Jeśli chcesz nazwać swoje maleństwo zgodnie z hinduską astrologią i wyrównaniem gwiazd, konstelacjami księżyca, uważa się, że jest to pomyślne, jeśli zastosujesz wzór nazewnictwa zgodnie z pewnymi sylabami początkowymi. Dzisiaj pomożemy ci z imionami Chitra nakshatra dla tych małych dzieci urodzonych pod tą gwiazdą. Chitra Nakshatra jest 14 gwiazdą w 27 nakshatras.

chitra nakshatra imiona dla dzieci

Jeśli chcesz mieć tradycyjną lub nowocześnie brzmiącą nazwę o pięknym znaczeniu, przygotowaliśmy idealną listę, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Założymy się, że twoje wyszukiwanie nazw Chitra nakshatra kończy się tutaj.

Chitra Nakshatra i charakterystyka:

Nakshatra Chitra waha się od 23,20 stopni w znaku zodiaku Panna do 6,40 w Wadze. Jest to czternasta gwiazda z 27 wszystkich nakszatr w astrologii hinduskiej. Mówi się, że osoby urodzone w ramach Chitra nakshatra są bardzo błyskotliwe w różnych aspektach życia, które podejmują. Są perfekcjonistami i zawsze podziwiają sztukę, piękno i kreację. Zawsze są dynamiczni, osiągają dobrobyt i pragną się wszystkiego nauczyć. Urodzeni Chitra nakshatra cieszą się dobrym zdrowiem i zawsze są szczęśliwymi istotami. Są inteligentni i zawsze kochają pokój.

Rządzącą planetą bóstwa jest Mars, a zwierzęce imię to Kobieta Tygrys.

Początkowe litery/sylaby nazwy Chitra Nakshatra:

uważa się za pomyślne i szczęśliwe, jeśli te dzieci urodzone pod Chitra nakshatra zaczynają się od następujących sylab,

Pe, Po, Ra, Raa, Ri, Ree

Jeśli chcesz iść na imię przez pada,

  • Nazwy pada Chitra Nakshatra 1 zaczynają się od Pe
  • Chitra Nakshatra 2nd pada imiona z Po
  • Imiona Chitra Nakshatra 3rd pada zaczynają się od Ra/Pra
  • Chitra Nakshatra 4th pada imiona zaczynają się od Ri

Teraz chodźmy dalej i odkryjmy piękne i znaczące nazwy chithirai natchathiram dla chłopców i dziewcząt.

Imiona dla dzieci Chitra Nakshatra z ich znaczeniami 2020:

Przyjrzyjmy się imionom dla dzieci dla Chitra nakshatra, dla chłopców i dziewcząt z ich znaczeniem i symboliką dzisiaj tutaj.

Chitra Nakshatra Baby Boy Imiona:

1. Peyush:

Peeyush oznacza mleko. Jest to niezwykłe i rzadkie imię chłopca dla osób urodzonych pod Chitra nakshatra.

2. Perumal:

Perumal jest znanym południowoindyjskim, szczególnie tamilskim wyborem nazwy Chitra nakshatra. To znaczy Lord Venkateswara.

3. Posypka:

Porush oznacza moc. Jest to nowy i nowoczesny, unikalny wybór imienia dla chłopców w tej dekadzie. To nowe imiona hinduskich chłopców chithirai nakshatra.

4. Raadhik:

Raadhik oznacza zamożną, odnoszącą sukcesy osobę. Symbolizuje także liberalną i zamożną duszę. To nowoczesna nazwa dla dzieci pod Chitra nakshatra.

5. Raag:

Raag oznacza musical. Oznacza również życie, miłość, pasję, piękno i blask. To jest nowe i kreatywne imię chłopca Chitra nakshatra.

6. Raajan:

Raajan jest już popularnym imieniem dla chłopców, ale jest to klasyczny wariant. Imię Raajan oznacza króla i królewski rodowód.

7. Raanish:

Raanish to nikt inny jak Pan Śiva. Jest to tradycyjna nazwa oznaczająca, ale o nowoczesnym brzmieniu i słowie dla chłopców w Chitra nakshatra.

