Kerala – stan znany jako kraj Boga jest różnorodny i bogaty w tradycje i kulturę. Kobiety Kerala są znane jako piękne na swój własny, niepowtarzalny sposób; są urocze z tradycyjnym wyglądem. Fryzury Kerala na długie włosy to jeden z naszych ulubionych stylizacji, znany ze swojej codziennej elegancji.

Kerala Style Hair wygląda dla kobiet z długimi włosami:

Dzięki szerokiej gamie fryzur, od warkoczy po bułki i wyglądy Juda, uwielbiamy to, jak wszechstronne i wyrafinowane wyglądają na kobiety. Ty też możesz go wypróbować i założymy się, że pokochasz go tak samo jak my!

1. Przypięta bułka:

Długie włosy w stylu Kerala

Dokładnie rozczesz włosy i wyszczotkuj je z powrotem. Po wygładzeniu włosów zacznij dzielić włosy na różne pasma. Możesz też zacząć od kręcenia włosów, jeśli masz pod ręką lokówkę. Teraz weź przednią część włosów i zwiń ją w ciasny kok i zabezpiecz krawatem. Pasemka pod spodem można teraz pojedynczo zwinąć i przypiąć nad kokem, aby zwiększyć objętość.

2. Dmuchany warkocz:

Kerala Długie Fryzury

Zawsze byliśmy fanami ekstrawagancji i przedstawiania tego samego w prostym stylu warkoczy. Podziel włosy od góry i ponownie podziel na dwie części. Teraz twoja górna część włosów ma dwie sekcje. Użyj bouffantu, aby podnieść włosy i użyj drugiej sekcji, aby udrapować je na zaciągnięciu. Kontynuuj z długim warkoczem i mocno dodawaj.

3. Wysoka bułka:

Długie Fryzury Z Kerali

Aby uzyskać ten wygląd, musisz odpowiednio zgnieść lub zwinąć włosy. Scrunches to zazwyczaj twoje codzienne kręcenie włosów, ale z nieco większą intensywnością. Teraz, gdy zwinęłaś go do końca, zbierz włosy i zwiąż je w luźny kok. Upewnij się, że niektóre pasemka luźno opadają, aby dodać objętości.

4. Przednie zaciągnięcie:

Długie włosy dziewczyny kerala

To klasyczna fryzura, którą można łączyć zarówno z kokem, jak i warkoczem. Sztuczka polega na tym, aby od tyłu szczotkować przednią część włosów. Teraz użyj podnieś przód włosów, zacznij drażnić je szczotką do włosów lub po prostu użyj go, aby dodać objętość do przodu. Możesz użyć girlandy z kwiatów na końcu uniesionych włosów i kontynuować.

5. Bułka z boku:

Dziewczyny z długimi włosami w Kerali

Niezwykle elegancka fryzura, która zdecyduje się na boczny kok, zapewni Ci najlepsze spojrzenia na wesele. Użyj kwiatka lub ozdoby, aby dodać akcesoria. Zacznij od drażnienia przodu i przypinania go. Teraz przeciągnij resztę włosów na bok i zacznij je zwijać w kok.

6. Ciężkie akcesoria:

fryzury Kerela dla kobiet z długimi włosami

Zawsze staraj się, aby włosy były w pełni wyposażone. To bardzo modna fryzura, w której najprostsza fryzura jest połączona z prostymi dodatkami, aby nadać jej nowy wygląd. Tutaj włosy są zawiązane w warkocz z rzadkimi rytmicznymi zdobieniami i całą główką girland.

7. Rolka przednia:

Dziewczyny z długimi włosami w stylu Kerala

To dość prosta fryzura, w której końcówka jest w warkocz, ale przód włosów wygląda hipnotyzująco ze środkową częścią i dwoma zwiniętymi i przypiętymi do tyłu lokami.

8. Francuski warkocz:

długie włosy Kerala wygląda

Ten klasyczny warkocz w stylu francuskim wkomponowany w tradycyjny smak, stąd girlanda z kwiatów na wierzchu. Warkocz kończy się tuż pod linią włosów, a reszta włosów swobodnie opada.

9. Luźny warkocz:

Długie fryzury gwiazd kereli

To idealna fryzura na leniwe popołudnia. Warkocz zawiązany luźno z miękkimi luźnymi pasmami włosów.

Tradycyjne fryzury Kerala są mieszanką jednych z najwspanialszych ozdobnych stylizacji utrwalonych ozdobami. Mam nadzieję, że podoba Ci się podana lista niezbyt skomplikowanych Kerali(1) fryzury, które możesz wybrać podczas tradycyjnych okazji.