Uważa się, że wśród 28 nakshatr osoby urodzone w ramach określonej nakshatra mogą wieść pomyślne i szczęśliwe życie, jeśli ich imiona są dopasowane do ich konkretnych. W przypadku, gdy Twoje dziecko urodziło się pod pushyami nakshatra, dzisiaj mamy listę imion dla dzieci pushyami nakshatra, które pomogą Ci wybrać właściwe i idealne imię dla malucha.

Pushyami nakshatra imiona dla dzieci

Wszyscy chcemy idealnie uroczej i znaczącej nazwy dla naszej małej gwiazdy, a dzięki naszej specjalnie opracowanej liście mamy nadzieję, że znajdziesz odpowiednie imiona dla dzieci. No to ruszamy!

Pushyami Nakshatra i charakterystyka:

Uważa się, że dzieci pushyami nakshatra są zawsze szczęśliwe i dostarczają szczęścia innym wokół siebie. Mówi się również, że te radosne istoty są stabilne w umyśle, szanowane w społeczeństwie i zawsze są wstępnie zaplanowane z miękkim i łagodnym zachowaniem. Pushya nakshatra ma objawy raka od 3,20 do 16,40. Nakshatra oznacza kogoś, kto odżywia i daje.

Podczas gdy pushya nakshatra Rashi to rak, symbolem zwierzęcia jest koza. Odkryjmy więcej o idealnych imionach i początkowych literach dla tych dzieci urodzonych pod pushya nakshatra.

Pushya Nakshatra Nazwy zaczynające się na literę/sylabę:

Jeśli twoje małe dziecko urodzi się pod pushyami lub pooyam nakshatra, uważa się za dobre i szczęśliwe, jeśli ma na imię Hu, He, Ho, Da. Znajdźmy najlepsze i najpiękniejsze imiona dla dzieci dla pushyami nakshatra.

Pushyami lub Pushya Nakshatra Imiona dla dzieci dla chłopców i dziewcząt:

Zacznijmy, a my zebraliśmy najnowsze, nowoczesne, znaczące i urocze imiona dla dzieci urodzonych pod Pushya nakshatra. Oto nasza najlepsza lista imion dzieci Pushya Nakshatra.

Pushyami Nakshatra Baby Boy Imiona:

1. Heeran:

Nazwa Heeran pochodzi od hinduskiego słowa heer, które oznacza diament. Heeran dosłownie tłumaczy się na kogoś, kto jest jak diament, Władca diamentów.

2. Hema Chandra:

Nazwa Hema Chandra jest popularna w południowych Indiach i stanach mówiących po telugu. Hema Chandra oznacza Złoty Księżyc. Te nazwy pushyami nakshatra w języku telugu są popularnymi, ale nowoczesnymi i młodzieńczymi męskimi imionami Pushya nakshatra do wypróbowania.

3. Hemadri:

Nazwa Hemadri ma tradycyjne znaczenie, ale brzmi elegancko i uroczo. Hemadri to nikt inny jak Pan Gór. Czy to nie fajne??

4. Hemant:

Jest to teraz kolejna popularna nazwa w Indiach i była jednym z najbardziej lubianych wyborów w ciągu ostatnich dwóch dekad. Hemant pochodzi z języków hindi i sanskrytu, co oznacza Lord Budha i Gold, oba!

5. Hemraj:

Hemraj, również odmiana Hemaraj, oznacza Króla Złota. To urocza i piękna, znacząca nazwa do sprawdzenia. Wśród wielu imion dla niemowląt dla Pushya Nakshatra, jest to jedno z najbardziej popularnych obecnie.

6. Hetansz:

Dla rodziców, którzy kompletnie szukają nowego, rzadkiego i niepowtarzalnego imienia, oto jesteśmy. Hetansh oznacza wschodzące słońce. Nazwa symbolizuje również osobę, która zawsze rośnie w życiu.

7. Hetvik:

Hetvik to takie urocze i piękne imię. Hetvilk oznacza Pana Śiwę. Te imiona Pushya nakshatra dla chłopca mają tradycyjne i piękne znaczenie, ale z nowoczesną wymową.

8. Hunar:

Hunar w hindi dosłownie oznacza kogoś, kto jest uzdolniony i ma dobre cechy.

