacza “pierwszą moc”. Nazwa jest wyjątkowa i może być pięknym wyborem dla Twojego dziecka.

2. Ania:

To piękne imię dla tamtejszych dziewcząt. Jest to raczej pierwsze imię dziewczynki na tej liście, które stanowi jedno z najczęściej używanych imion tamilskich dziewczynek. Imię jest tak piękne, że automatycznie sprawi, że dziewczyna będzie wyglądać atrakcyjnie, gdy wyrośnie na kobietę od dziecka.

3. Agira:

Agira w zasadzie oznacza niebo. Znaczenie imienia jest tak fajne, że każdy z łatwością pokocha to imię i będzie chciał poznać osobę, która ma tak piękne imię. To jedno z najlepszych imion dla Tamilskich dziewcząt. Nazwa jest dość często używana i jest naprawdę dobra, jeśli oceniasz na podstawie wymowy.

4. Adhja:

Znaczenie tej nazwy to „pierwsza moc”. Nazwa opisuje również Pana Ganesha. To naprawdę dobre imię dla Tamilskiej dziewczyny. Jest to jedno z najlepszych imion dla tamilskich dzieci (dziewcząt), a to faktycznie będzie wiele znaczyło dla dziecka, gdy faktycznie dorośnie i pozna znaczenie tego imienia.

5. Akszi:

Jeśli szukasz imion tamilskich dla córeczki, może to być dla Ciebie idealne. Jest słodkie. To też dobrze brzmi i ma też dobre znaczenie. Termin Akshi definiuje „oczy”. Ogólnie będzie to oznaczało, że oczy tego dziecka są naprawdę piękne i można powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych sposobów na nazwanie dziecka.

6. Alaka:

Alaka jest powszechnie używany jako termin w stanach tamilskich, aby określić dziewczynę o pięknych włosach. Imię Alaka będzie zatem odpowiednie dla dziewczyny o pięknych włosach. To jedno z najlepszych imion dla dzieci w Tamil.

7. Banhi:

Banhi oznacza Święty i dlatego jest uważany za bardzo szczególny przez wielu Tamilczyków. Ponieważ Tamilijczycy znani są również z czczenia ognia, może to być dobry sposób na okazanie szacunku.

8. Bhavika:

Bhavika może nie być czystym tamilskim imieniem, ale z pewnością jest to współczesna tamilska nazwa. To znaczy “dobre intencje”.

9. Bhanupriya:

Bhanupriya to typowe imię tamilskie, które oznacza “ukochany Słońca”. Dla twojej córki nie może być lepszej, klasycznej nazwy, o której mogłabyś pomyśleć.

10. Czitra:

Chitra oznacza “malowanie”. To także nazwa rzeki.

11. Daevi:

Daevi oznacza “Boginię”. Nazwa jest prawdziwym imieniem tamilskim i jest bardzo rzadko słyszana.

12. Dipti:

Dipti oznacza “jasność lub promień nadziei”. Dla wszystkich tych, na których czekałeś na swoje dziecko, to imię może być prawdziwym obrazem tego, czym może być teraz.

13. Driti:

Driti oznacza “odwagę”. Nazwa jest niewielka, dzięki czemu łatwiej będzie ją nawet przeliterować.

14. Dwani:

Dwani oznacza “dźwięk”. Jeśli twoja córeczka jest bardzo aktywna i przez większość czasu jest pełna energii, Dwani może być dla niej dobrym imieniem.

15. Devika:

Devika ma wiele znaczeń. To znaczy “matka Pana Kryszny”, “jak anioł”, a także “mała Bogini”. Dla tych z was, którzy szukają odpowiedniej nazwy religijnej, może to być dobre.

16. Ejla:

Oto kolejne imię noworodka w języku tamilskim. Nawiązuje do Ziemi i jest bardzo słodką i stylową nazwą dla twojej córeczki.

17. Elakja:

Elakya oznacza “literaturę”. Nazwa jest bardzo czystym słowem tamilskim.

18. Eswari:

Eswari oznacza “Bogini Parvati”. To prawdziwie klasyczne i religijne imię dla Twojego dziecka, jeśli szukasz takiego w tej kategorii.

19. Gita:

Gita nawiązuje do religijnej księgi Hindusów i dlatego ma znaczenie zarówno w kulturze Hindusów, jak i Tamilczyków.

20. Gitika:

Gitika oznacza “mała piosenka”. To nie jest już tylko imię tamilskie. Ta nazwa jest dziś używana przez wielu rodziców i jest właściwą nowoczesną nazwą tamilską.

21. Gautami:

Gautami to kolejna piękna nazwa, do której można zawęzić. Nazwa wskazuje rzekę „Godavari”.

