Czy zamierzasz się pobrać? Przede wszystkim gratulacje! Każda dziewczyna jest zdezorientowana swoją fryzurą, ponieważ bez idealnej fryzury makijaż nie jest ukończony. W dzisiejszych czasach widać kilka zmian w fryzurach ślubnych, a większość dziewczyn kopiuje niektóre style z filmów.

Jak wiesz, zgodnie z tamilską tradycją, męcząc saree, żadna fryzura nie pasuje do konwencjonalnego upięcia w stylu kok. Ta fryzura może być przydatna dla wszystkich panien młodych z południowych Indii, niezależnie od lokalnego lub duchowego środowiska. Przeznaczony dla nowoczesnej panny młodej, frekwencja nie jest niczym lepszym niż oczarowanie tradycyjnego stylu i dodanie do niego własnego akcentu.

Najpopularniejsze fryzury ślubne Tamil dla kobiet:

1. Pula Jada:

Tamilskie fryzury ślubne

W tej fryzurze zwyczaj ozdabiania obszernego warkocza panny młodej cudownie wzorzystymi kwiatami, złotem lub koralikami, czymś, co przykuwa wzrok na jej ślubie. Panny młode uwielbiają popisywać się lśniącymi długimi włosami, wspaniale splecionymi i ozdobionymi typowo kwiatami, rozpoznawanymi jako poola jada (koński ogon zakończony kwiatami). Czasami nosi się przedłużenia włosów, aby utrzymać warkocz dłużej, aby uzyskać lepszy wygląd.

2. Wyrafinowana bułka z powrotem:

Kok-z-kwiatami

Jest to stylowy kok z tyłu i bardzo dobrze nadaje się na ślub. Do tego kokka możesz dodać kilka akcesoriów do włosów, które są w większości wykonane ze złota, aby dodać trochę ilości do włosów. Ten modny wygląd może nosić również starsza dziewczyna.

3. Fryzura z niechlujnym kokem:

Fryzura z niechlujnym kokem

W dzisiejszych czasach niechlujna bułka staje się również ulubioną wśród panien młodych, ponieważ możesz ją przetestować tak bardzo, jak chcesz. Możesz zrobić zwiniętą bułkę, ruchomą bułkę, plecioną bułkę, bułkę zaczesaną z boku, cokolwiek chcesz. W kółko niechlujna bułka może stać się bardziej nieuporządkowana, jeśli nad nią znajduje się chunni. Z wyjątkiem sytuacji, gdy Twój strój nie musi po tym zakrywać włosów, radzimy się na to zdecydować.

4. Wygląd plisowany plus klejnoty:

Tamilskie fryzury ślubne4

Jest to również kolejna popularna, jasna fryzura dla tamilskiej panny młodej, która przekazuje oszałamiający wygląd, jest raczej niewymagająca w projektowaniu. Wypróbuj to z odpowiednim rodzajem akcesoriów. W obawie przed krótkimi warkoczami taki wygląd można uzyskać poprzez poszerzenie włosów za pomocą przedłużania.

5. Bułka z warkoczem:

Tamilskie fryzury ślubne5

To nic innego jak upiększony warkocz, a także esencja tradycyjnego tamilskiego wyglądu ślubnego. W stanie chcesz mieć największy z obu światów, a następnie zdecyduj się na bułkę i warkocz. Dzieje się tak dlatego, że nadaje głowie stylowy kok wraz z długim kobiecym warkoczem na plecach. Jeszcze raz udekoruj to może być magnum opus na jego osobistym.

6. Kwiecista rana z plecioną fryzurą:

warkocz kwiatowy

Zapleć włosy na całej długości. Umieść dekorację na końcu warkocza. W tej chwili warkocz odwróć kwiecistą nitką, aby między pasmami nie zakleszczył się żaden otwór. Skorzystaj z akcesoriów do włosów.

7. Projekty Pelli_Poola Jada:

Tamilskie fryzury ślubne7

Te piękne fryzury muszą być wykończone kulistym lub krzaczastym rodzajem ozdobnych rzeczy u podstawy warkocza, zwykle znanym jako jada kuchulu, inaczej jada gantalu, który dodaje rozdmuchanego wyglądu do całkowitej fryzury ślubnej.

8. Projekt retro z zakładkami:

Jada_kciuk[1]

W tym przypadku fryzury są połączone z czystą zakładką, a następnie z bouffantem. Pozostałe włosy muszą być rozczesane do płaszczyzny oprócz splecionych, aby pozostały na tym obszarze, który jest obecnie po ułożeniu bouffant. Możesz również zastosować przedłużanie włosów, dodatki lub duży kwiat.

9. „Maangtika” na włosach od Mid Parting Plus Back Pleats:

Tamilskie fryzury ślubne9

Rozłóż włosy na środku u góry, aby uzyskać ten wygląd. „Maangtika” musi zostać usadowiona na wylocie z napiętym ściągaczem włosów z tyłu od miejsca, w którym zaczynała się plisowana część. Korzystaj ze świeżych kwiatów podobnych do jaśminu, który jest biały, który może nadać łaskawy akcent.