Zastanawiasz się, jak nazwać swoje małe noworodek? Dla tych, którzy wierzą w hinduską mitologię i wierzenia, wyrównanie gwiazd i konstelacje księżyca odgrywają główną rolę w nazywaniu dziecka. Jeśli twoje dziecko urodziło się pod Ashlesha Nakshatra, mamy tutaj imiona dla dzieci Ashlesha Nakshatra. W tej serii mówimy wszystko o gwieździe, cechach charakterystycznych i idealnych imionach pod nakshatra.

ashlesha nakshatra imiona dla dzieci

Przejdźmy więc dalej i dowiedzmy się więcej o znaczących, uroczych i nowoczesnych imionach Ashlesha Nakshatra dla chłopców i dziewcząt.

Ashlesha Nakshatra i charakterystyka:

Ludzie urodzeni w Ashlesha Nakshatra są znani z tego, że są zawsze w ruchu i mają odważną postawę. Wiadomo, że są odważni, poważnie traktują przygody, a także mają skłonność do wyborów, które są niepożądane lub trudne. Osoby urodzone pod Ashlesha Nakshatra miewają napady gniewu i znane są z tego, że są również dobrymi podróżnikami. Nakshatra waha się od 16,40 do 30 stopni w znaku Raka lub Karkata.

Symbolem Ashelesha Nakshatry jest koło lub zwinięty wąż, a bóstwem jest naga. Ich znak zodiaku to znak raka, a symbolem zwierzęcia jest samiec kota. Teraz przejdźmy dalej i zbadajmy imiona dla dzieci Ashlesha Nakshatra.

Ashlesha Nakshatra nazywa literę/sylabę rozpoczynającą się:

Jakie są właściwe sylaby dla imion Ashlesha Nakshatra na początek? Te dzieci urodzone pod Ashlesha Nakshatra można nazwać po początkowych lub początkowych literach Di, Dee, Du, De, Do, Me, Da.

Ashlesha Nakshatra Imiona dla dzieci z ich znaczeniem 2020:

Zacznijmy i odkryjmy wszystko o uroczych, nowoczesnych, uroczych i znaczących imionach dla dzieci Ashlesha Nakshatra dla chłopców i dziewcząt.

Nazwy chłopca Ashlesha Nakshatra:

1. Dayakar:

Dayakar jest już dość powszechną nazwą w indyjskich gospodarstwach domowych. Imię oznacza kogoś, kto jest współczujący i pełen miłosierdzia. Mówi się, że Dayakar jest również alternatywnym imieniem Pana Śiwa.

2. Dzienny:

Nazwa Dayal w sanskrycie i językach południowoindyjskich oznacza życzliwą osobę i duszę. Inną alternatywną pisownią jest Dayaal. To urocze męskie imiona Ashlesha Nakshatra.

3. Deekshith:

Nazwa Deekshit pochodzi z sanskrytu, co oznacza kogoś, kto jest przygotowany i bardzo zdeterminowany, aby wykonać zadania lub zakończyć zadanie.

4. Denath:

Deenath to teraz nowa i wyjątkowa nazwa. Oznacza Pana Wisznu. Jeśli chcesz mieć imię o tradycyjnym znaczeniu, a mimo to kochasz rzadkie imię, może to być dobry wybór.

5. Deepak:

Deepak to już popularna nazwa, ale jest to klasyczny i ponadczasowy wybór, który nigdy nie wyjdzie z mody. Ta nazwa jest również dość młodzieńcza w wymowie. Deepak oznacza światło i blask.

6. Głębokie:

Nazwa Deepansh pochodzi od słowa deep, co oznacza światło. Deepansh oznacza część światła. To jedno z naszych ulubionych imion Ashlesha Nakshatra dla chłopca.

7. Deependra:

Oto kolejna nazwa odmiany słowa Deep. Deependra oznacza Pana lub Boga Świateł. Jest to już piękne, a także powszechne imię chłopca.

