Fryzury z plecionych koków zapewniają kobiecy i elegancki wygląd tak płynnie i nie można temu zaprzeczyć. Są wszechstronne i dość ostre, można je nosić na różne wydarzenia i okazje. Nie ma konkurencji z plecionymi fryzurami z koków dla kobiet, które preferują glamour i piękno z uroczymi wypowiedziami w stylu.

Cóż, ale jeśli myślisz, że w tym motywie występują tylko ograniczone występy i wyglądy, to się mylisz. Przedstawiamy Ci gamę stylowych stylizacji w fryzurach i uczesaniach z warkocza. Od bocznych warkoczy po niechlujne plecione bułki i odwrócone warkocze — istnieje wiele stylów, które musisz sprawdzić!

9 różnych sposobów na zaplatanie włosów w kok:

Dzisiejszy artykuł mówi o różnych sposobach wykorzystania warkoczy do uformowania bułki. Wypróbuj te nowe niesamowite pomysły na fryzury w kok i warkocze i dodaj nową przyprawę do codziennej nudnej fryzury.

1. Bułka baleriny:

plecione fryzury z koków naturalne włosy

Aby uzyskać ten kok z wyglądem warkoczy, odgarnij włosy i zwiąż je w kucyka. Wcześniej zostaw kawałek zamka z przodu. Teraz weź pasmo włosów z przedniego loka i kolejne pasmo z kucyka, a następnie zacznij je wiązać w warkocz. Gdy pójdziesz dalej z warkoczem, zbierając więcej włosów z kucyka, skończysz z warkoczem baleriny. Zakończ kucyka, a następnie owiń go.

2. Warkocz z kwiatów:

kok z warkoczami kwiatowymi

Aby uzyskać tę fryzurę z kwiecistego warkocza, zacznij od małego kawałka przedniego zamka z jednej strony i zacznij splatać go w stylu francuskim, aż będziesz w połowie drogi. Kiedy już jesteś przy tym, zacznij splatać go po przekątnej, tak aby przesunąć się w prawo od lewej. Teraz ponownie zacznij iść w lewo z kolejnym warkoczem i uzupełnij go. Teraz przekartkuj warkocz i zwiń go w kwiatową bułeczkę.

3. Dwa plecionki:

proste plecione fryzury kok

Zacznij od związania włosów w kucyka. Możesz zachować luźne końce z przodu, aby uzyskać sportowe zamki. Gdy kucyk skończy, podziel włosy na dwie części i zacznij je oddzielnie splatać. Przewachluj warkocz, aby dodać mu objętości. Teraz zawiń warkocz i zwiń go w bułkę i dodaj kokardę, aby dodać trochę zabawy.

4. Owinięty warkocz:

zapleć warkocz

Jest to dość prosty wygląd, który można bardzo łatwo uzyskać. Do tego potrzebujesz czterech-pięć spinek do włosów. Podziel włosy na trzy lub cztery części, a następnie zacznij je oddzielnie splatać. Po zakończeniu warkocza zacznij je zwijać i przypinać, tworząc ostatecznie kok.

Przeczytaj: Style koków z długimi włosami

5. Dolny warkocz:

pleciony niski kok

Po prostu zwiąż włosy w wysoki kucyk i upewnij się, że włosy są odpowiednio uczesane i wygładzone. Włosy i kucyk muszą być ciasne. Teraz, gdy kucyk jest już związany, zostaw z niego kawałek włosów, a resztę zwiń w kok. Teraz luźnym pasemkiem zawiąż warkocz, a następnie zawiń.

6. Potrójny warkocz:

słodkie plecione bułeczki

Aby uzyskać te plecione fryzury, zacznij od francuskiego splatania z czubka głowy i zejdź aż do środka głowy. Teraz weź pozostałe pasma i zawiąż oddzielne francuskie warkocze tuż obok głównego. Po zakończeniu całego procesu trzech warkoczy zwiń resztę włosów i upnij je.

Przeczytaj: Jak zrobić bułkę ze skarpetą

7. Mieszaj i dopasowuj:

włosy zaplecione w kok

Do tego warkocze w fryzurze koka zacznij od segregacji włosów na dwie warstwy. Teraz z górną warstwą podziel je na trzy lub cztery części i zapleć je wszystkie. Będzie to idealny scenariusz teraz, jeśli zaczniesz robić kok z tych prostych warkoczy i loków.

8. Odwrócona bułka:

kok z warkoczem

Aby uzyskać ten styl plecionych koków, odwróć głowę do góry nogami i zacznij splatać głowę od karku do góry. Zapleć go w stylu francuskim do połowy głowy, a następnie zbierz resztę i zwiąż w kok.

Przeczytaj: Śliczne fryzury kok

9. Bułka z warkoczem skarpet:

prosty pleciony kok

Zacznij od splotu przednich zamków z dwóch stron, a następnie przynieś je z powrotem i zwiąż w kucyka. Następnym krokiem jest zawiązanie skarpety kok i mocne przypięcie w dolnej części głowy.

Krok po kroku proces tworzenia fryzur z warkoczami w tym artykule z pewnością wzbudzi Twoją ciekawość ich posiadania. Wypróbuj co najmniej jeden z powyższych stylów, gdy chcesz mieć inną fryzurę.