Wszyscy pragniemy nadać naszym maluchom jak najlepsze imiona; wiemy, jak wyjątkowe jest ich miejsce w naszych sercach i że chcemy dla nich jak najlepiej. Jeśli wolisz nazwać swoje dziecko zgodnie z hinduską astrologią i konstelacjami księżycowymi, nakshatras, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Imiona dla dzieci Magha nakshatra – szczególnie dla tych dzieci, które urodziły się pod nakshatra!

imiona magha nakshatra dla dzieci

W tej serii imion dla dzieci, zgodnie z nakshatras, obejmujemy znaczące, piękne, piękne i najbardziej wyjątkowe imiona dla dzieci urodzonych w tym tysiącleciu. Przejdźmy dalej i odkryjmy więcej o uroczych imionach Magha nakshatra dla dzieci dzisiaj.

Magha Nakshatra i charakterystyka:

Magha nakshatra oznacza wspaniałość i życzliwość. Mówi się, że osoby urodzone pod tą nakszatrą są bardzo poważne w swoich przedsięwzięciach pracy, angażują się w kluczowe czynności i są również bardzo religijni. Są to istoty szczęśliwe i bardzo pracowite. Oboje są hojnymi, rodzinnymi ludźmi, ale bardzo wypełniają swoje obowiązki na froncie pracy.

Magha nakshatra waha się od 0,00 do 13,20 stopni w znaku Lwa. Nazwa zwierzęcia to samiec szczura i znajduje się pod znakiem zodiaku Lwa. Teraz przejdźmy dalej i zobaczmy najlepsze i idealne imiona dla dzieci Magha Nakshatra.

Litera/sylaba imienia Magha Nakshatra Babies:

Jeśli twoja córeczka lub chłopiec urodzi się pod Magha Nakshatra, uważa się za pomyślne i dobre, jeśli ich imię zaczyna się od lub zaczyna się od Ma, Maa, Mi, Mee, Mu, Me. Jeśli chcesz widzieć według pada, to;

Nazwy pierwszego pada Magha Nakshatra zaczynają się od Ma.

Nazwy drugiej pada Magha Nakshatra zaczynają się na Me.

Nazwy Makha Nakshatra 3rd pada zaczynają się od Mu.

Imiona Magha Nakshatra 4. pada zaczynają się od Me.

Imiona dla dzieci dla Magha Nakshatra z ich znaczeniami 2020:

No to ruszamy; przygotowaliśmy listę uroczych i najbardziej znaczących imion dla dzieci Magha Nakshatra dla dzieci urodzonych w tej gwieździe. Zbadajmy je razem.

Nazwy chłopców Magha Nakshatra:

1. Maahira:

Zacznijmy od wyjątkowego i uroczego nowoczesnego imienia dla chłopca. Maahir oznacza odważną osobę. Nazwa alternatywnie oznacza również eksperta lub profesjonalistę. Kochamy oba znaczenia.

2. Maadhav:

Maadhav to popularna nazwa w Indiach. Jest to jednak wybór wiecznie zielony i klasyczny, który nigdy nie wychodzi z mody. Maadhav oznacza Pana Krysznę. Z drugiej strony Maadhav symbolizuje również słodką osobę

3. Maadesz:

Madhesh lub Maadesh oznacza Pana Śiwę. To jest inne imię Boga Śiwy, który jest władcą Ziemi. Jest to nowoczesny, ale piękny i znaczący wybór dla chłopców.

4. Maalaw:

Jeśli wolisz rzadki wybór nazwy, Maalava może być idealny. Maalav jest hodowcą koni. Z drugiej strony istnieje również muzyczny Raag nazwany na cześć Maalav.

5. Maany:

Maanas to piękne i artystyczne imię dla chłopców. Manas lub Maanas oznacza uważną duszę lub genialną duszę. Te imiona gwiazd Magha oznaczają również intelekt, wesołą osobę i wnikliwą osobę.

6. Maanav:

Maanav to urocza i pięknie brzmiąca nazwa. Manav oznacza młodego człowieka lub cenną istotę. Oznacza również ludzkość.

7. Maanik:

Maanik to popularna nazwa północnoindyjska, która jest ponadczasowa do nazywania chłopców nawet teraz. Oznacza klejnot lub osobę zasłużoną. Nazwa oznacza również Rubin. Inną odmianą tych imion Magha Nakshatra dla chłopca jest Manikya.

