Swathi Nakshatra jest piętnastą gwiazdą spośród wszystkich 27 nakshatr w astrologii. Jeśli twoje dziecko urodzi się, gdy księżyc jest w tej gwieździe, ta lista imion dla dzieci Swati nakshatra może być pomyślna dla malucha. Nazwy zaczynają się szczególnie od sylaby początkowej dla nakszatry. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć sensowną i nowoczesną nazwę, czy krótką i uroczą nazwę, a nawet tradycyjną nazwę, a my przygotowaliśmy specjalną listę imion dla dzieci Swathi nakshatra specjalnie dla Ciebie.

Swati Nakshatra imiona dla dzieci

Przyjrzyjmy się więcej o cechach Swathi nakshatra i uroczych imionach Swati nakshatra dla noworodków.

Swathi Nakshatra i charakterystyka:

Swathi nakshatra jest 15. z 27 wszystkich nakshatr w hinduskiej astrologii. W znaku zodiaku Waga waha się od 6,40 do 20 stopni. Mówi się, że urodzeni pod nakszatrą Swathi są artystyczni i bardzo kreatywni. Termin swati oznacza pierwszą kroplę deszczu, a osoby urodzone w tej gwieździe mają podobne cechy, jak jej znaczenie. Są pełne myśli, wyrażeń, wiedzy i pewności siebie. Te osoby współczujące i łagodne istoty, szczęśliwe i wesołe. Są też bardzo niezależni i spontaniczni, uwielbiają być wyjątkowi, próbować nowych rzeczy.

Teraz zobaczmy najpiękniejsze i najbardziej znaczące nazwy Swati natchathiram przed nami.

Litera/sylaba nazwy Swati Nakshatra:

Jeśli twoje dziecko urodziło się w nakszatrze Swathi, uważa się za pomyślne, jeśli jego imię zaczyna się od następujących sylab:

Ru, roo, re, ro, ta, taa

Jeśli sprawdzasz sylaby nazw zgodnie z padami:

  • Swati nakshatra 1st pada imiona zaczynają się od Ru.
  • Swati nakshatra 2 imiona pada z Re.
  • Nazwy trzeciej pada Swati nakshatra zaczynają się od Ro.
  • Swati nakshatra 4 imiona pada z Ta.

Imiona dla dzieci na Swati Nakshatra 2020:

Oto lista najpiękniejszych i najbardziej znaczących imion gwiazd Swathi dla małych noworodków.

Nazwy chłopca Swathi Nakshatra:

1. Reeyansh:

Reeyansh to urocze i nowoczesne imię dla chłopca z tak uroczą wymową. Nazwa Reeyansh oznacza pierwszy promień światła słonecznego. Pochodzi z języka hindi.

2. Odśwież:

Renesh oznacza Pana miłości. Ten jest jednym z uroczych imion ze Swati Nakshatra i jest nową i nowoczesną nazwą, ale ma piękne i eleganckie znaczenie. Co myślisz o tych imionach swati natchathiram??

3. Rohtasz:

Rohtash oznacza gwiazdę. Nazwa jest krótką i uroczą rzadką nazwą chłopca o jasnym i olśniewającym znaczeniu, czy to nie fajne?.

4. Romesz:

Romesz to nikt inny jak Pan Wisznu. Oznacza to również Boga Pana Ramy. Jest to nowa nazwa, a mimo to ma tradycyjne, piękne znaczenie dla chłopców w nakshatra Swa Swati.

5. Romit:

Romit to rzadkie imię. Oznacza to cieszenie się lub chłodzenie. To bardzo swobodna i stylowa nazwa do wypróbowania dla współczesnych młodych rodziców.

6. Ronit:

Ronit lub Ronith to popularna, ale urocza i klasyczna nazwa dla wielu stanów północnych Indii. Ronith oznacza ozdobę. Nazwa oznacza również urok, śpiew i blask.

7. Roopesz:

Roopesh to nazwa wywodząca się z hindi i sanskryckiego słowa roop, które oznacza piękno lub strukturę. To oznacza Pana piękna. To klasyka wśród męskich imion Swati nakshatra.