8. Rachit:

Rachit to znowu wyjątkowe i rzadkie imię, ale o pięknym znaczeniu. Nazwa Rachit oznacza inwencję. Czy to nie są imiona Chitra Nakshatra dla chłopca fajne??

9. Radhawa:

Radhav to nikt inny jak Pan Kryszna. To znaczy ukochana Radhy, czyli Kryszna. To romantyczny, a jednocześnie uroczy wybór imienia dla chłopca.

10. Ragav:

Ragav to Lord Ram. Oznacza to Raghavender God, co ma tradycyjne znaczenie dla chłopców w Chitra nakshatra.

11. Rajak:

Rajak to nowa nowoczesna nazwa. rajak oznacza blask. Nazwa oznacza również księcia, władcę. Jest to piękny wybór imienia dla chłopca dla urodzonych Chitra nakshatra.

12. Rajas:

Rajas oznacza pasję. To wyjątkowe i rzadkie imię dla chłopców w tym pokoleniu. Zyskuje na znaczeniu w stanach północnych Indii. To jedno z ulubionych męskich imion Chitra Nakshatra na liście.

13. Rakszit:

Rakszit oznacza strzeżony. Symbolizuje również dobrze zabezpieczoną, dobrze chronioną. Nazwa jest dosłownym tłumaczeniem słowa z sanskrytu.

14. Ranwir:

Ranvir oznacza zwycięzcę. W rzeczywistości oznacza bohatera wojny lub bitwy. Nazwa jest dość nowoczesnym i uroczym wyborem dla chłopców w stanach północnych Indii.

15. Riszi:

Rishi właściwie tłumaczy się na szałwię. Oznacza to również mądrość i lekkość. Nazwa jest dość popularna w kilku stanach w Indiach, ale jest klasycznym wyborem, biorąc pod uwagę jej młodzieńcze znaczenie i brzmienie.

16. Riszit:

Rishit to nowa i nowoczesna nazwa wywodząca się z języka hindi. Nazwa Rishit oznacza najlepsze ze wszystkich. Symbolizuje również uczonego i znającego się na rzeczy człowieka.

17. Rishwanth:

Rishvanth to przyjazna dusza. Imię oznacza osobę, która jest radosna, przyjazna i piękna ze wszystkimi wokół. Inną odmianą pisowni tego imienia jest Rishwanth.

18. Ritaw:

Rithav ciężko pracuje. Nazwa również pochodzi z opowieści mitologicznych i oznacza Pana Wisznu. Jest to nowoczesna nazwa Chitra nakshatra o tradycyjnym znaczeniu.

19. Riteesh:

Riteesh lub Rithesh oznacza najsilniejszy ze wszystkich. Oznacza to również Pana prawdy. To piękny i uroczy wybór nowoczesnej nazwy dla chłopca. To modne imiona dla niemowląt dla Chitra Nakshatra.

20. Rithul:

Rithul lub Ritul to osoba poszukująca prawdy. Nazwa symbolizuje również współczującą i zdeterminowaną istotę.

21. Rithvik:

Rithvik jest popularną nazwą w Indiach w różnych stanach, ale do tej pory jest to młodzieńczy i uroczy wybór. To znaczy księdza lub świętego. Innym znaczeniem Rithvik lub Ritik/Rithwik jest pragnienie.

22. Ritwan:

Ritvan oznacza szczęście. Nazwa jest nowoczesnym i współczesnym wyborem dla chłopców w Chitra nakshatra.

23. Rivan:

Jeśli chcesz mieć pełną wdzięku i stylową nazwę oraz krótką, wyrazistą wersję, Rivan może być dobrym wyborem. Rivan oznacza gwiazdę.

24. Rijanksz:

Riyansh to urocze, znaczące imię. Riyansh oznacza pierwszy promień światła. Oznacza to również oko Pana Wisznu. (Ansh oznacza oko). Inne odmiany o tej samej nazwie to Riyanshu i Riyanskhu.

25. Riyyan:

Riyyan oznacza małą gwiazdę lub małego króla. Nazwa nie pochodzi z języka indyjskiego, ale kontekst i pochodzenie nie są znane. Jest to jednak urocze i urocze imię chłopca. Co myślisz?