8. Deepjay:

To wyjątkowy i rzadki wybór imienia dla chłopca. Chociaż nazwa pochodzi z języka hindi, Deepjay oznacza kogoś, kto ma piękne imię. z drugiej strony oznacza też osobę, która wszystko wygrywa.

9. Deeraj:

Może być również pisany jako Dheeraj; oznacza osobę, która ma cierpliwość i pocieszenie. Te imiona dla dzieci Ashlesha Nakshatra są znowu popularne, ale urocze.

10. Deewakar:

Diwakar lub Deewakar to znowu indyjska nazwa domowa, szczególnie w stanach południowych Indii. Deewakar oznacza Słońce.

11. Dayada:

Dayada oznacza osobę, która dziedziczy. To nowa nazwa i nowoczesna opcja dla rodziców, którzy chcą mieć niepowtarzalny i odświeżający wybór imienia.

12. Dayashankar:

Imię Dayashankar to inne imię Pana Śiwy. Oznacza miłosierny Pan Śiva. Jest to tradycyjna nazwa o mitologicznym znaczeniu.

13. Głębokie wargi:

Deelip oznacza kogoś, kto ma duże serce lub obrońcę. Jest to znaczący, a jednocześnie wyjątkowy wybór nazwy dla chłopców.

14. Głębokie:

Nazwa Deependu jest nowa. Chociaż pochodzi z sanskrytu i hindi, oznacza jasny księżyc lub blask.

15. Głębokie:

Deepit, lub też pisane jako Deepith, oznacza osobę, która jest namiętna i zawsze łatwopalna. Ten jest uroczym i uroczym imieniem dla dziecka o wyjątkowym znaczeniu.

16. Deepthanshu:

Deepthansu oznacza słońce. Chociaż nazwa jest długa, ma konwencjonalne i tradycyjne brzmienie, ale ma piękne znaczenie.

17. Dayanidhi:

Dayanidhi to skarb lub dom miłosierdzia. Nazwa składa się z dwóch słów: daya i Nidhi. To pochodzi z sanskrytu.

18. Dayasagar:

Dayasagar to znowu dość powszechna nazwa, ale jej znaczenie jest ponadczasowe i zawsze jest klasycznym wyborem. Daya Sagar oznacza kogoś, kto ma morze miłosierdzia.

19. Doondi:

Nazwy Doondi to bardzo wyjątkowy i nowoczesny wybór nazw. Doondi to inne imię Pana Śiwy. To całkiem nowe i rzadkie imiona Ashlesha Nakshatra 4th pada.

20. Deeptiman:

Deeptiman to nowa nazwa dla wielu Indian z północy. Oznacza sławną osobę. Chociaż pochodzenie nie jest jeszcze znane ani ustalone, zdecydowanie dokonuje nowego wyboru nazwy.

21. Deekshin:

Deekshin to znowu nowa nazwa. Oznacza kogoś, kto inicjuje zadanie. Jest to rzadki wybór imienia, idealny dla współczesnych rodziców preferujących unikalne imię.

22. Deerkharoma:

To bardzo tradycyjna nazwa, która wywodzi się z tekstów mitologicznych. Deerkharoma jest jednym z Kaurawów. To są wyjątkowe imiona Ashlesha Nakshatra 3rd pada.

23. Dayaram:

Dayaram oznacza współczucie Rama. Jego nazwa pochodzi od miłości do Lorda Rama i jest nowoczesnym wyborem nazwy, ale o tradycyjnym znaczeniu.

24. Głębokie:

Deepesh wywodzi się z dwóch słów, Deep i eesh, co oznacza Pan światła. Jest to kolejny wariant nazwy z głębokim, jednak jest to stosunkowo nowy wybór o nowoczesnym brzmieniu.

25. Deeprup:

Deeprup lub Deebrub oznacza bogactwo. Nazwa pochodzi z lokalnych języków indyjskich i jest krótką i wymowną, nowoczesną nazwą dla chłopca z wyboru.