8. Rohtak:

Rohtak oznacza słońce. Jest to nowa i nadchodząca modna nazwa, która pojawia się w dzisiejszych czasach dla chłopców do wypróbowania.

9. Rohan:

Rohan jest dość powszechnym wyborem dla chłopców w Indiach, ale jak dotąd jest to klasyczny. Oznacza kwitnienie i wznoszenie się lub wznoszenie. Imię to jest również innym imieniem Pana Wisznu.

10. Roshan:

Roshan w językach indyjskich oznacza światło lub rzecz, która wytwarza światło. Znowu jest urocza, ale bardzo często spotykana w Indiach to urocza nazwa.

11. Ruaan:

Ruaan oznacza miękki. Początki tej nazwy nie są jeszcze dobrze ugruntowane, ale jest to urocze krótkie i urocze imię dla chłopca dla Swati nakshatra. Co myślisz?

12. Rubin:

Rubin w językach indyjskich oznacza jasny. Symbolizuje również światło, blask i żywiołowość. To bardzo rzadkie i hipnotyzujące imiona dla chłopców Swati nakshatra Tula Rashi.

13. Ruchir:

Ruchir jest bardzo rzadkim i odświeżającym unikalnym imieniem dla chłopca. Oznacza piękną, przyjemną, genialną, a także bardzo mądrą istotę.

14. Rudra:

Rudra to bardzo tradycyjne, a jednocześnie bardzo odważne imię chłopca. Imię Rudra oznacza przerażający i taki, który się nie boi. Jest to również inne imię dla Pana Shivah.

15. Ruhan:

Ruhan to urocze pięcioliterowe imię chłopca na nowoczesnej liście nazwisk. Oznacza miłą, serdeczną duszę. Nazwa również alternatywnie symbolizuje współczującą i ciepłą istotę.

16. Rupan:

Rupan oznacza piękną osobę. Nazwa pochodzi z języka hindi, a mimo to jest uroczą i niezwykłą rzadką nazwą chłopca do wyboru dla urodzonych w Swati nakshatra.

17. Ruszant:

Rushanth to piękne i piękne imię chłopca. To znaczy księżyc. Nazwa alternatywnie symbolizuje również urok, piękno i blask. To urocze imiona dla chłopców dla Swati nakshatra.

18. Rutisz:

Ruteesh nie jest zbyt często spotykaną nazwą w Indiach. ruteesh oznacza króla wszystkich pór roku. Co myślisz o tych imionach gwiazd swathi??

19. Ruthvik:

Ruthvik to piękne i powszechnie spotykane nazwy telugu Swati nakshatra. Jest to jednak klasyczny i wiecznie zielony wybór, który nigdy nie może być nudny. Ruthvik oznacza świętego. Jest to również inne imię Pana Śiwy. Inne odmiany nazwy to Ruthwik i Rutvik.

20. Ruzal:

Ruzal oznacza delikatny i miękki. Nazwa pochodzi z języka urdu i perskiego; jest to jednak rzadka i pięknie brzmiąca nazwa dla chłopców w Swati nakshatra.

21. Rutuveg:

Jeśli chcesz mieć zupełnie nową i bardzo odważną nazwę, Rutuveg może być dobrym, nowoczesnym i współczesnym wyborem. Rutuveg oznacza zamiar.

22. Rudramurthy:

Rudramurthy to nikt inny jak Pan Śiva. Jeśli chcesz mieć bardzo tradycyjną nazwę, może to być dobry wybór dla dzieci urodzonych w Swati nakshatra.

23. Rounak:

Ronak lub Rounak oznacza świecić i świecić. Symbolizuje również szczęście. Ta nazwa Tula Rashi Swati nakshatra pochodzi od hindi słowa Rounak.

24. Rudraksz:

Rudraksh to kolejne urocze tradycyjne imię dla chłopca, ale o tak odważnym znaczeniu. Rudkrasz to oczy Pana Śiwy, co oznacza odważną i zaciekłą osobę. Jest to wspólne nazwy Swati nakshatra w języku tamilskim.