22. Gitanjali:

Gitanjali oznacza “ofertę piosenek”. Czy nie byłaby to piękna propozycja nazwy dla wszystkich kochających muzykę rodziców??

23. Girija:

Girija to nazwa, która od dawna jest w rundach. Nazwa odnosi się do Pana Parvati.

24. Haniya:

Haniya oznacza „zadowolony”. Ma inne znaczenia, takie jak „szczęśliwe miejsce”.

25. Harita:

Harita oznacza “ukochany natury”. Nazwa jest bardzo popularną nazwą na południu Indii.

26. Iniya:

Iniya jest tak słodka, jak się wydaje i oznacza “słodki”. Nazwa jest idealna dla twojego uroczego małego dziecka.

27. Iszwa:

Ishva oznacza “duchowy przywódca” i jest dobrym wyborem dla rodziców szukających imienia dziecka tylko w języku tamilskim.

28. Jaya:

Jest bardzo popularny w Tamil Nadu i Andhra Pradesh. Jaya oznacza “zwycięski”.

29. Dżajantika:

Jayantika może być bardzo potężnym imieniem dla twojej córki, ponieważ oznacza Lorda Durgę. Nazwij swoją dziewczynkę tak, aby zawsze była odważna i nieustraszona.

30. Janhvi:

Janhvi oznacza “Ganga rzeki”. To dziś nowoczesna i bardzo modna nazwa.

31. Kolam:

Kolam oznacza “miękki”. Nazwa jest idealną kobiecą i szykowną nazwą, o której możesz pomyśleć dla swojej córki.

32. Kriti:

Kriti to „dzieło sztuki”. Nazwa jest dziś bardzo modna i nie jest dostępna tylko w Tamil Nadu, ale także w innych częściach Indii.

33. Laja:

Laya oznacza “rytm”.

34. Madhi:

Madhi ma dwa znaczenia, jedno to „księżyc”, a drugie „genialny”. To bardzo piękne nowe imię dla dziecka w języku tamilskim.

35. Mitra:

Mitra to klasyczne imię dla twojej córeczki. To znaczy “przyjaciel”.

36. Nirawi:

Niravi oznacza “błogość”. Nazwa jest bardzo rzadka i jest wyjątkowa.

37. Prajina:

Prajina oznacza “mądrość”. Nazwa jest prawdziwym słowem tamilskim.

38. Ritia:

„Szczęśliwy” jest tym, co oznacza Rithya. Rithya to bardzo nowoczesne imię dziecka w języku tamilskim. To rzadka i twórcza nazwa do wymyślenia.

39. Sajuri:

Sayuri oznacza “kwiat”. Sayuri będzie dobrym imieniem dla małego, delikatnego, słodkiego dziecka, jakim jest twoja córka.

40. Owija:

Oviya stała się nagłym hitem wśród głośników tamilskich. Oznacza to “piękną sztukę”, a dla tych, którzy szukają jakiegoś połączenia artystycznego, ta może być dobrym wyborem.

41. Wenba:

To autentyczne imię tamilskie dla twojej córeczki. Venba to forma klasycznej poezji tamilskiej. Nazwa jest dobrą reprezentacją tego samego.

42. Urmika:

Urmika oznacza “mała fala”. Nazwa jest całkiem trafna jako współczesne imię tamilskiego dziecka.

43. Yazhini:

Szukasz imion dla dziewczynek w języku tamilskim, mamy dla Ciebie świetny. Znaczenie tej nazwy to „instrument muzyczny”. Nadanie dziecku tego imienia będzie ogólnie oznaczało, że będzie ono lubić muzykę i instrumenty muzyczne.

44. Jaalmani:

Yaalmani to świetne imię o wielkim znaczeniu. Znaczenie tego imienia to „klejnot Yaalpaanam”. Fajna nazwa i pewnie każdemu się spodoba.

Tamilskie bliźniacze imiona dla chłopców:

1. Aarav i Arya:

Aarav oznacza “spokojny”, a Arya odnosi się do bogini Parwati. Nazwa może być używana zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

2. Aarsh i Arush:

Aarsh oznacza jasny. Arush to pierwszy promień Słońca.

3. Bhawan i Bhanu:

Bhavan oznacza tego, który jest stwórcą, a Bhanu oznacza Słońce. Oba nazwiska w pewnym sensie są twórcami. Podczas gdy jeden jest sam twórcą, drugi ma zdolność tworzenia i pielęgnowania.

4. Daksh i Darsh:

Daksh oznacza zdolny, a Darsh oznacza wzrok i odnosi się również do Pana Kryszny.

5. Deweloper i Druv:

Dev odnosi się do Pana, zwykle Pan Shiva, a Druv odnosi się do gwiazdy polarnej.

6. Akash i Prakash:

Akash oznacza “niebo”, a Prakash oznacza “światło”. Oba wskazują na ideę pozytywności i światła.