8. Maandav:

Maandav to rzadki i odświeżający wybór dla tych, którzy chcą niezwykłej i bardzo nietypowej nazwy. Oznacza sprawną i kompetentną istotę. Pochodzi z języka hindi.

9. Maanwir:

Maanvir to odważne serce. Nazwa pochodzi z języka hindi i jest bardzo unikalną i nową nazwą dla nas wszystkich.

10. Maargit:

Maargit to wyjątkowa nazwa i do tej pory niewielu ją słyszało. Oznacza osobę pożądaną lub potrzebną. Znaczenie jest piękne, prawda! Jest to jedno z unikalnych męskich imion dla dzieci Magha Nakshatra.

11. Madan:

Uwielbiamy tę nazwę, Madan! Madan to Człowiek pełen miłości, piękna i pasji. Alternatywne znaczenia obejmują również przyjemne bycie lub amorek. Kochamy wszystkie znaczenia i jest to krótki, prosty wybór dla małych chłopców.

12. Madanmohan:

Nazwa zaczyna się od Madan i oznacza atrakcyjną i kochaną osobę. Jeśli chcesz innej odmiany o tym samym znaczeniu, Madanapal jest również świetnymi imionami dla dzieci Magha Nakshatra.

13. Madheswaran:

Można go również przeliterować jako Madeswaran; oznacza to Pana Śivę. Nazwa pochodzi od znaczenia Eeswara dla całego świata.

14. Madhanradż:

Madhanraj oznacza piękno. Jest to prosta, krótka i urocza nazwa dla chłopców.

15. Madhu:

Madhu to także dość stare i starożytne imię dla chłopców, które jest modne z pokolenia na pokolenie. Jednak nadal jest to klasyczny wybór nazwy dla wielu rodziców. Madhu oznacza miód lub uroczą osobę.

16. Madhudeep:

Madhu to popularne imię, ale jeśli chcesz słodkiego znaczenia, ale z unikalną nazwą, Madhudeep może być idealny. Madhudeep oznacza Boga Miłości.

17. Madhukanta:

Nazwa Madhukanta wywodzi się z języków hindi i sanskrytu, co oznacza Księżyc. Nazwa symbolizuje również blask, blask i piękno. To bardzo urocze nazwy sanskryckie Magha Nakshatra.

18. Madhukiran:

Oto kolejna odmiana nazwy i wybór. Madhukiran oznacza słodki promień. Pochodzi z języków hindi i sanskrytu.

19. Madhur:

Madhur to krótka i uroczo brzmiąca nazwa o nowoczesnych konotacjach. Oznacza słodki lub melodyjny. Inna pisownia nazwy to Madur.

20. Magada:

Magadh wywodzi się z tekstów hinduskich, który jest synem Yadu. Jest to nowa nazwa, ale o tradycyjnym znaczeniu.

21. Megan:

Jeśli chcesz całkowicie uroczej i uroczej z nowocześnie brzmiącą nazwą, ta wyjątkowa jest całkowicie niesamowita. Megan oznacza perłę. Symbolizuje również cenne i piękne. Inną odmianą nazwy jest Meghan.

22. Mihan:

Mihan lub Mihaan jest wspaniały lub człowiek z dobrymi cechami. Nazwa oznacza również chmury.

23. Mihir:

Mihir to krótkie i uroczo brzmiące wspólne imię, ale z klasycznym klimatem. Imię Mihir oznacza słońce. Inną odmianą nazwy jest Mihit, co oznacza również słońce.

24. Mundur:

Munal oznacza osobę, która coś posiada lub daje. Pochodzenie nazwy nie zostało jeszcze ustalone. Jest to jednak pięknie nowoczesna i rzadka nazwa do wypróbowania.

25. Murad:

Murad oznacza pragnienie lub wolę. Jeśli lubisz poezję lub sztukę, nazwa Murad może cię dobrze połączyć. To dość hipnotyzująca nazwa dla chłopców.

Imiona dla dziewczynek Magha Nakshatra:

26. Maala:

Maala to bardzo tradycyjne hinduskie imię dziewczynki. Nazwa Maala w sanskrycie i kilku językach indyjskich oznacza girlandę.