Nazwy dziewczynek Chitra Nakshatra:

26. Pehal:

Pehal oznacza początek lub początek. Jest inspirowany poezją urdu i jest jednym z uroczych i pięknych nazw dziewczynek dla Chitra nakshatra.

27. Pernitha:

Pernitha lub Pernita oznacza wysłuchane modlitwy. To piękny i piękny, nowoczesny i rzadki wybór nazw dla dziewczynek. To także piękne nazwy Kanya rasi Chitra Nakshatra.

28. Poszita:

Poshitha oznacza odżywioną dziewczynę. Oznacza to również kochanie i troskę. Wybór żeńskiego imienia Chitra Nakshatra to wyjątkowy i odświeżający nowy wybór.

29. Pournima:

Pournima w sanskrycie i językach południowoindyjskich tłumaczy się na pełnię księżyca. To klasyczny i zawsze ulubiony wybór imienia dla dzieci od kilku pokoleń.

30. Raadhika:

Radhika lub Raadhika oznacza Boginię Radhę. Nazwa symbolizuje również osobę sukcesu i osobę zamożną. Jest to jedno z uroczych i wiecznie zielonych imion dla dziewczynek dla chithirai natchathiram.

31. Raagini:

Raagini oznacza melodię lub muzykę. Nazwa wywodzi się z terminologii muzycznej i symbolizuje również miłość. Jest to również inne imię bogini Lakszmi.

32. Raashi:

Raashi oznacza znak zodiaku. Te imiona Chitra Nakshatra dla dziewczynki są bardzo krótkim i uroczym, ale tradycyjnym wyborem dla urodzonych Chitra nakshatra

33. Rachana:

Rachana oznacza tworzenie. Oznacza to również aranżację i budowę. Chociaż jest to powszechnie spotykana nazwa, jest bardzo wymowna i elegancka.

34. Radhana:

Radhana oznacza mowę. Jest to jak dotąd rzadkie imię dla Hindusów urodzonych w Indiach i jest pięknym wyborem dla dzieci Chitra nakshatra.

35. Radżathi:

Rajathi oznacza królową lub władcę. Jest to nowy wynalazek nazwy, ale o intensywnym i uroczym znaczeniu.

36. Radźita:

Rajitha to popularne imię w południowych Indiach, ale z piękną symboliką. Imię Rajitha oznacza genialną osobę. Oznacza to również świecenie i oświetlenie.

37. Ranjika:

Ranjika oznacza sympatyczną i przyjemną osobę. Jest to unikalna nazwa dla niemowląt i rzadko spotykana, wywodząca się z sanskrytu i języka hindi.

38. Ranvitha:

Ranvitha lub Ranvita oznacza szczęśliwą, pogodną i radosną osobę. Pochodzenie nie zostało jeszcze ustalone, ale jest rzadkim wyborem dla urodzonych Chitra nakshatra.

39. Rashmika:

Wszyscy znamy nazwę Rashmika, biorąc pod uwagę jej orientację na celebrytów. Rashmika w rzeczywistości oznacza promień światła. To również symbolizuje luminancję i blask. To jest piękne i piękne, co oznacza imię Chitra nakshatra.

40. Rati:

Rati to popularne imię dla dziewczynki z północnych Indii. Imię Rati oznacza pragnienie, kupidyna, miłość i życzenie. Jest to krótkie i urocze imię dla dzieci Chitra nakshatra dla dziewczynek.

41. Rawali:

Ravali to popularna nazwa południowoindyjska, zwłaszcza w języku telugu. Oznacza dźwięk wydobywający się z fletu. Jest to jedno z imion, które są kreatywnym i pięknym imieniem dla dzieci Chitra nakshatra.

42. Ravita:

Ravita oznacza połączenie, więź lub nexus. Jeśli chcesz mieć całkowicie nowoczesną, rzadką i nową nazwę, może to być dobry wybór.

43. Ria:

Ria to krótkie, trzyliterowe, słodkie imię dla dziecka. Oznacza klejnot lub bogaty. Nazwa symbolizuje również Boginię Lakszmi. Jest to popularna, ale bardzo klasyczna i urocza nazwa w stanach północnych Indii.

44. Richa:

Richa to hymn. Oznacza pisanie Wed. Jednak oznacza również i implikuje błyskotliwość, wiedzę i mądrość. To popularne, ale hipnotyzujące imię dziewczynki.