9. Hej:

Napisane również jako Hayat, oznacza życie lub obecność życia. Symbolizuje także istnienie. To takie intensywne i urocze imię; co myślisz?

10. Hari Kiran:

Imię Hari Kiran ma wiele znaczeń i denotacji. Hari Kiran zasadniczo oznacza Pana Wisznu. Jednak nazwa symbolizuje również promień światła, nadziei, blasku i nadanego blasku. Kochamy całą esencję i znaczenia.

11. Harviner:

Harvinder, który można również zapisać jako Harwinder, oznacza Boga Niebios. Jest to tradycyjny wybór imienia dla chłopców urodzonych pod pushyami nakshatra.

12. Hemina:

Hemin to teraz nowa i rzadka nazwa. Chociaż jego początki nie zostały jeszcze ustalone, Hemin oznacza spokój, spokój i kogoś, kto jest cichy lub kocha spokój.

13. Hemisz:

Hemish znowu to współczesna nazwa. Hemish, wywodzący się z lokalnych języków północnoindyjskich, oznacza Pana całego świata lub Boga Ziemi. Niewielu jeszcze zna to imię, co sprawia, że ​​jeszcze piękniej jest nazywać naszego malucha tak nowym imieniem.

14. Harvir:

Harvir oznacza wojownika Boga. Symbolizuje także tego, kto broni Pana, boskiej mocy i obrońcy. Ci, którzy chcą tradycyjnej i błogiej nazwy z nowoczesną, rzadką, unikalną wymową, mogą spróbować tego.

15. Harman:

Nazwa Harman od dziesięciu lat zyskuje na popularności, zarówno ze względu na jej piękne znaczenie, jak i wymowę. Harman oznacza ukochaną osobę każdego. Pochodzi z języków indyjskich.

16. Humir:

Humair to osoba, której twarz jest czerwona. Chociaż samo znaczenie jest całkiem nowe i wyjątkowe w scenariuszu indyjskim, nazwa symbolizuje również rozkwit. Uważa się, że jest inspirowany nazwami z Bliskiego Wschodu.

17. Hetasz:

Imię Hetash symbolizuje kogoś, kto jest pełen energii lub zawsze w ruchu. Nazwa pochodzi w języku hindi i jest nową i rzadką nazwą do wypróbowania.

18. Heetraj:

Heetraj oznacza ukochanego króla lub radżę ludzi. Symbolizuje również kogoś, kto zawsze ma najlepsze życzenia. Imię jest nowe na liście imion dla dzieci.

19. Hemang:

Nazwa Hemang pochodzi z języka hindi i oznacza osobę, która ma lśniące ciało lub skórę. To urocze i wyjątkowe imię świeżego chłopca do sprawdzenia.

20. Hurditya:

Nazwa Hurditya jest nowa, a jej pochodzenie nie zostało jeszcze ustalone. Jednak Hurditya oznacza radosną i szczęśliwą, błogą osobę.

21. Heyansh:

Nazwa Heyansh zyskuje na popularności dopiero od kilku lat. To takie pięknie brzmiące i urocze imię. Heyansh oznacza kawałek serca. To jest teraz coś wyjątkowego, prawda?!

22. Hetaksz:

Imię Hetaksh oznacza istnienie miłości. Głębia i intensywne znaczenie nazwy sprawiają, że jest piękna, a także wyjątkowość i rzadkość w wyborze.

23. Hemkar:

Hemakr lub Hemkar oznacza Pana Bogactwa. Dla tych, którzy chcą mitologicznej i tradycyjnej nazwy, może to być doskonały wybór, ponieważ nie jest powszechna, ale ma z nią piękny związek.

24. Hemansz:

Hemansh oznacza część lub kawałek złota. Nazwa kojarzy się również z drogocennym dziełem, częścią miłości i czyjegoś życia.

25. Heramb:

Kolejna wyjątkowa i rzadka nazwa pochodzi z Indii. Heramb oznacza kogoś, kto jest szanowany w społeczeństwie.

Nazwy dziewczynek Pushyami Nakshatra:

26. Hema:

Imię Hema jest jednym z popularnych nazwisk domowych w Indiach. Hema oznacza złote lub złote kobiety. Te imiona dla dziewczynek dla Pushya Nakshatra to klasyczne i ponadczasowe imię, które można wypróbować nawet dzisiaj.

