Aby pokonać lato ciężko, fryzury updo są najlepsze w całej partii, a kiedy mówimy o dusznych Indiach i przymglonych letnich południa, wiedza lub dwie o najlepszych indyjskich updo mogą pomóc ci przejść długą drogę do pokonania lata w modzie . Jednak lato to tylko wymówka, a naprawdę dobre upięcie włosów może być twoją religią na każdej imprezie i okazji, w której uczestniczysz. W rzeczywistości updo to nawet szybka naprawa, twój przyjaciel na te złe włosy i mieszanie ich wszystkich razem w doniczce, oto lista niektórych szybkich indyjskich upięć, z których możesz skorzystać.

Zapętlony niski kok:

fryzury indyjskie updo1

Jest to prawdopodobnie najszybsza sztuczka do niesamowitej bułki, która zajmie nie więcej niż kilka minut twojego porannego harmonogramu. Zacznij od miękkiego niskiego kucyka i ręcznie utwórz pętlę tuż nad krawatem za pomocą palców. Teraz przełóż kucyka przez pętlę i zwiń koniec, aby przypiąć go dokładnie tam, gdzie jest pętla. Twoja niesamowita bułka jest gotowa.

Pod warkoczem:

fryzury indyjskie updo2

Po zebraniu włosów w miękki kucyk pozostaw pod spodem kawałek zamka, a resztę zbierz w normalny kok. Możesz użyć przedłużania włosów, aby dodać objętości swojemu wyglądowi. Podążaj teraz za luźnym kawałkiem w warkocz i owiń go wokół podstawy bułki, aby uzyskać ten wygląd.

Pin up z boku:

fryzury indyjskie updo3

Jest to prosty, boczny kok, który jest jednocześnie elegancki i jednocześnie modny. Zbierając wszystkie włosy z jednej strony, indywidualnie wsuń każdy włos w niechlujną cewkę i przypnij je z boku. Przed tym wyglądem twoje włosy mogą używać miękkich loków, aby dodać osobowości do twojego wyglądu.

Pleciona bułka:

fryzury indyjskie updo4

Jest to dobry sposób, aby utrzymać zmęczone loki z czoła, jednocześnie nadając włosom nowy wygląd. Aby uzyskać ten wygląd, zacznij od miękkiego warkocza, najlepiej francuskiego od czubka głowy i wciągnij go przez całą długość głowy, gdzie możesz go zawiązać w mały kok.

Wkład Gatsby’ego:

fryzury indyjskie updo5

Ta fryzura jest inspirowana jednym ze słynnych filmów, wielkiego Gatsby’ego, w którym główna dama w filmie nosiła ten klasyczny wygląd, zwijając i chowając włosy na bok za pomocą fantazyjnej opaski. Zazwyczaj opaska jest główną atrakcją tego wyglądu, a miękkie loki tworzą niechlujny updo z boku.

Wysoki węzeł:

fryzury indyjskie updo6

To najlepszy sposób na pokonanie lata, a jednocześnie pozostanie na szczycie swojej gry o modzie. Aby uzyskać ten wygląd, po prostu zbierz włosy na środku głowy, a następnie zawiąż średni górny węzeł z przodu głowy, może koronę lub na środku. Prosty dodatek, kokardka lub opaska mogą uatrakcyjnić wygląd.

Sprawa kosza:

fryzury indyjskie updo7

Nawet jeśli wygląd może wydawać się nieco skomplikowany, jeśli dobrze znasz mechanizmy, możesz uzyskać taki wygląd w ciągu pół godziny. Zacznij od czterech oddzielnych, ciasnych przegródek na warkocze, a następnie przenieś je na siebie, przypinając je w trakcie. W końcu skończysz z tą piękną plecionką z plecionki na karku.

Francuski zwrot akcji:

fryzury indyjskie updo8

Jest to napar z francuskiego warkocza i miękkiego, niskiego kokka, w którym włosy zaczynają się od super francuskiego warkocza, ale zanim skończysz warkocz do końca, przypnij warkocz z tyłu głowy i razem z resztą włosów uformuj niski wiszący kok.

Zwykła Jane:

fryzury indyjskie updo9

Brudny kok to szyk w dzisiejszych pamiętnikach mody, a sportowy jest nie tylko łatwy, ale także efektywny czasowo. Wygląd, na który zdecydujesz się, to szampański wygląd wezgłowia łóżka, więc upewnij się, że jest tak niechlujny, jak to tylko możliwe.