Czy Twoje dziecko urodziło się w Purva Phalguni Nakshatra? Czy wolisz nazwać swoje maleństwo w oparciu o konstelacje księżyca i astrologię? Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci z tymi uroczymi imionami dla dzieci Purva phalguni nakshatra. Ta lista imion dla dzieci ma zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne imiona do wyboru, te, które są znaczące, urocze, urocze i po prostu piękne.

Purva phalguni nakshatra imiona dla dzieci

Po co czekać, odkrywać i widzieć swoje ulubione imiona dla dzieci na Purva phalguni nakshatra dla malucha, zgodnie z własnymi preferencjami. Omówiliśmy to wszystko!

Purva Phalguni Nakshatra i jego cechy charakterystyczne:

Zanim przejdziemy do nazw Purva Phalguni Nakshatra, zobaczmy, czym jest ta gwiazda i jakie są jej cechy charakterystyczne. Purva phalguni nakshatra jest jedenastym znakiem gwiazdy w astrologii. Symbolem Purva phalguni nakshatra są dwie nogi łóżeczka i znajduje się ono pod wpływem Wenus, czyli Shukra.

Gwiazda Purva Phalguni waha się między 13,20 a 26,40 stopni i znajduje się pod znakiem zodiaku Lwa. Znaczenie Purva phalguni nakshatra zostało przerobione. Jeśli twoja mała gwiazda rodzi się, gdy księżyc znajduje się w pobliżu konstelacji Purva phalguni nakshatra, należy ona do tego znaku. Urodzeni tutaj to na ogół bardzo szczęśliwe istoty, zawsze pozytywne i czułe, troszczące się o innych. Są blisko rodziny i przyjaciół. Co więcej, osoby urodzone tutaj są również dobrze wychowane, kreatywne i artystyczne z natury.

Teraz przejdźmy dalej i odkryjmy więcej o imionach Pubba nakshatra dla chłopców i dziewcząt tutaj.

Purva Phalguni Nakshatra Nazywa początkową literę/sylabę:

Jeśli twój chłopczyk lub dziewczynka urodzi się pod Purva phalguni nakshatra, pomyślne jest, aby ich imiona zaczynały się od liter i sylab Mo, Ta, Taa, Ti, Tee, Tu. W przypadku, gdy chcesz zobaczyć sylaby nazwy lub literę początkową zgodnie z padas,

Nazwy pierwszej pada Pubba nakshatra mogą zaczynać się od Mo

Poorva phalguni nakshatra 2nd pada imiona z Ta

Pubba nakshatra 3rd pada imiona z Tee

Pubba nakshatra 4th pada imiona z Too.

Teraz przejdźmy dalej i zobaczmy imiona Simha rasi Purva phalguni nakshatra dla dziewczynek i chłopców.

Znaczące imiona Poorva Phalguni Nakshatra dla dziewczynki i chłopca 2020:

Zebraliśmy najpiękniejsze i najnowsze wybory imion dla dzieci urodzonych pod Purva phalguni nakshatra. Zobaczmy więcej tutaj.

Nazwy chłopców Purva Phalguni Nakshatra:

1. Mohak:

Mohak jest obecnie uroczym, współczesnym wyborem dla rodziców. Oznacza osobę atrakcyjną i przystojną. Pochodzi z języka hindi.

2. Mohan:

Mohan to obecnie popularne indyjskie nazwisko, ale dla wielu jest to klasyczny wybór. To znaczy fascynujące lub czarujące. Jest to również kolejne imiona Purva phalguni nakshatra dla chłopca dla Pana Kryszny.

3. Mohanan:

Mohanan oznacza rozkoszny i wesoły. To wyjątkowa i odświeżająca nazwa do wypróbowania teraz.

4. Modita:

Modith przekłada się na ochronę. Pochodzenie nazwy nie jest jeszcze dobrze znane, ale to zdecydowanie dobry wybór dla rodziców szukających nowego i współczesnego imienia dla chłopca.

5. Mohit:

Mohith to znowu popularne imię; jednak jest to bardzo znaczące. Mohith oznacza przyciąganie lub podziwianie piękna. Pochodzi z sanskrytu i hindi w języku indyjskim.

