Błędne są poglądy, które mówią, że trądzik to po prostu faza przejściowa. Mylą się ludzie, którzy obwiniają trądzik za wiek, a dokładnie za wczesne lata nastoletniego wieku. Chociaż nastolatek cierpi z powodu wysypki i trądziku, istnieje termin zwany trądzikiem dorosłych dla młodzieży, zasadniczo odpowiadający wiekowi 21-28 lat. Trądzik to reakcja skórna wynikająca głównie z nagromadzenia zanieczyszczeń nad otwartymi porami gruczołów potowych na twarzy.

Nadmierna produkcja sebum powodująca przetłuszczanie się skóry po prostu działa jak magnes na wszystkie te cząsteczki brudu i zanieczyszczeń. Następnie pojawiają się wysypki cieplne, ostre słońce gotujące się na skórze, które sprawiają, że zwykłe kremy przeciwsłoneczne stają się kwestią sporną, powodując, że pocisz się ze wszystkich warstw ochronnych. Przyczyn trądziku może być wiele, ale oto proste rozwiązanie, aby chronić się przed słońcem bez reakcji skóry na balsamy czerwonymi plamistymi czyrakami na całej twarzy.

Filtry przeciwsłoneczne dla skóry skłonnej do trądziku:

Oto 8 najlepszych filtrów przeciwsłonecznych do skóry ze skłonnością do trądziku:.

1. Organiczny filtr przeciwsłoneczny ze zbioru dla skóry skłonnej do trądziku:

filtry przeciwsłoneczne dla skóry trądzikowej

KUP TUTAJ

Filtr SPF tego kremu do opalania ma 30, co jest wystarczająco gorzki, aby zwalczyć ostre promienie słoneczne, chroniąc kruche warstwy skóry przed nadmiernym narażeniem i opalaniem. Obecna w nim oliwa z oliwek chroni Twoją skórę przed szkodliwymi promieniami UV-A i UV-B, ale nie daj się zwieść naturalnym olejkom, ponieważ ten krem ​​wchłania dodatkowy olej i blokuje pory wydzielania sebum, zapewniając świeży matowy wygląd.

2. Krem przeciwsłoneczny do skóry wrażliwej Kaya Skin Clinic:

Kremy przeciwsłoneczne do skóry trądzikowej 2

Ta przetestowana klinicznie pielęgnacja skóry została specjalnie opracowana dla wrażliwej skóry, która wchłania nadmiar sebum, a jej lekka formuła utrzymuje produkcję sebum w Twojej skórze. Obecne w nim właściwości przeciwdrobnoustrojowe pomagają również zmniejszyć obrzęk i zaczerwienienie znacznych śladów trądziku na twarzy. To najlepszy filtr przeciwsłoneczny dla skóry skłonnej do trądziku

3. Lakme 9-to-5 matujący krem ​​przeciwsłoneczny do skóry ze skłonnością do trądziku:

Filtry przeciwsłoneczne dla skóry trądzikowej 3

KUP TUTAJ

Z miernikiem SPF do 50, super matujący krem ​​przeciwsłoneczny jest długotrwałym nawilżającym kremem przeciwsłonecznym, który nawilży twoją twarz i zachowa jej miękkość i elastyczność, nie pozwalając, aby dodatkowy tłuszcz przeniknął do stref podatnych na trądzik. Nietłusta formuła dobrze wtapia się w skórę, pozostawiając uczucie lekkości i blasku. Jest to jeden z najlepszych filtrów przeciwsłonecznych do skóry trądzikowej w Indiach.

4. Krem przeciwsłoneczny Proactiv Daily Protection Plus dla skóry skłonnej do trądziku:

Filtry przeciwsłoneczne dla skóry trądzikowej 4

Zapakowany w profesjonalną białą tubę, codzienna ochrona Proactiv to genialny filtr przeciwsłoneczny z SPF 30, który chroni skórę przed palącymi promieniami słonecznymi i szkodliwymi promieniami UV. jego właściwości przeciwgrzybicze i przeciwdrobnoustrojowe działają na istniejący trądzik i zapobiegają dalszej produkcji trądziku poprzez blokowanie otwartych porów.

5. Zaawansowany krem ​​przeciwsłoneczny L’Oreal Paris Sublime Sun:

Filtry przeciwsłoneczne dla skóry trądzikowej 5

Najważniejszym elementem tego produktu jest napar z antyoksydantów, który jest prawdziwym błogosławieństwem dla skóry skłonnej do trądziku, gdzie antyoksydanty wypłukują zatykające pory drobnoustrojów, zapewniając świeżą twarz, podczas gdy filtr SPF 50 zapewnia szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej. To najlepszy filtr przeciwsłoneczny dla skóry skłonnej do trądziku w Indiach.

6. Lotus Herbals Bezpieczny żel przeciwsłoneczny UV:

Filtry przeciwsłoneczne dla skóry trądzikowej 6

KUP TUTAJ

Powodem, dla którego tak bardzo cenimy ten konkretny produkt, jest jego żelowa formuła, która działa lepiej niż krem ​​nawilżający, a jednocześnie utrzymujący skórę nawilżoną i pozbawioną tłuszczu. Z SPF 50 jako bronią, żel będzie działał na twardych wierzchołkach trądziku, rozbijając je, podczas gdy ochrona przed promieniowaniem UV chroni skórę przed opalaniem. Jest dobrym filtrem przeciwsłonecznym dla skóry trądzikowej w Indiach.

7. Peter Thomas Roth w sztyfcie przeciwsłonecznym:

Filtry przeciwsłoneczne dla skóry trądzikowej 7

KUP TUTAJ

Super łatwy aplikator w sztyfcie to nie jedyna zaleta tego produktu, ponieważ zawiera formułę przeciwstarzeniową, która usuwa drobne zmarszczki prosto z okna. Dzięki gorzkiemu SPF na poziomie 50 możesz z łatwością oddalić ostre światło słoneczne i cząsteczki promieni UV, jednocześnie dbając o istniejący trądzik. Będąc lekkim, nie pozwala na gromadzenie się produktu na skórze. Jest to jeden z najlepszych filtrów przeciwsłonecznych do cery trądzikowej.

8. Neutrogena Clear Face Liquid Sunblock:

Filtry przeciwsłoneczne dla skóry trądzikowej 8

KUP TUTAJ

Pocenie się jest trudną częścią utrzymania ochrony przeciwsłonecznej na sobie, dlatego krem ​​​​do opalania Neutrogena jest objęty gwarancją wodoodporności bez oleju ze słowami, bez wyrw wyrytych na opakowaniu, które pozwolą Ci cieszyć się korzyściami kremu do opalania bez obaw o proliferacji trądziku. To idealny filtr przeciwsłoneczny dla skóry skłonnej do trądziku w Indiach.