Cóż więcej może być wyjątkowym dniem niż bycie panną młodą. To, co czyni ten dzień bardziej wyjątkowym, to fakt, że nie możesz przestać patrzeć i podziwiać siebie, ponieważ odrobiłeś dużo pracy domowej, aby być i wyglądać tak, jak będziesz wyglądać. Ważne jest to, jak pewny siebie jesteś w tym, co masz na sobie, skoro wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie.

fryzury ślubne kok

Tak więc Twoje ubrania, biżuteria, dodatki i włosy – wszystko czyni cuda i wszystko musi być idealne. Tutaj omawiamy niektóre fryzury dla narzeczonych, które zapewniają nie tylko wygodę, ale także piękno, które poprawia wygląd. Zwróć uwagę na proste filmy poniżej, aby zdecydować o własnej fryzurze na wyjątkowy dzień.

Najlepsze filmy z fryzurami dla nowożeńców:

Do tego azjatyckiego kokka potrzebujesz włosów średniej długości. Gęste włosy potrafią zdziałać cuda z tą fryzurą. Udekoruj włosy kwiatami i przeciągnij, jeśli nie używasz dupatty bezpośrednio nad kokem. Nawet jeśli używasz dupatty i to samo jest przezroczyste, możesz użyć przeciągacza, ponieważ będzie to widoczne przez prześwitującą dupattę.

Stylizacja kokka ślubnego może być tak łatwa i prosta jak ta. Jeśli masz naturalnie czarne, długie, gęste włosy, ten styl będzie bardzo wdzięczny. Uzupełnienie go welonem lub przeciągaczem lub jednym i drugim będzie po prostu idealnym wyglądem. To będzie pasować, niezależnie od tego, czy masz długą, czy krótką twarz.

Prosta indyjska bułka nigdy nie wychodzi z mody. Nawet jeśli masz długie włosy, stosowanie przedłużeń sprawia, że ​​wyglądają bardziej elegancko i sprawiają, że panna młoda wygląda na długą, ponieważ większość indyjskich narzeczonych ma niski wzrost. Możesz ozdobić go kwiatami ormaangtika, a nawet kryształami i broszką.

Fryzura z bocznymi bułeczkami również dobrze pasuje do panny młodej w dniu jej ślubu. Nawet jeśli masz cienkie włosy, ale miękkie i kręcone, może to być twój wybór, czy masz okrągłą lub długą twarz, czy czarne lub blond włosy. Jeśli nie masz naturalnych loków, możesz użyć lokówek. Musisz jednak czuć się pewniej z tą boczną bułką, ponieważ nie jest to zbyt częste.

Dla średnio długich włosów to upięcie na bal ślubny jest najbardziej eleganckim stylem. Jeśli masz już gęste włosy, nie możesz używać przedłużania. Udekoruj swoją bułeczkę broszką lub orchideą. Jeśli masz wzrost, musisz to zrobić, ponieważ ta fryzura również sprawi, że twoja twarz będzie wyglądać na długą i sprawi, że będziesz wyglądać na wysoką.

Ten formalny kok updo może iść na formalną imprezę lub wesele lub po prostu na cokolwiek innego. Naprawdę nie potrzebujesz do tego stylisty. To może być bardzo dobry pomysł na lato. Łatwo to zrobić nawet samemu. Musisz dobrze zabezpieczyć swoją bazę, a wtedy możesz być własną stylistką.

Indyjski kok ślubny do włosów średniej długości. Jeśli chcesz, możesz również użyć rozszerzeń. Dodaj go dobrze za pomocą kamiennej szpilki lub przeciągacza, aby nawet jeśli masz dupattę na bułce, jest ona widoczna. Możesz również ozdobić go czerwonymi różami, a nawet orchideą, aby pasowała do Twojej sukni ślubnej.