Fryzury Jennifer Lopez! Nazwa – JLO ma swój klimat. Jennifer Lopez może być z zawodu piosenkarką pop i artystką. Ale większość z nas rozpoznaje ją również jako ikonę mody. Czy wierzysz, kiedy mówimy, że ma 50 lat?! Tak, tak właśnie jest i uwielbiamy to, jak tak dobrze nosi swoje piękno i styl. Dzisiaj potraktujemy Cię najlepszymi fryzurami Jennifer Lopez z jej uroczym oświadczeniem o modzie.

Od loków po grzywkę, fale, warkocze i krótkie włosy, nasza ulubiona gwiazda Jennifer Lopez eksperymentowała i wypróbowała kilka rodzajów fryzur, a ona tak dobrze je ściąga. Jesteśmy zachwyceni jej pięknem i inspirowani jej stylem. Odkryjmy razem niektóre z jej najnowszych przebojowych fryzur i fryzur.

12 modnych fryzur Jennifer Lopez 2021:

Mamy nadzieję, że dzięki tym trendom fryzjerskim Jennifer Lopez spodobały Ci się nasze ulubione propozycje i pomysły na współczesny wygląd i style.

1. Charakterystyczne długie fale Jennifer Lopez:

fryzura Jennifer Lopez 2021

Najpopularniejszą fryzurą naszej ulubionej JLO są jej długie falowane włosy. Podczas gdy ona wciąż eksperymentuje z drobnymi szczegółami i wyglądem w tych falujących fryzurach, uwielbiamy tę ostatnią. Ta długa fryzura z obszernymi falami i warkoczami jest jedną z naszych ulubionych. Wygląda tak młodzieńczo, kobieco i elitarnie. Jak ci się podoba ten konkretny??

2. Bardzo spięty kucyk:

fryzura jennifer lopez 2020

Podczas gdy większość z nas nie uważa kucyka za charakterystyczną fryzurę, nasze celebrytki często udowadniają, że się myli. Powodem jest to, że robią to tak dobrze. Ten wyjątkowo wysoki kucyk od Jennifer Lopez to także nasz ulubiony nowy wygląd. Wypróbowała to podczas Tygodnia Mody w Paryżu i wygląda tak zapierająco dech w piersiach i nerwowo.

3. Brudne loki do ramion:

Fryzury Jennifer Lopez 2019

Krótka, niechlujna fryzura może wyglądać dobrze tylko na kilku osobach. A nasze JLO jest jednym z nielicznych. Jej najnowsza fryzura w tych miesiącach polega na uczesaniu włosów do ramion z niechlujnym, kręconym wyglądem. Zauważyliśmy to zdjęcie w sesji zdjęciowej magazynu i jest absolutnie wspaniałe i oszałamiające. Wygląda jak dymiąca, ustawia wysoką temperaturę!

4. Prosto z uderzeniami:

Jennifer Lopez grzywka

Jennifer Lopez obnosi się ze swoimi długimi, prostymi włosami, stylizując je, jednocześnie traktując je kremem do włosów po wysuszeniu. Ma średnio cienkie włosy. Ponadto włosy z przodu mają grzywkę z przodu, która obramowuje oczy.

5. Przypięte:

Jennifer Lopez długie kręcone włosy

Zaczesane do tyłu włosy (włosy są odgarniane za pomocą kątowych pociągnięć za pomocą miękkiej szczoteczki) przypina się z boku głowy za pomocą spinki do włosów. Pozostałe włosy spływają od czubka głowy do około czterech do pięciu cali poniżej linii ramion. Bawiła się trochę swoimi prostymi włosami, używając bębenka do zawijania, aby wywołać lekkie loki (lub fale) na końcu. Loki na końcu pomagają stworzyć iluzję obszernych włosów.

6. Obszerne fale:

Jennifer Lopez długie fale

JLO użyła dużej ilości balsamu zwiększającego objętość, aby uzyskać taką objętość na cienkich włosach. Włosy są z przedziałkiem prawie pośrodku i zaczesane na boki. Włosy stopniowo przechodzą w falowane włosy z prostych włosów, co uzyskuje się za pomocą lokówki na średnim nagrzewaniu. Objętości poniżej jej linii szczęki pomagają ją zdefiniować i uzupełniają jej strukturę.

7. Krótki Bob:

Jennifer Lopez Krótka fryzura bob

Dodany potargany wygląd wzmacnia efekt tej dość prostej fryzury typu bob, prawda? Ta fryzura nie jest ściśle zgodna z tradycyjnym krótkim bobem, ale jej fryzury są powszechnie znane i rozpoznawane ze względu na ich konfigurowalny atrybut. Ten bobowy krój został zmodyfikowany, aby pasował do stylu i osobowości JLo.

8. Wysoka bułka:

Wysoka bułka Jlo.png

Ten wysoki kok jest jedną z najbardziej egzotycznych fryzur Jennifer. Wszystkie jej włosy są ciasno zaczesane do tyłu, zachowując schludny i wypolerowany wygląd. Typ kokka jest dość prosty, ale rozmiar kokka wskazuje, że ta fryzura jest przeznaczona dla długich włosów, ponieważ będziesz potrzebować długich włosów, aby skomponować kok o takiej objętości. Ta fryzura w kok uzupełnia również jej owalną strukturę twarzy.

9. Funky:

Fryzury J lo

Co najlepiej pasuje do niesamowitej muzyki pop Jennifer Lopez? Odpowiedź jest prosta – Funkiness. Dzięki tej fryzurze tworzy idealną receptę na niesamowitą ikonę stylu. Jej włosy są częściowo zaczesane do tyłu, podczas gdy włosy, które zajmują środkową część, są uczesane do góry, a częściowo na boki w postaci zamarzniętych falistych kolców. Kolce są utrzymywane i osadzane, przyklejone do miejsca za pomocą średnio-mocnego żelu do włosów.

10. Ciasne średnie loki:

Jennifer Lopez włosy średniej długości

Jedna z wczesnych fryzur Jennifer Lopez, ta fryzura ma włosy do ramion, które są niezwykle zwinięte. Loki prawie wydzielają klimat, że jej włosy są naturalnie kręcone! Loki są obecne w postaci ciasnych loków, które są obszerne i dodają objętości linii szczęki i podkreślają jej owalną twarz.

11. Kucyk:

Jennifer Lopez pleciony kucyk

Chociaż JLO w swojej karierze założyła wiele kucyków, ten jest nieco inny. Różnica polega na tym, że kucyk charakteryzuje się warkoczem, który jest obecny nie wokół kucyka (jak wiele fryzur z warkoczami kucyka), ale tworzy sam kucyk! Zrobiony warkocz ustępuje miejsca kucykowi po przejściu przez cztery do pięciu cali.

12. Czeski:

Jennifer Lopez Czeski wygląd

Ta czeska fryzura obejmuje włosy związane w formie upięcia z warkoczami dookoła. Włosy są ściągnięte do tyłu, nadając im wypolerowany wygląd, podczas gdy odciągnięte włosy są związane w wiele warkoczy, które następnie otaczają główny kok.

Jak ci się podoba nasza ikona mody i gwiazda pop, fryzury i fryzury Jennifer Lopez? Nie możemy ich pokonać. Pomimo swojej rzeczywistości w średnim wieku, bez wysiłku odzyskuje zdrowy wygląd dzięki doskonałej urodzie i modzie. JLO jest dla nas wszystkich znaczącą inspiracją. Prawda? Co o nich myślisz? Poinformuj nas też o swoich przemyśleniach!