27. Manasa:

Manasa lub Maanasa oznacza osobę poczętą w umyśle. Jest to jedno z najpopularniejszych, ale uroczych imion w stanach południowych Indii. To jedno z naszych ulubionych imion Magha Nakshatra dla dziewczyny.

28. Mansavi:

Maanasvi lub manasvi oznacza czułość lub czułą osobę. Jest to piękny i młodzieńczy wybór imienia dla dziewczynki wywodzący się z sanskrytu.

29. Maandhari:

Mandhaari oznacza osobę honorową. To żeńskie imiona Magha Nakshatra są ponownie z języków południowoindyjskich i nie jest to obecnie powszechne imię.

30. Mansi:

Maansi to krótkie i uroczo brzmiące, piękne imię. Imię Maansi oznacza intelektualista. Jest to również inne imię bogini Saraswati. Nazwa jest popularna zarówno w stanach północnych, jak i południowych Indii.

31. Maanvi:

Maanvi to wyjątkowe i rzadkie imię dla dziewczynki. Imię Maanvi oznacza dziewczynę z człowieczeństwem. Oznacza to również kogoś, kto posiada wszystkie idealne i dobre cechy. Nazwa pochodzi z sanskrytu.

32. Maanyata:

Maanyata to urocza nazwa, za którą podążają głównie Indianie Północni. Maanyata, wywodząca się z języka hindi, oznacza zasady.

33. Madhavi:

Madhavi w stanach telugu i południowych Indiach to nazwa powszechna. To pnącze o pięknych i pięknych kwiatach. To popularne, ale urocze imiona gwiazd Magha.

34. Madhubala:

Madhubala oznacza słodką małą dziewczynkę. Nazwa jest już urocza i sławna, ze względu na dobrze znaną indyjską bohaterkę o tym samym imieniu.

35. Madhumika:

Madhumika oznacza moc, duchowość i szczęście. Nazwa nie jest powszechna, ale ma piękne znaczenie, które obserwuje się w południowych stanach Indii.

36. Madhura:

Madhura dosłownie oznacza cukier. Nazwa symbolizuje również słodką osobę lub cukier jak osoba. Nazwa jest urocza w swoim znaczeniu i jest nazwą pospolitą.

37. Mahati:

Mahati lub Mahathi oznacza wielką istotę lub wielką duszę. Nazwa jest znaczeniem dosłownego słowa w sanskrycie, mahati.

38. Mahija:

Mahiya to rzadkie i niezwykłe imię dla dziewczynek. Oznacza szczęście i radość. Sama nazwa ma wesołe i urocze znaczenie, prawda? To są imiona Magha Nakshatra 1st pada.

39. Maithreyi:

Maithreyi lub Maitreyi oznacza osobę przyjaźnie nastawioną do innych. Nazwa pochodzi od sanskryckiego słowa Maithri, które jest przyjacielem.

40. Malar:

Malar w kilku językach południowoindyjskich oznacza jaśmin. Nazwa jest rzadka i nieczęsto spotykana, ale krótka w wymowie i pięknie brzmiąca. W obu jest pięknie.

41. Mayuri:

Mayuri tłumaczy się na pawia lub pawia. Nazwa jest piękna zarówno pod względem znaczenia, jak i pięknego sformułowania. Pochodzi z języków indyjskich. Jest to również popularne nazwy Magha Nakshatra w języku telugu.

42. Meehika:

Meehika oznacza mgłę lub mgłę. Nazwa jest słynną północnoindyjską dziewczynką, a mimo to jest klasycznym wyborem imienia i ponadczasowym znaczeniem.

43. Posiłek:

Meenal to rzadkie i wyjątkowe świeże imię dla córeczki. Oznacza klejnot lub diament. To wyjątkowe i nowe imiona dla dzieci Magha Nakshatra Simha rasi.

44. Meghana:

Meghana lub nawet Megha oznacza chmury. Nazwa jest urocza i pospolita, ale bardzo podoba nam się brzmienie i znaczenie. Co myślisz? Pochodzi z sanskrytu.

45. Mira:

Mira, a nawet może być pisana jako Meera, jest wielbicielką Kryszny i poetką. Nazwa alternatywnie oznacza również ocean i granicę. To dość intensywne znaczenie nazwy.

