Chcesz tym razem uzyskać nową fryzurę? Zdecydowałeś się na rozłączone podcięte fryzury, ale nie wiesz, który z nich uzyskać? Bez potu. Omówiliśmy każdy szczegół i fragmenty najlepszych i popularnych rozłączonych podcięć, o których możesz pomyśleć. Te fryzury nie tylko wydobywają w Tobie nową osobowość, ale także nowy styl.

Najlepsze odłączone podcięcia dla mężczyzn z obrazami:

Sprawdźmy 9 najlepszych rozłączonych fryzur z podcięciem, które zyskują popularność w 2021 r..

1. Fajne, niechlujne podcięcie Pompadour:

Cool Messy Pompadour Undercut

Jest to bardzo ładnie wyglądająca, rozłączona, podcięta fryzura, niezależnie od tego, jak na to spojrzysz. Boczna część głowy jest umiarkowana, a górne włosy ułożone we wzór pompadour. Ta podcięta, rozłączona fryzura może wyglądać trochę niechlujnie, ale jest też bardzo stylowa i fajna.

2. Ślizgowe podcięcie z tyłu:

Przylizane plecy podcięcie

Ta podcięta fryzura ma dobrze wyglądające, rozłączone podcięcie, które wygląda zgodnie z resztą fryzury. Boki mają bardzo wysokie blaknięcie, a góra została zaczesana, aby uzyskać świetnie wyglądającą, gładką fryzurę. Ten krój ma zdecydowanie odważny i uroczy charakter. Ta fryzura będzie świetnie wyglądać również z brodą.

3. Brudny teksturowany Quiff:

Brudny teksturowany Quiff

To bardzo efektownie wyglądające męskie podcięcie. Boki mają umiarkowanie wysokie łysiny, a górna część włosów została wystylizowana na wzór włosów typu quiff. Strzyżenie zdecydowanie wymaga troski, aby utrzymać quiff na miejscu. Zaleca się stosowanie produktów do włosów, aby zachować sprężystość, która bardzo łatwo może się zepsuć. Cały krój sprawia wrażenie bałaganu.

4. Grzebień części bocznej nad podcięciem:

Część boczna grzebienia nad podcięciem

Jeśli szukasz rozłączonej podciętej fryzury, to znalazłeś idealną. Tutaj boki głowy są lekko blednące, zwężające się ku górze, gdzie włos jest umiarkowanie długi i jest przesunięty bokiem w lewo lub w prawo za pomocą części bocznej. Fryzura wygląda świetnie, zwłaszcza gdy farbujesz włosy i masz ładną brodę.

5. Klasyczne podcięcie z tyłu:

Klasyczne podcięcie na plecach

To krótkie, rozłączone podcięcie obejmuje krótkie zanikanie po bokach głowy nad uszami, podczas gdy górna część głowy ma klasycznie wyglądającą, zaczesaną do tyłu fryzurę. Górna fryzura biegnie od przodu do tyłu, co daje niesamowicie wyglądającą, gładką fryzurę. Włosy wyglądają bardzo ładnie i gładko.

6. Szczotkowane podcięcie z tyłu:

Szczotkowane podcięcie z tyłu

Jeśli szukasz rozłączonej podciętej męskiej fryzury, sprawdź ten styl ze szczotkowanymi plecami. Ta fryzura obejmuje blaknięcie skóry po bokach głowy, z naprawdę długimi włosami na górze, zaczesanymi do tyłu, aby uzyskać ładny, obszerny wygląd. Można użyć różnych produktów do włosów lub dmuchawy do włosów, aby zwiększyć objętość włosów, a także teksturę.

7. Odłączone podcięcie z długimi kręconymi włosami:

Rozłączony podcięcie z długimi kręconymi włosami

To długa, rozłączona, podcięta fryzura. Ta fryzura ma wyblakłe boki, naprawdę blaknięcie skóry, z naprawdę długą, niechlujną fryzurą na górze. To jest absolutnie świetne dla tych, którzy mają kręcone fryzury. Krój wygląda trochę niechlujnie, a włosy należy codziennie pielęgnować, aby były wolne od brudu i kurzu.

8. Brudne i kolczaste podcięcie odłączone:

Niechlujne i kolczaste, odłączone podcięcie

To fantastycznie wyglądająca, rozłączona, podcięta fryzura azjatycka. Ta fryzura daje łysy, wyblakły wygląd z boku, podczas gdy górne włosy są ułożone w niechlujny i spiczasty stan. Rzeczywiście wygląda bardzo unikatowo, a ta fryzura nadaje ci ostateczny azjatycki wygląd. Ten fason jest bardzo piękny, ale bardzo wyrafinowany.

9. Podcięcie Pomp Hawk:

Podcięcie Pomp Hawk

Jeśli szukasz rozłączonych fryzur z podciętymi częściami bocznymi, wypróbuj tę. Ta fryzura daje całkowicie wyblakłe boki z boczną częścią, która pomoże Ci stworzyć górne włosy w stylu Mohawk, w połączeniu z funkcjami pompadour. Fryzura wygląda bardzo czysto i przyciąga wzrok. Na pewno zawróci kilka głów. Włosy można również ufarbować według własnych upodobań.

Odłączone podcięte fryzury z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne. I dlatego musisz zrobić wszystko z tymi nowymi rodzajami fryzur. Niezależnie od tego, czy chodzi o fryzurę pompadour, czy o szczotkowane plecy – możesz mieć to wszystko. Ta lista obejmuje każdy z nich, więc nie musisz.