Pracowite dni sprawiły, że byliśmy wypełnieni harmonogramami, które trzeba było realizować na czas, z planami zgodnymi i po prostu utrzymującymi nas przy zdrowych zmysłach, obciążonych całą pracą. Prawdą jest, że wraz z upływem dni mamy coraz mniej czasu na faktyczne dbanie o siebie. W efekcie na naszej skórze pojawia się wiele niedoskonałości. Zaczęło się od matowienia włosów i utraty blasku, a potem przeszło na sprawy skóry.

Jednym z głównych problemów, z jakimi borykają się wszyscy, jest nadmierne opalanie się z powodu ostrej ekspozycji na promienie słoneczne, które pojawiają się na skórze w postaci plam i plam. Dlatego w tym artykule zamieściliśmy pełną listę wszystkich dostępnych filtrów przeciwsłonecznych, które odwracają opaleniznę, jednocześnie zapobiegając występowaniu kolejnych.

Najpopularniejsze filtry przeciwsłoneczne do opalania:

1. Revlon Touch And Glow Advanced Sun Care Codzienny balsam nawilżający:

Filtry przeciwsłoneczne do opalania

Dotyk i blask Revlonu to krem ​​przeciwsłoneczny do codziennego użytku, skomponowany jako mieszanka ważnych witamin, mianowicie witaminy C, B i E. Obecność aloesu sprawia, że ​​jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry bez powodowania podrażnień, podczas gdy SPF30 chroni skórę przed dalszymi opalenizna lub uszkodzenia słoneczne. Podstawowymi składnikami odnawiającymi opaleniznę byłyby aloes i witamina E, które współpracują ze sobą, aby odnowić uszkodzone komórki z powrotem do ich pierwotnego odcienia.

2. Ochronny balsam do opalania Hawaiian Tropic Silk Hydration:

Kremy przeciwsłoneczne do opalania 2

Jedwabne nawilżenie ochronne zawarte w tym balsamie do opalania natychmiast utworzy warstwę nad delikatną skórą, chroniąc ją przed ostrymi promieniami UV. Dzięki filtrowi SPF30 i obecności przeciwutleniacza Twoja skóra może teraz przywrócić normalne linie opalenizny. Co ciekawsze, obecność naturalnych protein jedwabiu zmieszanych z gliceryną zapewnia nawilżenie 24/7.

3. Aroma Sun Expert Ochronne Mleczko Nawilżające Średnia Ochrona:

Kremy przeciwsłoneczne do opalania 3

Najważniejszym elementem tego produktu jest obecność kompleksu ochronnego DNA skomponowanego z olejków eterycznych, takich jak róża i jaśmin, zmieszanych z wanilią, która uzupełnia ciemne plamy i plamy oraz zapobiega ich nadmiernemu wysuszeniu, podczas gdy esencja olejków eterycznych, ekstrakt z cytryny a SPF15 zapewni dobrą ochronę Twojej skóry przed promieniowaniem słonecznym.

4. Olay Total Effects 7 w 1 balsam z filtrem przeciwsłonecznym z piórami:

Kremy przeciwsłoneczne do opalania 4

Lekki i pielęgnacyjny krem ​​nawilżający 7 w 1 firmy Olay jest wyposażony w technologię solasheer, która chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, ponieważ skóra jest nawilżona z poziomu komórkowego, aby zapewnić gładką, nawilżoną konsystencję dla codziennej odsłoniętej skóry. Dzięki szerokiemu spektrum SPF15 zapewnia 7 niezbędnych korzyści kosmetycznych.

5. Himalaya ochronny balsam do opalania:

Filtry przeciwsłoneczne do opalania 5

Produkty Himalaya są od zawsze znane ze swoich naturalnych składników na dolegliwości upiększające. W tym ochronnym balsamie przeciwsłonecznym uzyskasz mieszankę ekstraktów z galangalu i lilii imbirowej, która działa intensywnie na zniszczoną szorstką skórę, ożywiając ją i odnawiając jej dawną świetność. Z SPF15 ochroni przed starzeniem się skóry, opalenizną, a nawet matowością.

6. Krem przeciwsłoneczny Cerave o szerokim spektrum:

Filtry przeciwsłoneczne do opalania 6

Wodoodporny i lekki, ten filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania zawiera filtr SPF50, który pomoże Ci naprawić i wzmocnić uszkodzoną skórę, jednocześnie utrzymując ją nawilżoną, ale nie tłustą. Technologia tlenku cynku i ceramidy łączą się, tworząc piękną warstwę ochronną.

7. Zaawansowany balsam do opalania L’Oreal Paris:

Filtry przeciwsłoneczne do opalania 7

Krem BB L’Oreal zawiera zaawansowaną formułę ochrony przeciwsłonecznej, która zawiera silne przeciwutleniacze i ekstrakty z pestek białych winogron, aby stworzyć dla Ciebie potężną pielęgnację przeciwsłoneczną. Ponieważ nie jest tłusty, nie obciąża twarzy, ale dokładnie nawilża skórę, aby była nawilżona i odświeżona.

8. Neutrogena Cooldry Sport Balsam do opalania o szerokim spektrum:

Filtry przeciwsłoneczne do opalania 7

Intensywny sportowy filtr przeciwsłoneczny Cool Dry ma mocny SPF 30 i jeden z 70. Jest to specjalnie opracowane dla tych, którzy spędzają dużo czasu na boisku, uprawiając sport i spędzając większość dni w blasku słońca.