27. Heera:

Heera w hindi dosłownie oznacza diament. Imię symbolizuje kogoś, kto jest jak diament lub cenna osoba. Piękne znaczenie, czyż nie?!

28. Hej:

W dzisiejszych czasach jest to nowa nazwa, która jest rzadka i wyjątkowa. Heeya oznacza serce. Pochodzenie nazw nie jest jeszcze znane, ale należy do najrzadszych i najrzadszych nazw w dzisiejszych czasach.

29. Hemalatha:

Hemalatha to znowu dość powszechna nazwa w Indiach od dziesięcioleci, co oznacza złote pnącze lub złotą winorośl. To żeńskie imię Pushya nakshatra ma takie piękne i piękne znaczenie, prawda?!

30. Hemani:

Nazwa Hemani jest obecnie nowoczesnym wyborem dla wielu rodziców, ale ma znaczenie i tradycję. Hemani jest boginią Parvathi, boginią gór.

31. Hemawati:

Hemavathi, które można również zapisać jako Hemavathy lub Hemavati, to imię bogini Parwati. Niektórzy wierzą również, że Hemavathi jest boginią Lakszmi. Jednak oba znaczenia są pomyślne!

32. Hetika:

To nowoczesny i niepowtarzalny, odświeżający wybór dla nowoczesnych rodziców. Hetika oznacza promienie słoneczne, a także symbolizuje światło, jasność i miłość. Te imiona pushya nakshatra dla dziewczynki pochodzą z języka hindi.

33. Huemisza:

Huemisha to dość rzadkie i nowe imię. Oznacza to Boginię Saraswati. Nazwa symbolizuje również kogoś, kto jest inteligentny i mądry. Inne odmiany nazw i pisowni tutaj to Humisha, Humshikaa i Humsiha.

34. Huwiszka:

To urocza i ładnie brzmiąca urocza nazwa. Huvishka oznacza obietnicę. Symbolizuje także kobietę, która ma boskie cechy. Pochodzenie nie jest jeszcze znane, ale uwielbiamy intensywne znaczenie z nim związane. Co myślisz o tych imionach Pushya nakshatra karka rasi??

35. Heemanshi:

Nazwa Heemanshi pochodzi od dwóch słów: Hema i anshi. Heemanshi oznacza część śniegu. To całkiem nowa i cudowna nazwa do wypróbowania, prawda??

36. Hejal:

Nazwa Hejal jest bardzo nowa i jak dotąd niespotykana. Chociaż pochodzenie nie jest dobrze ugruntowane, Hejal oznacza owoc. Jeśli wolisz nazwać bardzo nowe i unikalne imię, które nigdy nie jest słyszane, może to być dobre.

37. Hemadrika:

Hemadrika oznacza kroplę śniegu. Podczas gdy Hema oznacza śnieg, nazwa jest wariantem w całej sferze nazw w nim.

38. Hemanthi:

Nazwa Hemanthi w sanskrycie dosłownie przekłada się na zimę lub wczesną zimę. Jest to jedna z nazw sezonów o pięknym znaczeniu.

39. Hetwi:

Jest to nowa i nadchodząca urocza krótka nazwa, która jest preferowana w pasie północnych Indii. Hetvi oznacza miłość. Taka krótka nazwa, ale o intensywnym znaczeniu, czyż nie?.

40. Hesza:

Hesha oznacza pełną istotę. Chociaż pochodzenie nie zostało jeszcze wyprowadzone, ponownie jest wśród uroczych, znaczących i krótkich nazw.

41. Haadiya:

Nazwa Haadiya nie jest indyjską nazwą pochodzenia, ale wielu woli tę w dzisiejszych czasach ze względu na proste, ale intensywne znaczenie. Hadiya lub Haadiya oznacza dar lub prawość.

42. Heni:

To znowu czteroliterowa urocza i bardzo krótka, łatwa nazwa do wypróbowania. Heni oznacza koronę lub istotę królewską. Symbolizuje również kogoś, kto jest współczujący i troskliwy.

43. Henal:

Henal symbolizuje Boginię lub władcę bogactwa i piękna. To nowoczesna i współczesna klasyczna nazwa do wypróbowania.

44. Hetsree:

Hetsree pisane również jako Hethsree lub Hetsri, Hetshree oznacza Miłość Boga. To klasyczna i wiecznie zielona nazwa dla dzisiejszego pokolenia dzieci.