7. Jay i Jatin:

Jay oznacza zwycięstwo, a Jatin odnosi się do Pana Shiva.

Tamilskie bliźniacze imiona dla dziewczynek:

1. Raahi i Rohi:

Raahi oznacza tego, który jest podróżnikiem, a Rohi oznacza duszę. To może być jedno dobre nowoczesne imię dla bliźniaków?.

2. Rita i Sita:

Rita oznacza perłę lub sposób na życie; podczas gdy Sita odnosi się do żony Pana Ramaha.

3. Meera i Misza:

Pierwsza odnosi się do bhakty Pana Kryszny. Misha oznacza kogoś, kto jest szczęśliwy przez całe życie.

4. Megha i Medha:

Pierwsza oznacza chmury, a Medha oznacza intelekt i jest również innym imieniem bogini Saraswati.

5. Mythili i Mytri:

Mythili odnosi się do Bogini Sity, podczas gdy ta ostatnia oznacza dobrą wolę lub przyjaźń.

Imiona dla dzieci gwiazd:

1. Ishwarya i Soundarya:

Imiona to córki supergwiazdy Kollywood, Rajnikanth.

2. Deweloper i Diya:

Dev i Diya, jeden, który wskazuje na Pana Shivę, a drugi oznacza „światło”, to imiona dzieci słynnych aktorów Tamil, Suriya i Jyothika. Ich imiona oznaczają również “światło”.

3. Nandan:

Imię odnosi się do Pana Shivy i jest synem słynnego reżysera Maniratnama i Suhasini.

4. Sanjay i Divya:

To imiona dzieci popularnego aktora Vijaya. Obie nazwy oznaczają „światło”.

5. Wedant:

Vedant ma bardziej religijne konotacje. To imię wszechstronnego aktora R. Madhavan.

6. Wihaan:

Jest to popularne imię dla chłopców, które odnosi się do Pana Kryszny. Vihaan jest synem popularnego aktora Snehy i Prasanna.

7. Emira i Aymaan:

Oba są bardzo popularnymi imionami islamskimi. To dzieci popularnego aktora Abbasa.

8. Lingaa i Yaatra:

Lingaa oznacza, że ​​Pan Shiva i Yaatra to podróż. To są imiona dzieci słynnego aktora Dhanush.

9. Ameen, Katija i Rahima:

Te trzy imiona odnoszą się do Wszechmogącego. Są dziećmi światowej sławy dyrektora muzycznego A.R. Rahman.

10. Anouszka:

Anoushka jest córką bardzo znanego aktora Ajitha i Shalini.

11. Saranya i Shanthanu:

Są córką i synem słynnego reżysera i aktora Bhagyaraja oraz jego żony Purnima.

12. Sztolnia i Adheep:

Aadit i Adheep to dwaj synowie bardzo znanego aktora Simran.

13. Shiviya:

Imię Shiviya to kobieca wersja Pana Shivy. Shiviya jest córką dwóch słynnych śpiewaków tamilskich, Krish i Sangeetha.

14. Avantika i Ananditha:

To dwie urocze córki aktora Kushboo i reżysera Sundara C.

15. Nainika:

Nainika jest słodką córką aktorki Meena.

16. Umajaal:

To dość wyjątkowa nazwa. Jest córką aktora Karthika i Ranjani.

Imiona dla dzieci unisex w języku tamilskim:

1. Chaman: Chaman to nazwa unisex w języku tamilskim, co oznacza “ogród”.

2. Głębokie: Deepu oznacza światło.

3. Thangamani: Thangamani to bardzo tradycyjna nazwa unisex w języku tamilskim. To znaczy cenne.

4. Widżaja: Zwycięstwo lub triumf jest tym, co oznacza Vijaya.

5. Rasika: Rasika znaczy przyjemna lub urocza.

6. Panini: Bardzo tradycyjna nazwa Panini oznacza wykwalifikowany.

7. Kalika: Kelika to kolejna nazwa unisex w języku tamilskim. To znaczy drzewo Asoka.

8. Hari: Hari oznacza czerwonawy. Jako nazwa unisex, często łączy się ją z innymi imionami, aby wskazać płeć osoby.

9. Hrdika: To oznacza przyjaźń.

10. Ksama: Bardzo rzadkie imię w języku tamilskim, Ksama oznacza łożysko lub dopasowanie.

Nasza wyczerpująca lista nowych imion tamilskich to szybki sposób na wybór różnych imion, które chcesz nazwać swoim chłopcem lub dziewczynką. Wszystkie mają znaczenie. W ten sposób zawężenie ich również staje się łatwiejsze. Przejrzyj dokładnie tę listę i mamy nadzieję, że służy do tego celu.