6. Mokszit:

Mokszit lub Moksz to kilka wariantów nazw, które oznaczają wyzwolenie. Inna pisownia tego samego imienia to Mokshith. Ponownie wywodzi się z sanskrytu i hindi.

7. Monik:

Monik to krótka i urocza nazwa dla chłopca. Oznacza radę lub sugestię. To męskie imię Purva phalguni nakshatra jest prostym, a jednocześnie godnym podziwu imieniem.

8. Moorthi:

Moorthi lub Moorti mogą być znowu powszechną nazwą konwencjonalną, ale znaczenie nazwy jest intensywne i cudowne. Oznacza bożka lub posągi Boga. Alternatywnie oznacza również Pana Wisznu, wywodzącego się z mitologii hinduskiej.

9. Murja:

Nazwa Mourya pochodzi z hinduskich opowieści królewskich i oznacza przywódcę lub króla / cesarza dynastii.

10. Taański:

Taanish oznacza ambicję. Jest to całkowicie nowy i unikalny wybór nowoczesnego imienia dla chłopca dla współczesnych rodziców.

11. Taksz:

Taksh oznacza oczy jak gołąb. Imiona dla chłopców pubba nakshatra są wyjątkowe i nowe, rzadko jeszcze spotykane i są małą, piękną wymową wyboru imienia dla chłopca.

12. Tanav:

Tanav to znowu nowy wybór imienia chłopca. Nazwa Tanav oznacza flet. To również alternatywnie na innych i oznacza smukły.

13. Tanmay:

Tanmay to piękne i piękne imię chłopca. Chociaż w dzisiejszych czasach zyskuje na znaczeniu, jest to klasyczny wybór o pięknym znaczeniu. Tanmay znaczy pochłonięty. Pochodzi z indyjskiego języka hindi.

14. Tansh:

Tansh to nowoczesne i rzadkie imię dziecka, którego jeszcze nie znaleziono. Imię Tansh oznacza osobę, która jest piękna w każdym calu.

15. Tanuj:

Słowo Tanuj w kilku indyjskich językach dosłownie oznacza syna. To piękne męskie imiona pubba nakshatra do sprawdzenia.

16. Tanusz:

Tanush, a nawet pisane jako Tanus, to alternatywne imię Pana Śiwy i Pana Ganesha. Jest to nowoczesny wybór imienia dla chłopca o tradycyjnym i pomyślnym znaczeniu.

17. Tapas:

Tapas to cudowne i urocze pięcioliterowe imię chłopca. Oznacza serce, wartość i pokutę. Nazwa oznacza również wyrzeczenie i medytację. Pochodzi z sanskrytu.

18. Tapat:

Tapat oznacza osobę zrodzoną ze słońca. Symbolizuje również ciepłą i miękką osobę. Nazwa jest unikalnym nowoczesnym wyborem imienia dla dziecka.

19. Tapur:

Tapur oznacza osobę, która jest jak złoto. Nazwa ponownie jest rzadka i jak dotąd nie jest powszechnie spotykana.

20. Tarak:

Tarak to urocze imię, które w dzisiejszych czasach staje się popularne. Nazwa Tarak oznacza gwiazdę. Innymi słowy, Tarak ponownie oznacza również obrońcę lub źrenicę oka. Kochamy oba znaczenia!

21. Tilak:

Tilak to popularne indyjskie imię chłopca, wywodzące się z tradycji hinduskich. Imię Tilak oznacza pomyślny znak rytualny nałożony na czoło.

22. Tivaan:

Tivaan oznacza dar Boży. Jeśli chcesz krótkiej i uroczej, uroczo brzmiącej nazwy chłopca, która jest znowu rzadka i nie jest powszechnie spotykana, może to być idealny wybór.

23. Trzydziestka:

Tirth oznacza świętą wodę lub miejsce pielgrzymek. Pochodzi od słowa Tirth w wierzeniach religijnych.

24. Zegar:

Timir lub Timer oznacza ciemność. Jest to rzadkie i urocze imię, które jest nowym wynalazkiem na liście imion dla niemowląt.

25. Taruń:

Tarun to urocza i klasyczna indyjska nazwa, która jest modna przez ostatnie dwie dekady. Tharun lub Tarun oznacza połączenie. Oznacza to również młodość, młodość, młodość i ponadczasowość. Jest to wspólne imię dla dzieci w języku telugu i tamilskim pod Purva phalguni nakshatra.