45. Riju:

Jeśli chcesz mieć bardzo nową nazwę, Riju może być dobry. Riju oznacza niewinną i uczciwą osobę.

46. ​​Rinitha:

Rinitha lub Rinita oznacza determinację i wolę. Nazwa pochodzi z języków indyjskich i jest rzadkim, ale uroczym wyborem dla dzieci.

47. Riyanshi:

Uwielbiamy imię Riyanshi. Riyanshi oznacza pogodną osobę.

48. Ritvi:

Ritvi lub Rithwi oznacza szczęśliwą osobę. Imię oznacza również osobę uczoną, znającą wszystkie Wed. Jest to tradycyjna nazwa znaczenia z filozofią stojącą za nią, ale urocza i nowoczesna w wymowie.

49. Ritika:

Rithika lub Ritika oznacza radość i szczęście. Nazwa oznacza również prawdomówność i hojność. To nowoczesne nazwy Chitra Nakshatra Tula Rashi.

50. Riszita:

Rishita to popularne imię w północnych Indiach, które oznacza osobę świętą. Oznacza to również najlepszą i wyuczoną, znającą się na rzeczy osobę. To znaczący i piękny wybór imienia dla dziewczynek w Chitra nakshatra.

Unisex imiona Chitranakshatra:

51. Rijul:

Rijul to urocza nazwa unisex dla chłopców i dziewcząt. Imię Rijul oznacza niewinną i uczciwą osobę. To rzadkie imię dziecka Chitra nakshatra.

52. Ripal:

Ripal to kolejne nowoczesne i niecodzienne imię dla chłopców i dziewcząt. To znaczy kochać i współczuć istotę.

53. Rithu:

Rithu to imię dla chłopców i dziewcząt. Nazwa pochodzi od hinduskiego słowa Ritu, które oznacza porę roku lub okres.

54. Radźani:

Rajani to kolejna urocza i tradycyjna nazwa brzmiąca dla chłopców i dziewcząt. Oznacza noc i jest uroczym wyborem dla dzieci Chitra nakshatra.

55. Ratna:

Ratna to bardzo popularne imię dziecka. Imię Ratna oznacza perłę. Symbolizuje również cenną i podobną do klejnotów osobę.

Imiona bliźniaków dla Chitranakshatra:

56. Peehu – Pehr:

Peehu i Pehr to urocze i nowoczesne indyjskie bliźniacze imiona dla dziewczynek. To oznacza słodką osobę. Oznacza również pawia. Pehr to pora dnia lub faza.

57. Porush – Poshit:

Porush oznacza potężną osobę. Z drugiej strony Poshit oznacza osobę bronioną lub kochaną. Są to rzadkie i piękne wybory bliźniaczych imion dla niemowląt dla Chitra nakshatra.

58. Raasya – Ravee:

Raassya oznacza sentymentalną duszę. Z drugiej strony Ravee oznacza niesamowitego człowieka. Oba są idealnymi nowymi, nowoczesnymi pomysłami na bliźniaczą nazwę dla dziewczynek dla urodzonych w Chitra nakshatra.

59. Radnia – Ragab:

Radnya to imię dziewczynki, co oznacza córkę króla. Ragab to imię chłopca oznaczające Pana Rama lub Pana Boga. Są to bliźniacze wybór imienia dla dziewczynki i chłopca.

60. Rishav – Rishen:

Rishav i Rishen są uroczymi i współczesnymi bliźniaczymi imionami dla dzieci Chitra nakshatra. To znaczy lepszy i doskonały. Rishen oznacza dobrych ludzi.

Mamy nadzieję, że znalazłeś idealne imiona dla dzieci Chitra nakshatra dla swojej małej gwiazdy. Daj nam znać, które są Twoimi ulubionymi na liście; kochamy cię słyszeć.

Zastrzeżenie:

Wszystkie nazwy podane powyżej mają swoje znaczenie w kontekście i czasie. Te znaczenia i symbole mogą się zmieniać w zależności od różnych kultur, krajów, regionów i języków. Radzimy przeprowadzić szeroko zakrojone badania przed zrozumieniem kilku interpretacji związanych z nazwą.