25. Rujul:

Rujul oznacza uczciwość i prawdę. Jest to nowy i rzadki wybór imienia dla chłopca. To nowe i nadchodzące modne nazwy Swati nakshatra malajalam.

Nazwy dziewczynek Swati Nakshatra:

26. Reema:

Reema to urocze imię dla dziewczynki, które jest ładne i piękne w brzmieniu. Imię Reema oznacza Boginię Durgę. To również oznacza fortunę.

27. Reena:

Reena oznacza klejnot jak osoba. Oznacza to również radosne, słodkie i jasne. To rzadkie, a jednocześnie urocze krótkie imiona dla dziewczynek Swathi Nakshatra.

28. Reesha:

Reesha oznacza piórko. Jest to bardzo nowy i współczesny wybór imion dla dziewczynek, wywodzący się z języka hindi.

29. Reetika:

Reetika lub Reethika oznacza radość. Nazwa symbolizuje również przepływ, strumień i prawdomówność. Czy to nie jest piękne w znaczeniu??

30. Rekha:

Rekha to wiecznie zielone i klasyczne indyjskie imię domowe. Jednak nazwa jest zawsze młodzieńcza. Rekha oznacza linię w kilku językach indyjskich, w tym w sanskrycie i telugu.

31. Rewanti:

Revanti lub Revanti oznacza piękną osobę. Sama nazwa jest bardzo urocza i piękna w wymowie. Jest to jedno z najczęstszych imion żeńskich w Swati nakshatra.

32. Rewati:

Revathi to znowu popularne imię dziewczynki. Imię Revathi oznacza bogactwo. Jest to również nazwa gwiazdy i konstelacji. Inne odmiany pisowni nazwy obejmują Rewathi i Revati.

33. Rohita:

Rohita lub Rohita oznacza córkę Pana Brahmy. To także blask i blask. Jest to wiecznie zielony wybór na liście imion dziewczynek dla Swati nakshatra.

34. Ronita:

Ronita lub Ronitha to genialna osoba. Nazwa jest kobiecą odmianą imienia Ronit, którą widzieliśmy wcześniej, a także oznacza radość, pieśń i upiększenie.

35. Pokój:

Jeśli chcesz mieć nowoczesną nazwę, ale bardzo tradycyjne znaczenie, Rooma może być idealna. Rooma oznacza Boginię Lakszmi.

36. Roopali:

Roopali to obecnie modna i znana nazwa. To znaczy ładna i piękna. To urocze i ładne imiona dla dziewczynek swathi natchathiram.

37. Roszna:

Roshna to bardzo urocza północno-indyjska dziewczynka wywodząca się od hinduskiego słowa Roshan. To znaczy światło i świeci.

38. Rubin:

Ruby to nazwa klejnotu i kamienia. Symbolizuje również osobę podobną do klejnotu, cenną i jest krótką i uroczą, ładną dziewczynką dla Swati nakshatra.

39. Ruchira:

Ruchira w językach indyjskich znaczy piękna. Oznacza również przyjemny, szczęśliwy stan umysłu i genialną istotę. Inną odmianą nazwy jest Rucira.

40. Rudrani:

Rudrani to inne imię bogini Parwati, żony Rudry, czyli Śiwy. Nazwa ma bardzo ostre i odważne znaczenie.

41. Ruha:

Ruha to bardzo krótkie i urocze czteroliterowe imię dziewczynki. Imię Ruha oznacza słodkie i ładne.

42. Ruhi:

Jeśli chcesz mieć inną uroczą i uroczą ładną dziewczynkę, Ruhi to jest. Bardzo nam się podoba, jak brzmi to słowo i nazwa. Ruhi oznacza duszę, kwiat i tego, który dotyka serca. Czy to nie jest piękne??

43. Rujutha:

Rujuta lub Rujutha oznacza uczciwość i prawdomówność. Nazwa jest rzadkim, a jednocześnie bardzo znaczącym i ładnym imieniem dla dziewczynek w Swati nakshatra.