Nazwy dziewczyn Purva Phalguni Nakshatra:

26. Mohana:

Mohana to żeńskie imię dziecka Mohan. To urocza i atrakcyjna, piękna dziewczyna. To jedno z najsłodszych imion żeńskich Purva phalguni nakshatra.

27. Mohanaprija:

Mohanapriya to popularna indyjska nazwa, ale jest urocza i wciąż modna. Imię MohanaPriya oznacza uroczą i uroczą dziewczynę.

28. Mohita:

Mohitha oznacza osobę przyciągniętą i oszołomioną. Jest to rzadki i nieczęsty wybór imienia dziecka dla współczesnych rodziców do wypróbowania.

29. Moksza:

Moksha w sanskrycie i lokalnych językach indyjskich oznacza zbawienie. Te imiona dla dziewczynek pubba nakshatra to głębokie, intensywne i znaczące imię dziewczynki.

30. Mona:

Jeśli chcesz mieć bardzo krótkie i słodkie imię dla dziewczynki, Mona może być dobrym wyborem. Mona oznacza samotnik, życzenie i maluch.

31. Monisza:

Monisha, którą można również zapisać jako Moneesha, oznacza inteligentną dziewczynę. Jest to również inne imię Pana Kryszny.

32. Mothika:

Nazwa Mothika pochodzi od słowa Mothi, które oznacza perłę. Mothika oznacza perłę drogocenną osobę. Czy te nazwy pubba nakshatra dla dziewczyny nie są wyjątkowe i urocze??

33. Mulika:

Moulika to niezwykłe i piękne imię dziewczynki z południowych Indii. moulika oznacza oryginał. Alternatywnie oznacza również miłość.

34. Mounica:

Mounica lub Mounika to bardzo popularne indyjskie imię domowe. Jest to dość popularna nazwa zarówno w stanach północnych, jak i południowych Indii. Mounika oznacza ciszę. Pseudonim tutaj często to Mouni i Mona.

35. Taanaja:

Taanaya lub Tanaya jest córką. Jest to wyjątkowy i nowy, nowoczesny wybór imienia dla dziewczynki

36. Taani:

Jeśli wolisz urocze i pięknie brzmiące imię dziewczynki z krótkimi kilkoma literami, Taani to ładne imię. Taani oznacza wiarę i zachętę.

37. Taarika:

Taarika oznacza gwiazdę. Oznacza również gwiazdkę, boską i piękną. Jest to rzadki i odświeżający nowy wybór dla dziewczynek wywodzący się z języków indyjskich.

38. Takszwi:

Jeśli wolisz tradycyjne znaczenie, ale z pięknym nowoczesnym brzmieniem, Takshvi może być dobry. Takshvi to nikt inny jak Bogini Lakszmi.

39. Tamira:

Tamira oznacza magię. Nazwa jest naprawdę świetlista i magiczna z piękną wymową, wyjątkowością i znaczeniem. Co myślisz?

40. Tanashvi:

Tanshvi lub Tanashvi oznacza błogosławieństwo dla bogactwa i bogactwa. Nazwa nie jest powszechnie spotykana, co czyni ją idealną dla rodziców, którzy chcą nowego imienia.

41. Tanisha:

Tanisha nie jest nową nazwą, która występuje w stanach północnych Indii. Imię Tanisha oznacza królową wróżek. Z drugiej strony oznacza to również atrakcyjną damę.

42. Taniska:

Taniska lub Tanishka to nowo odkryte imię miłosne dla wielu w stanach południowych Indii. W dzisiejszych czasach zyskuje na znaczeniu, biorąc pod uwagę jego piękne znaczenie i brzmienie. Tanishka oznacza Boginię Złota.

43. Tanmayi:

Tanmayi to żeńska wersja Tanmay. Imiona mają wspaniałe znaczenie, co oznacza ekstazę w językach sanskrytu i telugu.

44. Tansi:

Tansi oznacza piękną księżniczkę. To znowu nowy i uroczy wybór imienia dla dziewczynki.

45. Tanwi:

Tanvi oznacza smukły. Oznacza to również delikatną i piękną duszę.

46. ​​Tapasja:

Tapasya oznacza medytację. Nazwa pochodzi z sanskrytu o intensywnym i głębokim znaczeniu, ale również z piękną wymową.

