Istnieją różne rodzaje maharasztryńskich fryzur ślubnych, które można wykonać. Są też dość popularne. Powinny być połączone z różnymi rodzajami innych elementów na szyję kundan. Kobieta może również nosić zestawy bransoletek na dłonie i inne kwiatowe dodatki, aby uzyskać bardziej efektowny efekt.

Maharashtrian fryzury ślubne dla dziewczynek

Poniżej znajduje się 9 najlepszych fryzur dla nowożeńców Maharashtrian dla dziewcząt, które dana osoba powinna zdecydowanie wypróbować.

1. Scentralizowany tradycyjny wygląd:

fryzura ślubna maharasztryńska1

Jest to bardzo powszechny wygląd włosów, który można nosić z sarees, a także z każdym rodzajem lehenga lub churidar. Są one również połączone z ciężkimi bransoletkami na nadgarstkach i innymi rodzajami narzędzi. Osoba może nosić je z normalnym makijażem, który może sprawić, że będą wyglądać świeżo. Może to być również sport na spotkania rodzinne i inne okazje. Osoba może również użyć wyściółki z tyłu, aby uzyskać większą objętość i efekt dmuchania. Można je łatwo nosić z innymi rodzajami strojów.

2. Scentralizowany wygląd:

fryzura ślubna maharasztryńska2

Jest to bardzo scentralizowany wygląd, który można nosić z niektórymi akcesoriami, takimi jak Maangtika z kamieniem kundan. Można je również nosić z różnymi rodzajami banarasi lub innymi jedwabnymi sari.

3. Najlepszy kwiatowy wygląd:

fryzura ślubna maharasztryńska3

Taką fryzurę można łatwo zrobić, dmuchając przednie partie. Można to zrobić bez dużej pomocy fachowej, ale z pomocą rąk rodziny lub przyjaciół. Sekcje należy umyć, a następnie można dmuchać, aby uzyskać większą przewiewność. Można je następnie przyciąć z tyłu, rolując lub przycinając lub wyściełając. Zależy to od zdolności komfortu osoby. Kobieta może je również nosić w inny sposób. Przednia część może być ozdobiona ciężką Maangtiką, która może być ukryta pod sekcjami, które zostały rozdmuchane.

4. Niska bułka:

fryzura ślubna maharasztryńska4

Jest to kolejny popularny rodzaj wyglądu, który jest dość łatwy do zrobienia, więc wiele kobiet robi to na imprezy. Jest to również wspólne dla każdej funkcji Maharashtrian. Nie będzie to wymagało wielu produktów, a te można nosić z ciężkimi kundanami lub innymi rodzajami szyjek lub tradycyjnymi zestawami. Bransoletki można nosić w pęczkach, aby uzyskać bardziej efektowny efekt.

5. Wygląd otwartych warkoczy:

fryzura ślubna maharasztryńska5

To jest dla tych kobiet, które nie lubią nosić żadnych form przyciętych lub innych przyciętych pleców. Można je nosić z dowolnymi formami ciężkich ochraniaczy na szyję. Dzięki temu elementy szyi i bransoletki na dłonie będą bardziej widoczne.

6. Wygląd bocznego wodospadu:

fryzura ślubna maharasztryńska6

Jest to popularny wygląd, który wiele kobiet wypróbowuje na tradycyjne przyjęcia lub okazje. Tył można ozdobić świeżymi kwiatami lub innymi sztucznymi narzędziami, aby impreza była bardziej podobna.

7. Warkocz z przesunięciem w bok:

Maharasztriańska fryzura ślubna7

Ta fryzura jest łatwym do wysportowania wyglądem, który każda kobieta może zrobić, jeśli ta osoba nie chce wysokiej jakości przycinania lub innych form noszenia w sekcjach. Sekcje można przesunąć na bok, a następnie użyć normalnego klipsa do kwiatów. Można je nosić z ciężkimi nausznikami lub szyjami.

8. Akcesoria Messed Look:

fryzura ślubna maharasztryńska8

Jest to niski, poszarpany wygląd, który ma przycięte kamienne akcesorium z ćwiekami. Można je wypróbować na nieformalnych, a także innych przyjęciach ślubnych.

9. Vintage Bułka:

fryzura ślubna maharasztryńska9

Jest to bardzo stylowa fryzura, którą mogą nosić panny młode z Maharashtrian lub inne kobiety na wszelkiego rodzaju przyjęcia lub uroczystości rodzinne. W tym celu można skorzystać z profesjonalnej pomocy salonu.