Nazwy dziewczynek Ashlesha Nakshatra:

26. Dayanitha:

Może być również pisany jako Dayanita; imię oznacza kogoś, kto jest delikatny, czuły i łagodny. To nowy i nowoczesny wybór nazwy dla rodziców w tym tysiącleciu.

27. Debazer:

Debashree lub Debasri i Debasree to wybór imion dla dziewczynek z północnych Indii. To znaczy jedwab.

28. Deeksza:

Deeksha oznacza kogoś, kto jest zdeterminowany, a także oznacza inicjację. To żeńskie imię Ashlesha Nakshatra to urocza i urocza nazwa dla dziewczynki, głównie w stanach południowych Indii.

29. Daya:

Jest to krótka i urocza czteroliterowa nazwa dla córeczki. Daya oznacza miłosierdzie w sanskrycie i językach południowoindyjskich.

30. Deekshikha:

Deekshika lub Deekshikha oznacza osobę, która zawsze jest rozmowna. To rzadki, a jednocześnie piękny wybór imienia dla dziewczynki

31. Deena:

Nazwa Deena pochodzi z sanskrytu, co oznacza Boską lub wielką duszę. Wśród kilku imion dla dziewczyny w Ashlesha Nakshatra ta jest urocza i nowoczesna.

32. Deepa:

Jest to ponownie popularny wybór nazwy gospodarstwa domowego w kilku stanach indyjskich. Deepa w kilku indyjskich językach oznacza lekką i błyszczącą. Nazwa symbolizuje również nadzieję, blask i blask.

33. Deepabali:

Deepabali pochodzi z Bengalu i północno-wschodniej części Indii, co oznacza rząd lub szereg lamp i świateł. Inną odmianą nazwy jest Deepali.

34. Deepakszi:

Imię Deepakshi oznacza osobę o jasnych oczach lub pięknych oczach. Nazwa pochodzi od dwóch słów: Deepa i akshi. To piękne imiona dla dziewczynek dla Ashlesha Nakshatra.

35. Deepana:

Nazwy Deepana to tradycyjny wybór nazw, ale klasyczny i pięknie brzmiący. Deepana oznacza rozświetlanie.

36. Deepashikha:

Deepashika lub Deepashiki oznacza płomień lub lampę. Ta nazwa jest rzadka i nie jest jeszcze powszechnie spotykana w Indiach, ale ma piękne znaczenie.

37. Deepika:

Deepika to już popularne nazwisko w Indiach. Jest jednak klasyczna i piękna, co oznacza małą lampkę lub lampkę.

38. Deepjyothi:

Nazwa Deepjyothi wywodzi się z sanskrytu, gdzie głębokie oznacza lampę, a Jyothi oznacza światło. Nazwa symbolizuje światło lampy.

39. Deepakala:

Deepakala oznacza wieczorne słońce lub wieczorne promienie. To artystyczny i kreatywny, piękny wybór nazwy.

40. Głęboka:

Deepna to alternatywne imię bogini Lakszmi. Jest to tradycyjna nazwa oznaczająca wybór, ale z pięknym, unikalnym nowoczesnym brzmieniem.

41. Deepthika:

Deepthika lub Deeptika oznacza wiązkę światła. Jest to znaczący i hipnotyzujący wybór dla tych, którzy wolą uroczą, a jednocześnie swobodną nazwę.

42. Deesha:

Deesha w sanskrycie oznacza kierunek lub ścieżkę. Nazwa jest dość rzadka i nie jest powszechnie spotykana, ale brzmi pięknie, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla współczesnych rodziców.

43. Deeshna:

Deeshna oznacza ofiarowanie lub prezent. Ta nazwa ponownie jest nowoczesnym wyborem o pięknym znaczeniu.

44. Deetya:

Deetya oznacza odpowiedzi na modlitwy. To nowoczesna nazwa i znowu bardzo rzadka. A jednak jest krótki i piękny w wymowie. Nazwa pochodzi z sanskrytu. Inną odmianą pisowni jest Deethya.