45. Homa:

Homa w hindi i innych tekstach religijnych dosłownie oznacza święty ogień. Jest to tradycyjna, a jednocześnie krótka i znacząca nazwa do wypróbowania.

46. ​​Husnija:

Nazwa Husniya nie jest indyjską nazwą pochodzenia, ale znowu, biorąc pod uwagę jej piękną wymowę, wielu obecnie ją preferuje. Husniya oznacza piękną damę. To są piękne imiona pushya nakshatra 1st pada do sprawdzenia.

47. Hetarthi:

Hetarthi oznacza kogoś, kto ma dobry proces myślowy lub osobę myślącą sensownie.

48. Heerkani:

Heerkani dosłownie symbolizuje i przekłada się na osobę podobną do diamentu. Symbolizuje również drogocenną osobę i klejnot.

49. Henna:

Henna to obecnie nowy wybór nazwy. Jednak znaczenie jest dość oczywiste. Henna oznacza mehendi. Symbolizuje również alternatywnie i sugeruje zapach.

50. Holika:

Wreszcie Holika ponownie jest pomyślnym i tradycyjnym wyborem nazwy. Według tekstów religijnych Holika to ogień ceremonialny. Jest to wyjątkowe i znaczące imiona pushya nakshatra 3rd pada do wypróbowania.

Imiona dla dzieci unisex pod Pushya Nakshatra:

51. Hetal:

Nazwa Hetal to nazwa unisex, którą można nadać zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Hetal oznacza kogoś, kto jest zawsze przyjazny dla innych.

52. Hemal:

Napisane również jako Heemal, oznacza górę śnieżną lub górę lodową. To urocze i urocze imię dla chłopców i dziewcząt.

53. Heerwa:

W dzisiejszych czasach jest to wyjątkowy wybór imienia dla dziecka. Heerva oznacza błogosławieństwo. Jest to również jedna z czterech nazw Wed.

54. Hemu:

Nazwa Hemu ponownie oznacza Złoto. Jest to jednak wersja unisex nazwy, która może być idealna zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

55. Hema Sai:

Hema Sai to znowu nazwa unisex. Nazwisko Sai jest tym, co sprawia, że ​​ma charakter unisex, a znaczenie symbolizuje złoto i złoto jak osoba.

Wybór podwójnych imion dla niemowląt dla niemowląt Pushya Nakshatra:

56. Hetav – Hemin:

Imiona Hetav i Hemin to bliźniacze nazwy dla chłopców. Hetav oznacza kogoś, kto zawsze daje miłość. Hemin jest osobą spokojną i spokojną.

57. Hemantshree – Hemantinandan:

Oba są tradycyjnymi bliźniaczymi imionami dla chłopca. Hemantsree oznacza zarówno złoto, jak i pieniądze. HemantiNandan jest synem bogini Parvathi.

58. Heenal – Henitha:

Heenal oznacza Boginię piękna. Z drugiej strony Hertha jest łaską lub wdzięczną istotą. Oba są idealnym wyborem dla bliźniaczych dziewczynek o pięknym znaczeniu.

59. Heidi – Hela:

Heidi to rzadkie i krótkie imię, co oznacza szlachetny gatunek. Hela oznacza nadzieję lub światło księżyca. Oba są dość rzadkimi wyborami imion i mogą być idealnymi imionami dla bliźniaczych dziewczynek.

60. Hetarth – Hetarthi:

Teraz są to rymowane, a także urocze bliźniacze wybór imion dla chłopców i dziewczynek. Palenisko oznacza dystrybutora miłości. Hethharthi to miłość lub ktoś, kto zawsze kocha innych. Teraz oba oznaczają podobne rzeczy, a także są intensywne i urocze. Co myślisz?

Mamy nadzieję, że podobało Ci się odkrywanie tych uroczych imion dla dziewczynek i chłopców Pushyami Nakshatra. Jeśli Twoje dziecko urodziło się pod Pushya Nakshatra, wypróbuj je i wybierz swoją ulubioną.

Zastrzeżenie:

Wskazane jest, aby sprawdzić i zrozumieć znaczenie każdej nazwy w różnych kulturach, regionach, krajach i językach. Ich symbolika i znaczenie różnią się w zależności od języka, dlatego prosimy o przeprowadzenie dogłębnych badań przed sfinalizowaniem nazwy.