46. ​​Misza:

Misha oznacza szczęśliwą osobę na całe życie. Jest to nowa i współczesna współczesna nazwa, która obecnie występuje w stanach północnych Indii.

47. Mitryja:

Mithriya to nowoczesna nazwa i jest wyjątkowa. Jeśli chcesz nazwę, która nie jest w ogóle popularna, może to być dobry wybór. Mithriya oznacza kompetentny.

48. Mughda:

Mughda lub Mughdha to wspólne imię dziewczynki Telugu Magha nakshatra. Mughdha oznacza zaklęcie. Nazwa jest dość urocza i urocza w swoim znaczeniu.

49. Mukti:

Mukti lub Mukthi oznacza zbawienie. Symbolizuje także wolność od życia. To bardzo intensywna i kreatywna nazwa, która nie jest powszechnie spotykana.

50. Mudrika:

Mudrika oznacza pierścień. Nazwa symbolizuje również pieczęć lub ekspresję. Ma wiele znaczeń, z uroczą wymową, a jednak rzadką nazwą.

Unisex Magha Nakshatra Imiona dla dzieci:

51. Mital:

Mittal jest zarówno chłopcem, jak i dziewczynką pod Magha Nakshatra. Nazwa Mittal oznacza przyjazną istotę.

52. Murali:

Murali to znowu nazwa unisex, chociaż najczęściej znajdujemy ją po stronie chłopców. Oznacza flet, nazwany na cześć fletowych pieśni Pana Kryszny.

53. Meghan:

Meghan to ponownie imię chłopca i dziewczynki. Imię Meghan oznacza perłę. Symbolizuje również cenną i piękną istotę.

54. Instrukcja:

Nazwa Manu jest wyjątkowa i rzadka, ale może być idealna zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Manu jest ojcem i założycielem istot ludzkich. Z drugiej strony oznacza też mądrego, atrakcyjnego, inteligentnego i władcę całej ziemi.

55. Mahira:

Mahira to zarówno chłopiec, jak i dziewczynka, imię unisex. Oznacza osobę, która jest ekspertem lub wysokimi umiejętnościami. Nazwa oznacza również potężnego lub utalentowanego człowieka.

Imiona dla dzieci Magha Nakshatra dla bliźniaków:

56. Maalavi – Maalika:

Maalavi jest księżniczką. Jest to również nazwa szaleństwa w nauce o muzyce. Z kolei Maalika to wianek, córka i jaśmin. Są to piękne imiona bliźniaczych dziewczynek, zaczynające się od maa.

57. Maandav – Maandavi:

Zarówno Maandav, jak i maandavi oznaczają administratora lub kompetentną osobę. To są bliźniacze i rymowane imiona dla chłopców i dziewczynek.

58. Madhukanth – Madhuja:

Madhukanth lub Madhukant oznacza księżyc. To także rozświetlenie, blask i blask. Z drugiej strony Madhuja oznacza kogoś, kto jest słodki lub zrobiony z miodu. Są to wybory bliźniaków dla chłopców i dziewczynek.

59. Miszrak – Miszti:

Mishrak oznacza rajski ogród Indrasa. Z drugiej strony Mishti to słodka osoba lub słodkie imię. Oba są rzadkimi i wyjątkowymi pomysłami na bliźniaki dla chłopców i dziewczynek.

60. Murthy – Muruga:

Jeśli jesteś osobą tradycyjną i religijną i chcesz tradycyjnych imion dla swoich dzieci, są one dobre. Murthy jest bożkiem lub pomyślnym panem. Muruga to znowu imię Boga. Są to idealne wybory imion dla bliźniaków dla dzieci.

Mamy nadzieję, że podobało Ci się odkrywanie tych uroczych i znaczących imion dla dzieci MaaghaNakshatra. Wszystkie są urocze, piękne i znaczące na swój sposób. Daj nam znać, jakie imię Ci się podobało; kochamy cię słyszeć.

Zastrzeżenie:

Dziecko wymienione powyżej imiona i znaczenia mogą się różnić w zależności od różnych kultur, regionów i narodowości. Zawsze sprawdzaj krzyżowo i dogłębnie badaj, zanim sfinalizujesz imię dziecka.