Całkowicie nowe wysokie i ciasne fryzury wcale nie są przystojne i wyjątkowe. Dla wszystkich współczesnych mężczyzn, którzy preferują coś wyjątkowego i uroczego, a jednocześnie wyrazistego, co jest najlepsze niż te fryzury? Mogą być wszechstronne, dobrze pasować do klasycznych stylizacji i imprez imprezowych i pasować do mężczyzn w różnych grupach wiekowych i preferencjach.

Czy jesteś podekscytowany, aby sprawdzić najnowsze wysokie i ciasne fryzury, tak jak my? No to ruszamy!

9 nowoczesnych męskich wysokich i ciasnych fryzur z obrazami:

Poniżej znajduje się Top 9 męskich wysokich i ciasnych fryzur, które są wyjątkowe i cudowne, dając najlepsze fryzury,

1. Czarne kolce wysokie i ciasne strzyżenie:

wojskowa wysoka i ciasna fryzura

To fason, który wygląda świeżo na co dzień, od którego nie będziesz mieć czasu na przesiąkanie potem. Ta fryzura jest podobna do wszystkich innych cięć wojskowych. Górna część tej fryzury jest przycięta na mniej niż średni rozmiar.

2. Ciemna wysoka i ciasna fryzura:

wysoka i obcisła fryzura męska

To dość pochlebna fryzura z wyblakłym wzorem. Ta fryzura o wysokim stopniu zanikania ma najkrótszy klif Mohawk, który nadaje się do stylów wojskowych. Ten rodzaj fryzury jest również preferowany przez modelki fitness lub kulturystów.

3. Fade High i Tight Haircut:

wysokie i ciasne zanikanie

Przyglądasz się najbardziej poszukiwanym i popularnym stylom na wysokie i obcisłe męskie fryzury. Mają ostrzejsze krawędzie wzdłuż bocznej części nacięć twarzy. Te typy wymagają również najmniejszej konserwacji, gdy potrzebujesz przebicia.

4. Wysoka i ciasna fryzura Wave Fringe:

wysoka i ciasna długa fryzura na górze

Ten rodzaj fryzury z wysokim i niskim stanem ma najkrótszy i ciasniejszy krój, aby wyglądać świetnie. Mają faliste frędzle z bocznymi przeciągnięciami, które są wyczyszczone po bokach, ale nie w pełni przycięte do gołej skóry. Górna część jest pofalowana z przodu. Wygląda dobrze, jeśli nadałeś fajny kształt brody.

5. Kręcone włosy wysokie i ciasne:

wysokie i ciasne blaknące kręcone włosy

Ta obcisła fryzura jest przeznaczona wyłącznie do kręconych włosów i ma nowoczesny, modny wygląd. Górna część jest nieco dłuższa, a ten wysoki krój pozostaje, aby dać rajstopy po bokach. Ten pomaga również zachować teksturę włosów.

6. Część boczna wysoka i ciasna fryzura:

wysoka i ciasna fryzura z boku

Ten krój dodaje trochę uroku twojemu wysokiemu i ciasnemu wzorowi zanikania fryzury. Ściąga się do chłodnej, ogolonej części bocznej i ma nieco dłuższą długość strzyżenia w górnej części. Pomaga pokazać swoją osobowość w wyjątkowy sposób.

7. Strzyżenie Cliff Magic:

wysoka i ciasna fryzura z brodą

Jest to styl klifu magii, który ma trzy warstwowe wzory i jest popularny wśród mężczyzn w trendach mody. Jest to wysoka n ciasna fryzura, której boki są prawie zbyt wyraźne. Pozostają wysokie i obcisłe w stylu dzięki lekkiej lamówce.

8. Kształtuj fryzurę Buzz Fade:

wysokie i ciasne buzz cut

Aby uzyskać najpopularniejszy i najbardziej efektowny wygląd dla szorstkich i twardych facetów, musisz wybrać jeden z tych typów fryzur. Ukształtowali wzór z bzykaniem podobnym do cięć w stylu klifowym.

9. Elegancka klasyczna wysoka i obcisła fryzura:

zdjęcia wysokich i ciasnych fryzur

Ta nowa, elegancka i klasyczna fryzura połączyła się z najbliższym krojem. Otrzymują również najdokładniejsze golenie w dolnej części. Ten cudowny krój jest również podobny do fryzury o wysokim stopniu wyblaknięcia.

Masz wiele możliwości wyboru spośród wysokich i ciasnych fryzur, które są niepotrzebne lub mają najniższy koszt utrzymania. Na przykład możesz wybrać czarne kolce, ciemny styl lub wyblakły wzór, gdy potrzebujesz mniej górnej części włosów. Masz również opcję części bocznej, szczytu klifu i kształtowania szumu, aby wygląd był wyjątkowy i wyjątkowy.