45. Deeta:

Deeta to inne imię bogini Lakszmi.

46. ​​Deevena:

Deevena oznacza błogosławioną lub szczęśliwą duszę. Oznacza to również osobę, która przypomina boską moc.

47. Deevitha:

Deevitha dosłownie tłumaczy się na Boską moc. Pochodzi z sanskrytu i jest kusząco pięknym wyborem.

48. Głębokie:

Jest to popularna nazwa ponownie w Indiach, ale jest to klasyczny wybór nazwy. Deepthi oznacza płomień lub blask i połysk. Symbolizuje również blask, blask i piękno.

49. Deepanwitha:

Deepanwitha oznacza światła lub lampy festiwalu Diwali. To dość świąteczny wybór imienia dla dziewczynek.

50. Deempal:

Deempal to rzadki wybór imienia północnoindyjskiego dla niemowląt. Oznacza kogoś z czerwonymi policzkami lub uśmiechniętymi policzkami.

Unisex imiona dla niemowląt Ashelesha Nakshatra:

51. Głębokie:

Deepal oznacza kogoś, kto jest pełen uroku i światła. To urocza i urocza nazwa unisex zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt.

52. Deepu:

Nazwa Deepu może być idealna zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. To znaczy błyszczeć, świecić i promieniować. To są piękne nazwy Ashelsha Nakshatra 1st pada.

53. Dayasara:

Dayasara oznacza osobę, która jest zawsze miła. Oznacza życzliwą duszę. To może być idealna, a jednocześnie znacząca nazwa dla dziewcząt i chłopców.

54. Deepani:

Deepani ponownie jest idealnym wyborem dla chłopców i dziewcząt. Oznacza blask, pasję i błyskawicę.

55. Dayanishee:

Dayanish oznacza osobę, która jest jak święta. To także miłosierna dusza. Jest to tradycyjny, ale rzadki wybór imienia dla chłopców i dziewcząt.

Bliźniacze imiona dla dzieci dla Ashlesha Nakshatra:

56. Dayakara – Dayalan:

Dayakara oznacza Pana Śivę, a także osobę, która jest współczująca. Dayalan oznacza osobę o nadprzyrodzonych mocach. Są to piękne, nowoczesne wybory dla bliźniaków dla niemowląt.

57. Dayanitha – Dayaram:

Dayanitha oznacza miłosierną dziewczynę. Dayaram znowu ma to samo znaczenie. Są to wybory bliźniaczych dziewczynek i chłopców. Są to piękne imiona ashlesha nakshatra Karkataka rashi.

58. Deelip – Deempal:

Deelip oznacza obrońcę lub hojną osobę. Deempal to imię małej dziewczynki, które oznacza piękne policzki. Oba są bliźniaczymi imionami dla chłopca i dziewczynki?.

59. Deepa Lakshmi – Deepa Kala:

Oba imiona bliźniaczych dziewczynek zaczynają się od słowa Deepa. Deepa Lakshmi oznacza światło, a także bierze się za Boginię Lakshmi. Deepa Kala to wieczorne światło lub tablica lamp.

60. Deeptimoy – Deepthimoyee:

Oba są bliźniaczymi chłopcami i dziewczynkami. Deepthimoy oznacza lśniący. To samo ma znaczenie Deepthimoyee.

Mamy nadzieję, że dzięki tym imionom i pomysłom dla dzieci Ashlesha Nakshatra znalazłeś właściwy i idealny dla swojej małej gwiazdy. Są to wymowna mieszanka tradycyjnych i nowoczesnych nazw z uroczą symboliką. Daj nam znać, który jest twoim ulubionym; kochamy cię słyszeć.

Zastrzeżenie:

Wszystkie nazwy podane powyżej mają swoje znaczenie w kontekście i czasie. Te znaczenia i symbole mogą się zmieniać w zależności od różnych kultur, krajów, regionów i języków. Radzimy przeprowadzić szeroko zakrojone badania przed zrozumieniem kilku interpretacji związanych z nazwą.