47. Tara:

Tara jest już popularną nazwą w północnych Indiach. Krótka nazwa czterech liter i urocze znaczenie sprawiają, że jest to klasyczny wybór na wiele lat. Tara oznacza gwiazdę. Symbolizuje również światło, blask i blask.

48. Taruni:

Taruni oznacza młodą dziewczynę. Symbolizuje również młode i młode kobiety. To urocza i urocza nazwa dla dziewczynki pod Purva phalguni nakshatra.

49. Tasia:

Tisya lub Tishya oznacza gwiazdę. Alternatywnie oznacza to również ogień i pomyślność. Nazwa pochodzi z sanskrytu i jest rzadką nazwą.

50. Timita:

Timita lub Timitha oznacza spokój. Imię nie jest jeszcze zbytnio znane i jest doskonałym wyborem dla rodziców, którzy chcą mieć niepowtarzalne i klasyczne imię dla swojego maleństwa.

Unisex imiona dla Purva Phalguni Nakshatra:

51. Taniszk:

Tanishk to urocza nazwa unisex, która może być idealna dla współczesnych niemowląt, zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Imię Tanishk oznacza ukochaną osobę i tę, która wyszła z serca.

52. Tanowie:

Tanu to krótkie i czteroliterowe imię dziecka, które jest idealne dla chłopców i dziewcząt. Imię Tanu oznacza ciało. Oznacza to również smukłość, miękkość i delikatność. Inna pisownia tego samego imienia to Tannu.

53. Monila:

Monil oznacza ptaka. Nazwa jest wyjątkowa i jak dotąd rzadkim wyborem, idealna również dla dziewczynek i chłopców.

54. Tam:

Tam oznacza palmę. Jest to bardzo nowa nazwa i jeszcze nie została znaleziona, co czyni ją bardzo uroczym i słodkim wyborem dla dziewczynek i chłopców.

55. Monty:

Monty to właściwie pseudonim, ale w dzisiejszych czasach możemy znaleźć współczesnych rodziców, którzy nazywają swoje dziecko Monty. Jest to odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, co oznacza górę.

Imiona dla bliźniaków dla Purva Phalguni Nakshatra:

56. Mohal – Modini:

Mohal oznacza miłość. Z drugiej strony Modini oznacza szczęśliwą i pogodną duszę. Są to bliźniacze imiona dla chłopców i dziewczynek pod Purva phalguni nakshatra.

57. Mohanish – Mohanraj:

Mohanish oznacza Pana Krysznę. Oznacza to również atrakcyjność i sympatię. Z kolei Mohanraj oznacza czarujący. Jest to również inne imię Pana Kryszny. Oba są idealnym wyborem dla bliźniaków dla chłopca?.

58. Góra – Mounesh:

Mouna oznacza milczenie. Mounesh oznacza również ciszę. Oznacza to również istotnego boga. Są to wybory bliźniaczych dziewczynek i chłopców pod Purva phalguni nakshatra.

59. Taarika – Taarini:

Taarika i Taarini są uroczymi rymowanymi imionami bliźniaczek pod Purva phalguni nakshatra. To oznacza gwiazdę. Z drugiej strony Taarini oznacza zbawiciela, a także inne imię bogini Durgi i bogini Parwati.

60. Tamanna – Tamalika:

Tamanna to urocze imię dla dziewczynki, które oznacza pragnienie, ambicję i życzenie. Tamika to także imię dla dziewczynki, co oznacza rzekę. Są to urocze i ładne wybory imion dla dziewczynek bliźniaczych.

Mamy nadzieję, że podobało Ci się czytanie tych uroczych i znaczących imion dla dzieci Purva phalguni nakshatra. Są mieszanką tradycyjnych, nowoczesnych, hipnotyzujących i unikalnych, rzadkich nazw. Powiedz nam, jaki jest Twój ulubiony wybór! Kochamy Cię usłyszeć!

Zastrzeżenie:

Wszystkie nazwy podane powyżej mają swoje znaczenie w kontekście i czasie. Te znaczenia i symbole mogą się zmieniać w zależności od różnych kultur, krajów, regionów i języków. Radzimy przeprowadzić szeroko zakrojone badania przed zrozumieniem kilku interpretacji związanych z nazwą.