Fryzury ze szczotkowanymi plecami nie są najnowszym wynalazkiem, ale zdecydowanie od jakiegoś czasu są w centrum uwagi. Tylko od tamtych czasów pomady i produkty woskowe, które zostały dodane do męskiej stylizacji, fryzury ze szczotkowanymi plecami również zyskały na znaczeniu dzięki wszechstronnym i licznym stylizacjom, które można hojnie tworzyć.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dalej odkrywać, co powiesz na wspólne sprawdzenie ich? No to ruszamy!

9 najlepszych fryzur z krótkimi i długimi plecami dla mężczyzn:

Oto niektóre z najpopularniejszych 9 fryzur szczotkowanych na plecy, które powinieneś sprawdzić

1. Slick Back Fade:

Męskie fryzury ze szczotkowanymi plecami

To modna, szczotkowana fryzura. Ten typ wyblaknięcia obejmuje również zwężane boki i tył, nadając mu klasyczny wygląd XXI wieku. Świetnie sprawdzi się na długich włosach, a strój również będzie miał znaczenie, gdy będziesz chciał się pochwalić takim wyglądem. Zdobądź ten styl strzyżenia włosów już dziś.

2. Nowoczesne, gładkie włosy:

Szczotkowane plecy znikają fryzury

Ten wygląd będzie całkowicie szczotkowany do stylizacji włosów zaczesanych do tyłu. Daje to dużo tekstury i dużą objętość na wierzchu, aby uzyskać elegancki wygląd. Ponadto zaleca się stosowanie znacznie mniejszej ilości produktu w zależności od potrzeb, ponieważ włosy mogą być bardziej przyjazne dla palców, a także podczas ich głaskania.

3. Zaczesane plecy:

czesana fryzura na plecy

Jeśli szukasz męskich fryzur ze szczotkowanymi plecami, to może ci się spodobać. Jest to prostsza i bardziej efektowna wersja plecy szczotkowanego lub zaczesanego. Wymaga odrobiny produktu, aby wyglądał tak ładnie i czysto. Wchodzenie na twoje włosy również nadaje im bardzo gładkie wykończenie. Aby ten styl zadziałał, włosy powinny również wykazywać swoją objętość i nie opadać płasko.

4. Slick Back z Low Fade:

plecy czesanie włosów dla mężczyzn

To wyjątkowy rodzaj męskich zaczesanych do tyłu włosów, które mają mniej blaknięcia. Blaknięcie tuż nad uszami, ten wygląd jest świetny dla osób, które chcą się popisać, nie przesadzając. Ten wygląd również zapewnia idealną równowagę i nie wygląda źle – po prostu idealny wygląd.

5. Zgrabne krótkie włosy:

krótkie fryzury chłopców

Jest to jedna ładnie wyglądająca męska fryzura typu szczotkowanego do tyłu. Nie potrzebujesz średnich ani długich włosów, aby wyciągnąć ten styl. Możesz to zrobić również z krótkimi włosami. Ten styl będzie obejmował użycie produktów, które sprawią, że Twoja fryzura będzie miała idealny kształt. Ponieważ będziesz miała krótkie włosy, będziesz potrzebować tylko niewielkiej ilości.

6. Slick Back Cofnięta linia włosów:

strzyżenie mężczyzn

To świetna opcja dla tych, którzy szukają krótkich, szczotkowanych fryzur, aby ukryć cofnięte linie na czole. Zapewni to elegancki i stylowy wygląd bez konieczności zakrywania go. Dzięki temu również będziesz wyglądać pewnie.

7. Przylizany Bob:

czesana długa fryzura mężczyzn

Ten męski typ fryzury ze szczotkowanym tyłem jest idealny dla mężczyzn, którzy chcą pokazać swoje włosy. Włosy zostaną zaczesane do tyłu grzebieniem, aby uzyskać lśniące, gładkie wykończenie. Nie zabraknie również bobów z tyłu, które również będą świetnie wyglądać i zwiększyć urodę. Niesamowite na codzienne i formalne okazje.

8. Slick Back Odłączony Podcięcie:

Strzyżenie męskie

Jeśli chcesz wyglądać na krótkie włosy, wypróbuj tę fryzurę. Ten rozłączony styl z podcięciem sprawi, że będziesz wyglądać bardzo ostro i ostro. Jest to również świetna fryzura do pokazania, bo boki są ogolone, a górna część ma zaczesane włosy – zdecydowanie fantastyczny wybór dla kogoś, kto lubi modę.

9. Slick Back z Drop Fade:

Krótkie fryzury ze szczotkowanymi plecami

Jest to jedna z najlepiej wyglądających krótkich fryzur, jakie kiedykolwiek znajdziesz. Ten szczotkowany wygląd wygląda bardzo elegancko i oszałamiająco. W połączeniu z tym funkcja zanikania kropli zakrzywia się wokół ucha i jest naprawdę nowoczesnym podejściem do blaknięcia. Rzeczywiście wygląda fantastycznie.

Z tej listy wszystkich najlepiej wyglądających fryzur szczotkowanych możemy zobaczyć, jak dobrze wygląda każda z nich. Każdy z nich ma również inną tożsamość i poziom urody. Tak więc, jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć szczotkowaną fryzurę, nie szukaj dalej i wybierz jedną z tych dziewięciu i zakończ nudną fryzurę.