Aby urozmaicić Twój codzienny wygląd, mała zmiana jest zawsze bardzo przyjazna. Wszyscy byliśmy tam po rozstaniu, farbując włosy na jaśniejszy odcień brązu i wreszcie zapisując się na siłownię po długim zajęciu. Chociaż wszystko to jest poniekąd trwałą zmianą, w celu szybkiej naprawy zawsze można poddać się wielu różnym fryzurom, być może po to, aby zaimponować chłopcu z tyłu klasy lub po prostu przezwyciężyć jedną. Indie słyną z bogatej różnorodności, a zatem kto lepiej rozumie zmiany niż same Indie? Biorąc przykład z najlepszych indyjskich fryzur, oto lista, jak je zrobić.

Przedni guzek:

jak zrobić indyjską fryzurę1

Najlepszym sposobem na swobodne poruszanie się włosów jest szczotkowanie ich części do tyłu, najlepiej od środka i przypinanie z tyłu głowy. Na początek podziel włosy, zaczynając od obu stron brwi. Aby stworzyć delikatne zaciągnięcia, użyj drażnienia z tyłu.

Wysoki węzeł:

jak zrobić indyjską fryzurę2

To najlepsze letnie updo, w którym gładko zaczesujesz włosy do środka głowy w kształcie kucyka, a następnie drugą ręką jako wałkiem zwijasz włosy w wysoki węzeł. Użyj gumek do włosów i szpilek do bobby, aby utrzymać go na miejscu.

Pin up z boku:

jak zrobić indyjską fryzurę3

Na początek boczna szpilka wymaga wytrwałości i czasu, ale pod koniec dnia jest godna fryzury. Wcześniej spróbuj swoich sił w subtelnym kręceniu włosów, a następnie zwiń pojedyncze pasma włosów w zwoje, a następnie przypnij je z tyłu głowy, jedna warstwa pod drugą.

Skręt francuskiej rolki:

jak zrobić indyjską fryzurę4

Drażniąc włosy w środkowej części, przypnij puch z tyłu. Pozostawiając przednie zamki wolne, użyj patyczka do opaski do włosów, aby utworzyć francuski wałek tuż nad karkiem. Teraz weź loki od przodu i krzyżując je w kok, przypnij je do przeciwnych stron.

Bułka poszarpana z boku:

jak zrobić indyjską fryzurę5

Boczny kok jest najłatwiejszym rozwiązaniem dla trendsettera. Podczas ciężkich godzin pracy uprawiaj ten niechlujny wygląd włosów. Zazwyczaj do takiej fryzury nadaje się głowa z wieloma warstwami. Odetnij dłuższy blok od krótszych, a następnie zawiąż go w boczny warkocz. Teraz zawiń mniejsze loki wokół bocznego koku, aby nadać temu stylowi objętość.

Okłady:

jak zrobić indyjską fryzurę6

To kolejna łatwa fryzura, w której zaczynasz od dzielenia włosów na trzy segmenty i robienia kucyka ze środkowym. Upewnij się, że jest to nisko wiszący kucyk. Pod spodem z kucyka ukryj gumkę do włosów. Teraz użyj bocznych segmentów pojedynczo i owiń go wokół kucyka, ostatecznie przypinając go na miejsce.

Warkocz kok:

jak zrobić indyjską fryzurę7

Warkocze i bułki tworzą dwie podstawowe przegródki do stylizacji włosów w sekcji fryzur indyjskich, dlatego wykorzystaliśmy to, co najlepsze z obu, aby stworzyć ten wygląd. Po prostu zacznij od splotu kucyka, a następnie owinięcia go w kok.

Róża z bocznego warkocza:

jak zrobić indyjską fryzurę8

Przesuń włosy na bok i zacznij splatać przednie warstwy włosów w miękki warkocz z boku, ostatecznie kończąc warkocz, przekształcając resztę włosów w różany kok. Aby uzyskać ten wygląd, po prostu zwiń włosy i przypnij je na miejscu.

Tylna szpilka:

jak zrobić indyjską fryzurę9

Kucyk z tyłu głowy można indywidualnie przypiąć do czubka włosów, aby uzyskać ten wspaniały wygląd. Nie tylko dodaje trochę objętości włosom, ale także tworzy określony iloraz stylu.