Chcesz zmienić swoją długą fryzurę na krótkie włosy? Możesz wybrać fryzurę z nierównym bobem i czuć się dobrze ze wspaniałym wyglądem. Możesz wybierać spośród różnych stylów krojenia bobów wymienionych poniżej i wypróbować je tak szybko, jak chcesz. Musisz być ostrożny w doborze odpowiedniego dla siebie kroju.

Najlepsze fryzury typu Choppy Bob:

1. Nierówny Bob warstwowy:

Fryzury Boba

To doskonały wybór dla kobiet, które chcą mieć krótkie i niezbyt krótkie warkocze. Średnio beżowa blondynka bardzo dobrze pasuje do tej fryzury na prawie wszystkich typach twarzy. Ten styl pomoże Ci podkreślić twarz i sprawić, że będziesz wyglądać ładnie przez cały czas.

2. Bob z odwróconymi krawędziami:

Fryzury Z Niespokojnym Bobem2

Nastolatka lub młode kobiety wyglądają bardzo słodko we fryzurze, w której krawędzie są podwinięte do góry, nadając im inną teksturę. Twarz w kształcie serca i owalu będzie wyglądać najlepiej w tym typie włosów w różnych odcieniach koloru, w zależności od odcienia skóry. Możesz zdecydować się na wypróbowanie tej fryzury na co dzień i wysuszyć ją na specjalne okazje.

3. Choppy Bob ze zmiennymi frędzlami:

Fryzury Z Niespokojnym Bobem3

W tej fryzurze zrozumiesz, że tylne włosy są krótko przycięte w porównaniu do włosów przednich, które są dłuższe i zamiatane z jednej strony. Ta fryzura będzie pasować do kobiet, które mają duże czoło i chcą je zakryć włosami. Grzywka powinna być przycięta pod kątem, aby nadać jej pełny wygląd.

4. Odwrócony Bob:

Fryzury Z Niestabilnym Bobem4

Ta fryzura ma również pofałdowaną teksturę i jest nieco dłuższa niż zwykłe cięcie. Grzywka podkreśli twoje oczy, a kości policzkowe sprawią, że będziesz wyglądać mądrzej. To ciekawa fryzura dla kobiet, które poprzez odpowiednie cięcie pod kątem chcą zwiększyć objętość swoich włosów.

5. Zwinięty i warstwowy Bob:

Fryzury Z Niebogo Boba5

Skręcone Warstwowe włosy nadają włosom niesforny i niechlujny efekt i zapewniają stylowy wygląd. Możesz zdecydować się na utrzymanie takiej fryzury, jeśli jesteś osobą lubiącą zabawę, która lubi być prosta, ale stylowa. Ta fryzura będzie pasować do kobiet o okrągłej twarzy i kwadratowej twarzy. Możesz wybrać liczbę warstw, które chcesz, w zależności od gęstości włosów.

6. Zaokrąglony Bob:

Fryzury Boba 6

Ta fryzura jest tworzona przez ścięcie wewnętrznych włosów, aby uzyskać zaokrąglony wygląd. Strzyżenie zapewni Ci dużą wszechstronność, dzięki czemu możesz bawić się włosami zgodnie z okazją i nastrojem. Możesz poprosić swojego fryzjera o użycie niektórych produktów, aby Twoje włosy były w formie na dłużej.

7. Kręcony Niestabilny Bob:

Fryzury Boba 7

Krótkie włosy wyglądają świetnie, gdy są kręcone i posiekane, aby nadać im dużo tekstury. Loki, jeśli są posiekane w taki sposób, że otaczają twoją twarz, zapewnią dużo świeżości twojemu stylowi. Przeważnie ciężkie twarze i zaokrąglone twarze kobiety wybiorą taką fryzurę, ponieważ zmniejsza objętość twarzy i sprawia, że ​​wyglądasz na szczuplejszą.

8. Prosto wzburzony Bob:

Fryzury Z Niespokojnym Bobem8

Ta fryzura różni się od wszystkich innych ze względu na proste włosy zaangażowane w cięcie boba. Tępy krój wygląda fantastycznie u młodych kobiet, a pokrojony od wewnątrz daje również dużą objętość i sprężystość. Jeśli więc myślisz o zmianie fryzury, wybierz ten wygląd.

9. Pixie Bob:

Fryzury Z Niespokojnym Bobem9

Ostatnia, ale nie najmniej ważna fryzura z posiekanym bobem to wygląd pixie. Chciałabyś nosić ten styl, jeśli jesteś kobietą, która nie lubi długich włosów i ich harmonogramów konserwacji. Odwiedź dobrego fryzjera podczas robienia tej fryzury, ponieważ powinien mieć doświadczenie, aby zrobić to idealnie.

Teraz jesteś gotowy, aby znaleźć dla siebie odpowiedni krój boba na ten sezon letni i nie krępuj się wyjść z obawą o swoje długie włosy.