44. Rukmini:

Rukmini to nikt inny jak Bogini Lakszmi. To bardzo powszechna i często spotykana nazwa w Indiach.

45. Ruparna:

Ruparna znowu znaczy piękna. Nie jest to zbyt pospolite imię, ale o tak ładnym znaczeniu.

46. ​​Rushika:

Jeśli wolisz tradycyjną nazwę, ale bez tradycyjnego brzmienia, Rushika może być dobrym wyborem. Ruskhika oznacza duszę, która ma błogosławieństwo Pana Sivah.

47. Ruthika:

Ruthika lub Ruthikha oznacza Boginię Parwati. Oznacza to również współczującą i ciepłą istotę.

48. Ruwia:

Całkiem kochamy imię Ruvya. Ruvya oznacza porę roku i pogodę. To bardzo urocza i nowoczesna, niezwykła nazwa.

49. Ruthwika:

Ruthvika to znowu tradycyjna nazwa, ale niezbyt często spotykana. Imię Ruthvika oznacza mowę.

50. Ruszali:

Rushali oznacza osobę, która jest bystra i bystra. Nazwa alternatywnie oznacza również osobę znającą się na rzeczy i mądrą.

Imiona dla dzieci unisex dla urodzonych w Swati Nakshatra:

51. Rusham:

Rusham to rzadkie imię unisex dla dzieci w Swati nakshatra. Można to nazwać dla chłopców i dziewcząt. Rusham oznacza osobę spokojną i spokojną.

52. Rutu:

Rutu w kilku językach indyjskich dosłownie przekłada się na pory roku. Nazwa może być idealna zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt w Swati nakshatra.

53. Ruzal:

Ruzal oznacza osobę delikatną. Symbolizuje również łagodną istotę. To dość współczesna nazwa wariantu, która nie jest powszechnie spotykana.

54. Rukmi:

Rukmi to bardzo tradycyjne imię dla dzieci zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Oznacza Pana Krysznę. To inna nazwa dla Rukhmini.

55. Roshan:

Wielu słyszało Roshan jako imię małego chłopca, ale to dobre imię dla dziewczynek. Roshan oznacza światło i iluminację.

Bliźniacze imiona dla niemowląt w Swati Nakshatra:

56. Rebha – Rechal:

Rebha i Rechal są bliźniaczymi imionami dla dziewczynek. Imię Rebha oznacza osobę, która śpiewa. Oznacza to również wielbicieli Pana Śivy. Rechal oznacza niewinną osobę.

57. Reet – Reeta:

Reet i Reeta mają rymowane i bliźniacze imiona dla chłopca i dziewczynki. Nazwa Reet oznacza jaśmin. Oznacza również dostatni i kojący. Reeta oznacza perłę. Oznacza to również cenne.

58. Rena – Renaud:

Rena to imię dla dziewczynki, co oznacza uroczą i klejnot. Symbolizuje również radosną osobę. Renaud oznacza mądrego i potężnego, to urocze imię dla chłopca. Są to zarówno wybory dla bliźniaków dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

59. Rev – Rethesh:

Rev oznacza poruszanie się, a także to inna nazwa rzeki Narmada. Rethesh jest Panem pór roku. Są to idealne wybory imion dla bliźniaków dla dzieci.

60. Rutesz – Rutajit:

Rutesh oznacza król pór roku. Rutajit oznacza zdobywcę prawdy. Oba są nowoczesnymi i unikalnymi pomysłami na bliźniacze imię dla chłopca?.

Te imiona Swati nakshatra są idealną mieszanką uroczych i najbardziej współczesnych wyborów imion. Mamy nadzieję, że znalazłeś tutaj odpowiednie dopasowanie dla swojego malucha. Daj nam znać, które imię najbardziej Ci się podobało; kochamy cię słyszeć.

Zastrzeżenie:

Wszystkie nazwy podane powyżej mają swoje znaczenie w kontekście i czasie. Te znaczenia i symbole mogą się zmieniać w zależności od różnych kultur, krajów, regionów i języków. Radzimy przeprowadzić szeroko zakrojone badania przed zrozumieniem kilku interpretacji związanych z nazwą.