Bardzo często zdarza się, że mężczyźni mają cienkie włosy, ponieważ nie wszyscy mają grube i gęste włosy. Tak więc mężczyźni z cienkimi włosami mogą czasami pomyśleć, że nie mają wiele wspólnego z ich włosami lub nie mają zbyt wielu możliwości spróbowania stylizacji. To myślenie może nie być prawdą. Poniżej znajdziesz kilka topowych fryzur, które możesz wypróbować na cienkie włosy.

Najnowsze i stylowe fryzury dla mężczyzn z cienkimi włosami:

Spójrzmy na 9 najlepszych fryzur dla mężczyzn o cienkich włosach.

1. Krótkie cięcie z ostrym Quiffem:

fryzury dla mężczyzn o cienkich włosach

Jeśli masz cienkie włosy, możesz zdecydować się na krótką fryzurę z ostrym quiffem. Możesz także wypróbować inną sztuczkę na ten skrót. Po prostu spróbuj wybielić końcówki, które działają jak złudzenie optyczne. W ten sposób włosy z ciemnymi korzeniami wydają się grubsze, co sprawia, że ​​włosy wyglądają na gęste.

2. Strzyżenie z cofniętą linią włosów:

Fryzura męska z cienkimi włosami2

W przypadku, gdy twoje włosy mają normalną gęstość, ale zaczęły się cofać, możesz spróbować fryzury średnio-krótkiej. Mają ostre końce, które są stylizowane w kierunku czoła do nieco boku – tak jak u Ewana McGregora. Inną opcją, którą możesz rozważyć, jest noszenie fryzury. Na pewno przyda Ci się do tego stylistka. Możesz również rozważyć zastosowanie żelu, aby stylizacja była na miejscu.

3. Krótka brzytwa:

Fryzura męska z cienkimi włosami3

Ostre wykończenie działa niezmiennie w dobrym stylu przez cały czas i natychmiast przyciąga wzrok. Nałóż trochę żelu, przeczesz i przedmuchaj włosy do góry. Styl i pewność siebie to dwa składniki tego looku.

4. Kolczasta gwiazda rocka:

Fryzura męska z cienkimi włosami4

Spiczasta fryzura to świetny sposób na dodanie wizualnej objętości do włosów. Matthew Bellamy łączy kreatywny bałagan na wierzchu i ma eleganckie zauszniki z krótkim, ostrym quaffem. Żel to, aby uzyskać lśniący i czysty wygląd.

5. Schludna fryzura Preppy z częścią boczną:

Fryzura męska z cienkimi włosami5

Jeśli masz cienkie włosy, ale także cienką twarz, możesz spróbować tego. Ten styl podkreśla kości policzkowe, a także mocną linię szczęki. Wygląda to bardzo męsko i formalnie. Możesz użyć żelu do włosów, aby nadać im połysk i pozostawić na miejscu.

6. Teksturowany wierzch:

Fryzura męska z cienkimi włosami6

Jeśli masz pełne i cienkie włosy, ten wygląd najlepiej pasuje, ponieważ wykorzystuje teksturę jako swoją zaletę.

7. Ślizg z powrotem:

Fryzura męska z cienkimi włosami7

Jeśli masz długie włosy, wybierz szczotkę do tyłu i stylizuj je żelem lub kremem, aby uzyskać elegancki i stylowy wygląd. Pasuje to do równomiernego rozstępu bocznego lub po prostu szczotkowania wstecznego bezpośrednio z obszaru korony. Jest to bardziej pomocne, gdy niektóre części włosów są cofane, ponieważ pomoże zamaskować łysinę.

8. Kudłaty:

Fryzura męska z cienkimi włosami8

Jeśli już zauważyłeś, że twoje włosy się przerzedzają, możesz rozważyć warstwy znane również jako wezgłowia lub kudłaty krój. To będzie mieć długie włosy ścięte z przodu, które opadają na czoło i średniej długości z tyłu. Użyj żelu do stylizacji i nadaj mu bałagan. To odwróci uwagę twoich przerzedzających się włosów. To kamuflaż dla cienkich włosów.

9. Cięcie brzęczyka:

Fryzura męska z cienkimi włosami9

Fryzura jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, strzyżenie twarzy i pasuje również na każdą okazję. Jest to styl łatwy w utrzymaniu, ponieważ możesz to zrobić w domu również bez stylisty, żelu lub kremu do stylizacji. Miej przycięte boki i plecy oraz grubszą grzywę na górze.