Fryzury francuskie same w sobie są cudem i urokiem. Nigdy nie przestają nas bawić z wdziękiem i stylem. W ostatnich dniach naszą uwagę zwróciły francuskie fryzury na nowy dzień. Wszystkie są urocze i stylowe, ale także nowoczesne i współczesne. Chociaż wnoszą klasę i elegancję, są również oszałamiające i wspaniałe.

Sprawdź tę listę sam, a zgodzisz się z nami!

Najlepsze francuskie fryzury Crop Fade dla mężczyzn z obrazami:

Znajdźmy tutaj skompilowaną listę najlepszych 9 niesamowitych francuskich fryzur dla mężczyzn.

1. Odłączona francuska uprawa:

Klasyczna francuska uprawa

Jeśli szukasz francuskiej fryzury z upraw, ta fryzura będzie Ci najbardziej odpowiadać. Boki mają rozłączony, wyblakły krój, a czubek głowy jest stylizowany z umiarkowanie długimi, kręconymi włosami skierowanymi do przodu. Ta fryzura również wygląda świetnie, gdy też ją pokolorujesz.

2. Przytnij z podcięciem:

Francuska fryzura z upraw

Ten rodzaj francuskiej fryzury dla mężczyzn wygląda bardzo ciekawie i stylowo. Ta fryzura ma podcięcie, które biegnie od górnej części uszu do góry. Szczyt głowy jest stylizowany głównie krótkimi włosami. Ten krój może być również stosowany przez osoby, które mają kręcone włosy. Topowy wygląd może wyglądać trochę niechlujnie, ale nadal bardzo fajnie.

3. Przytnij z blaknięciem skóry:

Francuskie uprawy zanikają

Jeśli chcesz francuską fryzurę typu crop men, nie szukaj dalej. Boki głowy są lekko wyblakłe, ale mają wyblakłą skórę. Czubek głowy ma bardzo dobrze ukształtowane długie włosy, lekko niechlujne. To zdecydowanie fryzura dla większości nastolatków.

4. Uprawa z teksturą blond:

Francuska fryzura

To naprawdę ładnie wyglądająca francuska fryzura męska. Ten fason świetnie wygląda na osobach o blond włosach. Ten krój ma w pełni teksturowane włosy górne, z lokami i włosami średniej wielkości. Boki mają bardzo wysoki fade zwężający się ku czubku głowy. Ten krój naprawdę świetnie wygląda na kimś, kto ma kręcone włosy.

5. Teksturowana uprawa z brodą:

Uprawa francuska Mężczyźni

To naprawdę bardzo unikalna francuska fryzura dla mężczyzn. Włosy na bokach głowy spływają wzdłuż, a na czubku włosy zaczesane do przodu. Włosy mają normalny rozmiar. Jedyną rzeczą, która naprawdę poprawia jej wygląd, jest broda. Broda z tą fryzurą wygląda naprawdę szykownie.

6. Uprawa i lizanie krowy:

Przytnij i Cowlick

Jeśli kochasz francuską fryzurę, to z pewnością cię uszczęśliwi. Ta fryzura ma niski poziom blaknięcia po bokach, ale czubek głowy ma kręcone włosy, które zakrywają część czoła. Ten styl najlepiej wygląda z pięknie wyrzeźbioną brodą.

7. Krótkie przycięcie teksturowane:

Krótkie przycięcie teksturowane

Po obejrzeniu francuskich zdjęć z przyciętymi fryzurami zawsze chciałeś przyciętej fryzury, prawda? Cóż, teraz możesz. Ta fryzura zawiera krótkie lub niskie blaknięcia po bokach i ma krótkie włosy na górze. Włosy na górze mogą być nieco rozczochrane. Ten krój wygląda bardzo fajnie i stylowo, a jednocześnie bardzo prosty.

8. Dłuższe włosy z teksturą:

Średnio wyblakłe francuskie uprawy

Jeśli myślisz o tym, jak zrobić francuską fryzurę, to nie ma nic lepszego niż nauczyć się robić te proste, przycięte włosy, które są dłuższe. Boki mają niski blaknięcie, podczas gdy górne włosy są długie, teksturowane i inaczej ułożone do przodu. Przód wygląda bardzo schludnie i przyciąga wzrok.

9. Niski poziom wyblakłych tekstur:

Francuskie uprawy łysiny zanikają

To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych francuskich fryzur dla chłopców. Ta fryzura ma niskie wyblakłe boki, z normalnymi teksturowanymi włosami na górze, które są przycięte i przesunięte do przodu. Wygląd jest bardzo przyjemny dla nastolatków i jest absolutnie świetny dla chłopców.

Dlatego powinno być już dla nas jasne, że większość przyciętych fryzur wygląda prawie tak samo, z bardzo niewielkimi różnicami. A te różnice są tak małe, że potrzebujesz kogoś, kto Cię poprowadzi. W przeciwnym razie wybierzesz niewłaściwy.