Bułeczki są prawdopodobnie najbardziej popularną i prymitywną fryzurą, jaka istnieje dla Indian. Często na ruchliwych weselach lub porannych, wilgotnych biegach biurowych można było zobaczyć kobiety w odpowiednich strojach z szybko zrobioną bułeczką, aby pokonać upał lub schrupać w swoim napiętym harmonogramie. Ponieważ odmiany są ważną częścią modernizacji, nawet surowe bułeczki przechodzą teraz pewne zmiany osobowości. Wśród wielu rodzajów jest wysoki kok, niski, ten z boku i oczywiście niechlujny wezgłowie łóżka. Dzisiaj w tym artykule przyjrzymy się kilku indyjskim fryzurom z koków, które można uprawiać.

1. Niechlujny wygląd:

fryzury indyjskie w kok1

Jest to prawdopodobnie najmniej ustrukturyzowany, ale najczęściej używany wygląd bułki we współczesnych Indiach. Brudny wygląd wymaga tylko zebrania włosów z tyłu głowy i niechlujnego związania ich za pomocą prostej opaski do włosów. Nieuporządkowany kok nie wymaga dobrej struktury ani techniki, a mimo to dodaje włosom objętości i stylu.

2. Oszukana bułka:

fryzury indyjskie kok2

Aby uzyskać idealny ślubny wygląd lub po prostu stworzyć wyrazisty styl, wypróbuj ten niesamowity pomysł na kok. Jest to prosta bułka w kształcie pączka, która ma wgłębienie pośrodku, które umożliwia powieszenie lub zaczepienie ozdób. Bułkę z pączkami można najlepiej stworzyć, używając skarpety jako podstawy, która zapewni idealną bułkę do skarpet lub pączek.

Przeczytaj: Łatwe bułeczki na długie włosy

3. Kok warkoczowy:

fryzury indyjskie kok3

Zacznij od zebrania włosów na końcu i przywiązania do nich prostego kucyka. Aby uzyskać dodatkową objętość, możesz dodać przedłużenia lub spraye zwiększające objętość włosów, a następnie zacząć splatać kucyka. Tutaj możesz zdecydować się na pojedynczy warkocz, który możesz owinąć jak kucyk, lub podzielić włosy na dwa trzy warkocze i postępować zgodnie z metodą owijania.

4. Bułka z boku:

fryzury indyjskie w kok 4

Jest to miękko zwinięty, boczny kok, a aby uzyskać nieskazitelny wygląd, użyj wcześniej lokówek, aby nadać włosom lśniący kędzierzawy lok. Ta fryzura może zająć trochę czasu, ponieważ pojedyncze pasma loków i zwinięte w różyczkę, a następnie przypięte z boku głowy.

Przeczytaj: Jak zrobić bułkę ze skarpetą

5. Francuski zwrot akcji:

fryzury indyjskie w kok 5

Oto druga rzecz, której nauczyliśmy się od Francuzów, gdzie włosy są wspaniale skręcone w piękny francuski wałek. Pozostaw luźne pasma z przodu włosów, podczas gdy reszta jest wybrzuszona lub drażniona, a następnie zwinięta w kok we francuskim stylu.

6. Górny węzeł:

indyjska fryzura kok 6

Najbardziej podstawową bułką jest wysoka bułka dla twórców trendów lub letnich zwiastunów. Nie pozwól, aby długie warkocze wydobyły z ciebie to, co najlepsze podczas wilgotnego lata, zwijając włosy w wysoki kucyk, ale nigdy tak naprawdę nie zabezpieczaj ich krawatem. Zbierz włosy, a następnie zwiń je w ciasny kok. Gdy już to robisz, zostaw luźne pasmo z tyłu, aby zakryć krawat.

Przeczytaj: Fryzury z plecionych kok

7. Odmiana Top Knot:

fryzury indyjskie w kok7

Oto odmiana górnego węzła, w której włosy są podzielone na dwie części, z których pierwsza jest zawiązana w górny kok, mały i drobny, podczas gdy reszta włosów jest wygładzona i utrzymywana swobodnie, co pozwala nosić zarówno luźne włosy z górną częścią kok.

8. Zapętlony wygląd:

fryzury indyjskie w kok 8

Jest to niska wisząca bułka wykonana przez zapętlenie kucyka. Zbierz włosy z tyłu, a następnie ułóż pętlę palcami, ostatecznie przechodząc kucyka i zwijając go, aby utworzyć kok.

Przeczytaj: Najlepsze fryzury kok

9. Słabszy pies:

fryzury indyjskie w kok9

Tutaj zaczynamy od odwróconego francuskiego warkocza i zamiast kończyć warkocz, zawijamy go w kok na samej górze.