Od czasu, gdy „Keping up with the Kardashians” wyemitowano jako program telewizyjny, siostry Kardashian zyskały dużą popularność i fanów. Jedną z nich jest Kim Kardashian, znana osoba towarzyska, kobiety biznesu, ikona mody i producentka. Fryzury Kim Kardashian są obecnie najczęściej dyskutowanym tematem, poza jej strojami i wyglądem, w dzisiejszym świecie mody. Od czasu do czasu inspirujemy się głównie tym, jak Kim tak często obnosi się z najlepszą wersją siebie.

12 różnych krótkich i długich fryzur Kim Kardashian 2021:

Dziś jesteśmy tutaj, aby poznać najpopularniejsze i najbardziej pożądane fryzury i fryzury Kim Kardashian, które cieszą się popularnością w branży modowej na całym świecie.

1. Elegancki, długi warkocz:

Elegancki, długi warkocz

Byłbyś zszokowany wiedząc, że nawet nasza ulubiona Kim Kardashian uwielbia eksperymentować i obnosić się z warkoczami. Oto dowód. Ten długi, kanciasty i bardzo elegancki, cienki warkocz z włosów bardzo dobrze pasował do tak gorącego stroju w ostatnie święta. Kim z dumą obnosiła się ze swoim stylem tak płynnie, a my nie możemy się tego nacieszyć. Co myślisz o tym najnowszym??

2. Fryzura Boba:

Fryzura Boba

Kim Kardashian nie jest wykluczony z globalnego trendu strzyżenia włosów w tym roku. Podobnie jak wiele innych celebrytów, nawet Kim uwielbia obnosić się z krótkimi włosami, a ten odważny i inteligentny obraz jest dla nas pełnym dowodem. Postawa, inteligencja i wspaniały wygląd z gorącym stylem palenia nie mogą być tak łatwo porwane przez żadną inną celebrytę niż nasza własna Kim!

3. Czerwone pasemka włosów:

Czerwone pasemka włosów

Kim nawet uwielbia eksperymentować z kolorem włosów i wyglądem, a te czerwone pasemka z czerwonym kostiumem są po prostu wspaniałe. Wygląda zapierające dech w piersiach i bardzo nowocześnie w tych krótkich, warstwowych włosach w kolorze czerwonym. Umieściła to zdjęcie swojej fryzury na swoim koncie w mediach społecznościowych, a zdjęcie od razu stało się bardzo popularne. Czy ty też to kochasz??

4. Połowa w górę Połowa w dół:

Kim kardashian do połowy w górę do połowy w dół

Jest to prawdopodobnie najpiękniejsza z wszystkich fryzur w połowie updo założonych przez Kim. Wygląda satysfakcjonująco, a także pięknie. Włosy są podzielone na część przednią i tylną. Przednia część jest przedzielona pośrodku wyraźną linią podziału, a włosy z tyłu są częściowo związane, a częściowo rozpuszczone. Włosy z przodu również są rozpuszczone i zakrywają część jej kości policzkowych, dzięki czemu jej podłużny kształt twarzy ma piękne proporcje.

5. Przednie uderzenia:

Kim kardashian grzywka fryzura

Inteligentnie zaprojektowana grzywka z przodu pokrywa prawie całe czoło, tworząc iluzję bardziej symetrycznego kształtu twarzy. Grzywka to piękne oprawy oczu, które zwracają uwagę na oczy. Reszta włosów spływa po jej ramionach, ukazując wspaniałe fale podkreślające jej linię szczęki.

6. Boczne uderzenie:

Najlepsze fryzury Kim Kardashian

Żadna inna jej fryzura nie jest tak odpowiednia, jak ta do eksponowania jej gęstych, obszernych włosów. Włosy po prostu zajmują gigantyczne obszary nad głową i pysznią się. Zagięte w bok grzywki doskonale nadają się do nadawania podłużnemu kształtowi twarzy iluzji piękniejszego owalu. Włosy, które spływają po jej ramionach, mają znaczną objętość, podkreślają i otaczają kość szczęki i kości policzkowe.

7. Pompadour:

Fryzury Kim k

Ogólna fryzura pompadour, podkreśla objętość u góry, zachowując elegancki wygląd po bokach i tylnej części głowy. Włosy są zaczesane do tyłu i jednocześnie wysuszone, aby nadać im elegancki, ale potargany wygląd.

8. Wysoka bułka:

Fryzury Kim Kardashian bun

Chociaż ma podłużną strukturę twarzy, jej twarz ma wyjątkową właściwość. Generalnie, podłużne typy twarzy charakteryzują się dużym czołem. Mimo to rysy jej twarzy są równomiernie rozłożone, dzięki czemu czoło nie jest ani za duże, ani za małe. Dzięki temu może dość łatwo uprawiać fryzury takie jak ten podciągnięty kok. Ma ciasno naciągnięte włosy, które są następnie wiązane w duży wysoki kok. Ogólny wygląd tej fryzury jest dopracowany, schludny i profesjonalny.

9. Wysoki kucyk:

Wysoki kucyk Kim K

Niezbyt dopracowany kucyk, ale zdecydowanie piękny! Ta fryzura w kucyk jest stylizowana przez odgarnięcie włosów i po prostu związanie ich w kucyk. Jedną rzeczą, o której mówi ta fryzura, jest to, że nie zawsze potrzebujesz fantazyjnych fryzur i fryzur, aby wyglądać pięknie, czasami stare jest złote!

10. Polerowany niski kucyk:

Kim k niski kucyk

Stosowanie kremu do włosów staje się absolutnie niezbędne, aby uzyskać tak dopracowany wygląd. Włosy są rozczesane płasko na głowie tak, że niemal podkreślają jej kształt i są związane z tyłu w formie niskiego kucyka, który zwisa przylegając do szyi.

11. Szczotkowany Mohawk:

Fryzura Kim k Mohawk

Czy ta fryzura nie wygląda z boku jak irokez? Cóż, irokezem, ale na pewno nie ściśle. W tym przypadku nie jest wymagane przycinanie włosów; liczy się tylko stylizacja! Odpowiednio wystylizowany możesz osiągnąć ten wygląd bez dodatkowego wysiłku i wyglądać całkiem odlotowo!

12. Elegancka szczotka do tyłu:

Fryzury Kardashian

Znowu kolejna z zaczesanych do tyłu włosów Kim, ale w tym włosy nie są związane w niski kucyk lub w wysoki kok, a raczej są rozpuszczone, aby spływać znacznie poniżej ramion. To jedna z tych prostych fryzur, które wymagają minimalnej stylizacji i wywierają maksymalny wpływ na publiczność!

Mamy nadzieję, że pokochasz te najnowsze i najmodniejsze fryzury i fryzury Kim Kardashian, tak jak my. Nie możemy się z nimi pogodzić, a popularność Kim i jej kultowy wygląd bez wątpienia będą nadal rządzić światem mody przez długi czas. Jej eksperymentalny, odważny, elegancki i wykwintny wygląd zawsze będzie stylowy.