Dobra fryzura może być czynnikiem między dobrym wyglądem a świetnym wyglądem na imprezie, w której chcesz być częścią, a wybór odpowiedniej fryzury może wywołać frustrację. Dzieje się tak, ponieważ niewiele osób wie, że wybór odpowiedniej fryzury to proces, w którym musisz zobaczyć, jaki masz odcień, kolor i strukturę twarzy. Dobry kok skarpetkowy to zawsze świetny sposób, ponieważ ten rodzaj fryzury jest idealny, ponieważ jest elastyczny przy prawie wszystkich typach twarzy i na pewno sprawi, że będziesz w centrum uwagi na wydarzeniu, które chcesz odwiedzić. Istnieje wiele różnych dobrych bułeczek do skarpet do wyboru, a podane poniżej to najlepszy sposób na zrobienie bułki do skarpet, abyś mógł dopasować ją do swojego stroju na każde wydarzenie-

jak zrobić bułkę ze skarpety?

Myć się:

Pierwszym krokiem do zrobienia koka ze skarpet jest umycie włosów. Zalecany jest wygładzacz do włosów, który jest dostępny na rynku zarówno w postaci szamponu, jak i odżywki. Ten wygładzacz do włosów ułatwi wiązanie włosów. Po całkowitym umyciu włosy wysusz je skutecznie ręcznikiem i suszarką, ale upewnij się, że używasz serum blokującego ciepło, które pomoże zachować miękkość włosów. Suche włosy będą ranić skórę głowy, gdy spróbujesz je związać, dlatego najlepsze jest serum blokujące ciepło.

Oddzielny zestaw rąk:

Najlepszym sposobem na uzyskanie nieskazitelnej skarpetki jest posiadanie oddzielnego zestawu rąk, które Ci pomogą. Jeśli pomagasz komuś z bułeczką do skarpet, najlepszym sposobem na to jest najpierw wyrównanie całych włosów w dłoni, a następnie związanie ich w koncentryczne koło, aby uzyskać najlepsze wyniki. Koło powoli uformuje się w bukiecik skarpetki, który możesz dopasować do niechlujnych loków z przodu lub dodać całe włosy z kokem z tyłu. Najlepsze w bucie skarpet jest to, że można go nosić w górę lub w dół, zgodnie z własnym wyborem, co czyni go bardzo wszechstronną fryzurą na każdą okazję. Gdy włosy zostaną zaokrąglone, możesz dodać akcesorium, takie jak mały lub duży klips, aby utrzymać je na miejscu, tak aby nie był wymagany żaden inny rodzaj konserwacji. Wiązanie skarpetki może być zarówno bałaganem, jak i dobrze skoordynowaną sprawą, ponieważ w zależności od wydarzenia, które chcesz odwiedzić, dzięki czemu jest to bardzo wszechstronna fryzura na wszelkiego rodzaju okazje.

skarpety kok2

Dodaj akcesorium:

Aby utrzymać całe włosy na miejscu, najlepiej jest dodać spinkę lub drewniany dodatek do końców włosów, aby kok wyglądał na bardziej wykończony. Akcesoria, których chcesz użyć, są łatwo dostępne na każdym rynku i różnią się pod względem różnorodności.

66. doroczne nagrody Primetime Emmy — przyjazdy

Przenoszenie go:

Skarpetkowy kok to idealna fryzura na każde wesele, imprezę towarzyską, a nawet imprezę firmową. Świetnie jest również, jeśli bierzesz ślub, ponieważ pasuje do Twojego tradycyjnego, a także zachodniego wyglądu weselnego. Skarpetkowy kok jest łatwy do wykonania w porównaniu do wszystkich innych fryzur ślubnych, dlatego zyskał na popularności. Poza tym bułka ze skarpetami może być skutecznie wykorzystana na każde wydarzenie towarzyskie lub firmowe. Naprawdę sprawi, że będziesz w centrum uwagi, ponieważ jej odważny, zmysłowy wygląd, który jest główną cechą tej wspaniałej i wszechstronnej fryzury.